Green Varnish به طراحی استودیو Nomad

5
۰
(۰)

Green Varnish که توسط شرکت معماری Nomad Studio طراحی شده است، یکی از اولین تاسیسات در نوع خود است و در حیاط CAM در Saint Louis واقع شده و هدف آن دگرگونی محوطه است. یک بافت سبز شامل هزاران گیاه در فضا شناور است که به صورت نمادین ، واقعیت های تلخ جامعه را می پوشاند.

این ساختار تقریبا ۲۰۰ متر مربع فضا اشغال می کند و حیاط را به یک پیکر زیبا پر از حیات تبدیل کرده است. این ساختار یک پرده طبیعی است که با فضای معماری بازی می کند و محیط زیبایی را ایجاد کرده است.

این پروژه توسط موسسین Nomad Studio ، آقایWilliam E.Roberts و خانمLaura Santín اداره شده است که به روش ترکیب طراحی و هنر معاصر با عناصر طبیعی معروف است. کار آن ها که به صورت بین المللی مورد تقدیر قرار گرفته است ، اساسا روی پروژه هایی که به تاثیر محیط زیستی روی معماری آرایش زمین نزدیک تر است تمرکز می کند.

William و Laura با این ساختار توانستند گرایش جامعه به چشم پوشی و پنهان کردن اطلاعات ناراحت کننده را نشان دهند، مخصوصا در مورد تاثیر سبک زندگی امروزه بر روی تغییر سیستم های طبیعی.

ما در سرزمین های در حال نابودی زندگی می کنیم در حالی که این مساله را انکار می کنیم و واقعیت ها را نمی پذیریم. سرزمین ها به تدریج از ساختار زیست محیطی شان فاصله گرفته و عملکرد آن متوقف می شود ،و لذا به سرزمینی متفاوت تبدیل می شوند و سبک زیست محیطی جدید را به خود می گیرند.

معمار : Nomad Studio
موقعیت : ۳۷۵۰ Washington Ave, St Louis, MO 63108, USA
سال ساخت پروژه : ۲۰۱۵

ترجمه و گرداوری :مونا صباغیان

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.