Armada Collection مجموعه صندلی آرمادا ( ناوگان دریائی)

0 12
۰
(۰)

استفاده از مواد اولیه ظریف علی الرغم ایستائی کامل این صندلی ، احساس سبک بودن همراه با قدرت را به آن می دهد .

“ZoranJedrejcic” آقای زوران جرجیک صندلی پشت بلند “آرمادا” را در سال ۲۰۱۴ برای کمپانی Hookl und stool طراحی نمود .

این مجموعه متشکل از یک ”Armchair” صندلی دسته دار ، یک “chaise lounge”صندلی راحتی ، یک “Foot rest stool” زیر پائی ، و جلو مبلی (coffee table) می باشد .

“Zoran Jedrejcic” زوران جرجیک ، متولد بخش تقسیم شده کرواسی می باشد ، او معماری و طراحی صنعتی را در دانشگاه زاگرب تحصیل نمود . پس از هفت سال از همکاری های پرثمر با Ettore Sottsass ، استودیو طراحی خود را در میلان افتتاح نمود و اخیرا دومین شعبه کارش را در بلگراد افتتاح کرد . او برای بسیاری از مارک های جهان مانند :
BRF Colours , , Ar tisan,,3M,Molteni&C, , Fratelli Guzzini , Dada Cucine, among others, Segis , NambeÕ

استفاده از مواد اولیه ظریف علی الرغم ایستائی کامل این صندلی ، احساس سبک بودن همراه با قدرت را نیز به آن می دهد .

بخش مرکزی ساخته شده از چوب ، با فلزاتی از کروم جلا داده شده ، برنج یا فولاد آب داده ، تقویت شده است . که البته ضمن افزایش قدرت بر زیبائی آن نیز افزوده است .

بخش نشیمن نیز از فولاد نازکی که با چرم طبیعی و یا خز با کیفیت بالا پوشیده شده است شکل گرفته است.

سیستم منحصر به فرد آهنربا ، انواع بالش و ابزار های دیگرکه به بخش نشیمن متصل می شود باعث ایجاد احساسی منحصر بفرد از نشستن روی این صندلی تحصیل گردد. .

مجموعه Armada” ” آرمادا (ناوگان) از انواع مختلف از چوب کاملا خشک ، مانند نارون، گردو، گیلاس و گلابی ساخته می شود.

“Armada High Armchair” صندلی آرمادا با بهره گیری از ایده ای قوی و با سبکی استثنایی، طراحی و با استفاده از ترکیبی از ظریف ترین مواد ساخته شده است ، این سبک از تولید مبلمان تقریبا شبیه مجسمه سازی است. در پروسه تولید این کالا اکثر عملیات با دست و ابزار ساده انجام می شودو البته استفاده از استاد کاران ماهر در این سبک از تولید الزامی است . بدینترتیب است که روح زیبائی در این طرح وضوح و بروز می یابد.

“Zoran Jedrejcic” به نسبت سابقه فعالیت خود، موفق به کسب چندین جایزه معتبر از جمله جایزه “Red Dot” و جایزه طراحی iF شده است و آثار او در موزه های مشهوری مانند MAK وین، ICA بوستون، MOMANY ، مرکز ازن توکیو و خیلی از موزه های معتبر دیگر جهان قرار دارد.

در مورد ارزش جوایز دریافتی توسط “Zoran Jedrejcic” باید بگوئیم که تنها یک مورد از این جوایز “Red Dot” که در آلمان ارزیابی و اعطا می شود، شرکت های عمده ای درمورد طراحی محصولشان موفق به دریافت جایزه شده اند : شرکتهایی مانند زیمنس در سال ۱۹۹۵، اپل در سال ۲۰۰۱، BMW در سال ۲۰۰۷، مرکز طراحی بوز در سال ۲۰۰۸، پورشه در سال ۲۰۱۲، Lenovo در سال ، Veryday 2014 2013 و حفاظت شنوایی آلپ در سال ۲۰۱۵ .

ابعاد این کالا به شرح زیر است:
عرض cm60 ، طول cm80 و ارتفاع cm 95 است.

قبلا نیز ذکر گردید که بخش نشیمن می تواند بسته به خواست خریدار از چرم و یا خز باشد ، ضمن آنکه متکای پشت سر و رنگ و جنس چوب مصرفی و فلزات استفاده شده نیز بسته به سلیقه مشتری قابل انتخاب می باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد