۹ راه برای آویزان کردن بشقاب به دیوار

88
۲.۵
(۱۵)
درست کردن مجموعه
درست کردن مجموعه

۱. یک مجموعه درست کنید

سالن ناهارخوری مناسب ترین مکان برای نشان دادن وسایل غذاخوریتان است. برای مثال می توانید از همان ظروفی که روی میز گذاشته اید تعدادی را هم به دیوار بزنید تا کل فضا یکدست شود. اجازه دهید طرح مجموعه ظروفتان به شما برای انتخاب کردن طرح کلی فضا کمک کند. سپس با آویزان کردن بشقاب ها به دیوار آنها را به مرکز توجه تبدیل کنید.

کنج دیوار

کنج دیوار

۲. از آن ها برای کنج دیوار استفاده کنید.

هر اتاقی یک کنج دیواری کوچک دارد که به نظر بی استفاده می رسد. با اضافه کردن یک مجموعه بشقاب به صورت عمودی می توان به این فضای کوچک روح بخشید.

بالای در

بالای در

۳. بالای در

می توان بالای در اتاق ها بشقاب های آنتیک را آویزان کرد. این بشقاب ها چون بالا نصب می شوند و باید برای دیدن آن ها چشم های خود را بالا بیاورید اتاق را بزرگتر جلوه می دهند.

ترکیب با گالری دیواری

ترکیب با گالری دیواری

۳. می توانند ترکیبی از گالری دیواری باشند.

گالری های دیواری از آن نظر جذاب هستند که می توان از تعداد زیادی جزئیات کوچک هم استفاده کرد تا گالری تأثیر گذاری بیشتری داشته باشد. اگر فقط قاب های چهار گوش روی دیوار دارید با آویزان کردن بشقاب به دیوار تنوعی در شکل ها ایجاد کنید.

بالای تخت

بالای تخت

۵. بالای تخت

البته که بشقاب ها فقط برای آشپزخانه و ناهارخوری نیستند. با استفاده از یک بشقاب که رنگ مشابهی با روتختی دارد می توان رنگ روتختی را نمایان تر کرد.

ترکیب با آیینه

ترکیب با آیینه

۶. ترکیب با آیینه

قانون انگشت شصت می گوید که اندازه قطعه هنری بالای طاقچه باید تقریبا به اندازه شومینه باشد. می توان از یک آیینه طرح دار برای قسمت بالای طاقچه استفاده کرد و برای پر کردن فضای باقیمانده بشقاب ها را اضافه کرد. با هماهنگی به وجود آمده ارتفاع، وزن و طرح به بالای طاقچه اضافه می شود.

پشت سینک

پشت سینک

۷.پشت سینک ظرفشویی

بشقاب ها به خاطر اندازه کوچکشان به راحتی در جاهای تنگی مثل پشت سینک جا می شوند. استفاده از آن ها در قسمت سوپر آشپرخانه هم حال و هوایی قدیمی به فضا می دهد.

بالا پنجره آشپزخانه

بالا پنجره آشپزخانه

۸. بالای پنجره آشپزخانه

آشپزخانه با وسایل استیل و پخت و پزی که دارد اگر دکور نشود به یک فضای بی روح و سرد تبدیل می شود. با آویزان کردن بشقاب به دیوار بالای پنجره می توان این بی روحی را از بین برد. طرح و رنگ آن ها فضا را با نشاط تر می کند.

اطراف تلویزیون

اطراف تلویزیون

۹.اطراف تلویزیون

مجموعه دکوراسیون شما چه بشقاب باشد چه چیز دیگری علاقه و شخصیت شما را نشان می دهد. معمولا توصیه می شود تلویزیون و امثال آن در جاهای ساده خانه قرار بگیرد. با آویزان کردن تعدادی بشقاب به رنگ خنثی در اطراف تلویزیون می توان آنجا را به قسمت ساده و بی آلایش خانه تبدیل کرد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲.۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱۵

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.