۹ محصول ارزان قیمت و پرطرفدار ایکیا

26
۰
(۰)
جعبه ابزار Fixa ایکیا
جعبه ابزار Fixa ایکیا

جعبه ابزار Fixa

بی‌شک هر خانه‌ای به یک جعبه ابزار کوچک و منظم نیاز دارد. به این منظور، ایکیا یک جعبه ابزار کوچک به نام Fixa عرضه کرده که تقریباً تمام ابزارهای استاندارد و کاربردی در یک منزل مسکونی را شامل می‌شود. جعبه ابزار Fixa ایکیا از یک چکش، آچار فرانسه، انبردست و یک پیچ گوشتی با سری قابل تعویض برخوردار است و با قیمت باورنکردنی ۸ دلار به فروش می‌رسد.

کیف خرید Frakta ایکیا

کیف خرید Frakta ایکیا

کیف خرید Frakta

خروج از یک فروشگاه و حمل انبوهی از کالاهای خریداری شده کاری سخت به نظر می‌رسد. در این مواقع اغلب ناچاریم از تعداد زیادی کیسه‌های یک بار مصرف پلاستیکی استفاده کنیم که آسیب زیادی به محیط زیست وارد می‌کنند. بنابراین، ایکیا تصمیم به تولید کیف‌های بزرگی با نام Frakta گرفته که تنها ۱.۲۹ دلار قیمت دارد. این کیف‌های مقاوم و بزرگ، قابلیت استفاده مداوم را دارد و می‌توان در محیط خانه از آن برای نگهداری لوازمی نظیر اسباب بازی کودکان نیز استفاده کرد.

فضای نگهداری Nordrana ایکیا

فضای نگهداری Nordrana ایکیا

فضای نگهداری Nordrana

یکی از معضلات ما در بیشتر نقاط منزل نظیر آشپزخانه، حمام و حتی اتاق خواب نبود فضای مناسب برای نگهداری اشیای کوچک و ضروری است. این لوازم پراستفاده را نه می‌توان دائماً در کمدها قرار داد و نه می‌توان آنها را در فضای منزل به حال خود رها کرد چراکه موجب بی‌نظمی می‌شوند. ایکیا به‌منظور حل این مشکل، یک ابزار نگهداری ساده و ارزان قیمت ارائه کرده که به‌راحتی از درب اتاق‌ها یا یک میخ آویزان می‌شود. فضای نگهداری Nordrana ایکیا با قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رسد.

چهارپایه Beckvam ایکیا

چهارپایه Beckvam ایکیا

چهارپایه Beckvam

چهارپایه‌ها در اغلب منازل کاربردهایی چندگانه دارند. آنها علاوه بر یک نشیمن‌گاه سبک و قابل جابجایی، کاربردی شبیه به نردبان دارند و گاهی نیز برای قرار دادن وسایلی نظیر گلدان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. چهارپایه Beckvam ایکیا محصولی ساده و مقاوم است که به قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رسد و با توجه به‌ظاهر ساده خود برای دکوراسیون‌های مدرن و مینیمال انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

سطل نگهداری پلاستیک Variera ایکیا

سطل نگهداری پلاستیک Variera ایکیا

سطل نگهداری پلاستیک Variera

شما با کیسه‌های پلاستیکی چه می‌کنید؟ کیسه‌های پلاستیکی در اغلب موارد هم دست و پا گیر هستند و هم فضای زیادی از کشو یا کابینت‌ها را اشغال می‌کنند. اما ایکیا یک محصول ساده و کاربردی به نام سطل نگهداری پلاستیک Variera ایکیا عرضه کرده که به‌راحتی می‌توان آن را در گوشه آشپزخانه یا انباری قرار داد. این سطل تنها ۳ دلار قیمت دارد و یکی از محصولات پرفروش ایکیا در سراسر جهان محسوب می‌شود.

چرخ Raskog ایکیا

چرخ Raskog ایکیا

چرخ Raskog

چه در محیط خانه و در فضای اداری وجود یک وسیله سیار برای قرار دادن وسایلی نظیر کتاب، فایل‌ها و ظروف غذا ضروری به نظر می‌رسد. چرخ Raskog وسیله‌ای ساده و کاربردی است که ایکیا به این منظور طراحی کرده که با چرخ‌های خود به‌راحتی می‌تواند در سراسر فضای منزل یا اداره حرکت کند. چرخ Raskog تنها ۲۴ دلار قیمت دارد و از سه طبقه برای قرار دادن وسایل مختلف برخوردار است.

رک آهنربایی چاقو Kungsfors ایکیا

رک آهنربایی چاقو Kungsfors ایکیا

رک آهنربایی چاقو Kungsfors

چاقوها وسایلی پرکاربرد در محیط آشپزخانه هستند که گاهی ممکن است فضای مناسبی برای نگهداری آنها در کشوها وجود نداشته باشد. رک آهنربایی و ضدزنگ Kungsfors یک وسیله ساده و مناسب برای نگهداری چاقوهاست که به شما امکان استفاده از فضای عمودی آشپزخانه را می‌دهد. رک آهنربایی چاقو Kungsfors ایکیا ۱۶ دلار قیمت دارد.

قفسه نگهداری Bekvam ایکیا

قفسه نگهداری Bekvam ایکیا

قفسه نگهداری Bekvam

استفاده از فضای خالی دیوارها برای نگهداری وسایل مختلف نظیر کتاب، لوازم تحریر و گلدان‌های کوچک یک راه‌حل ساده برای افزایش فضای آزاد اتاق‌ها و جلوگیری از ایجاد بی‌نظمی است. قفسه نگهداری Bekvam ایکیا یک محصول ساده و چوبی است که با قیمت ۴ دلار به فروش می‌رسد اما یک فضای زیبا و ساده را برای قرار دادن کتاب‌ها و مجلات در اختیار شما می‌گذارد.

جعبه Sockerbit ایکیا

جعبه Sockerbit ایکیا

جعبه Sockerbit

یکی از محصولات پرطرفدار ایکیا که از فروش قابل توجهی در سراسر دنیا برخوردار است جعبه Sockerbit است. این جعبه‌ها وسیله‌ای مناسب برای نگهداری از اشیای مختلف هستند و از استحکام بالایی برخوردارند به‌گونه‌ای که اغلب آنها به‌صورت عمودی بر روی یکدیگر می‌چینند تا فضای کمتری را به اشغال خود درآورند. هر جعبه Sockerbit ایکیا در حال حاضر با قیمت ۵ دلار به فروش می‌رسد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.