۷ روش جذاب کردن پنجره منزل

7
۱
(۱)

در این روش، از پرده ای با برش هایی با کنتراست برجسته استفاده شده است که طرحش شبیه لباس نیروی دریای می باشد . نکته قابل توجه این است که مبلمان و فرشی که در این اتاق اعمال شده است با طرح پرده هماهنگی دارد.

این روش، مناسب پنچره های کوچک در اتاق خواب می باشد. می توان از پرده هایی با اهرم چرخشی استفاده کرد، همچنین رنگ پرده ها بهتر است روشن و تک رنگ باشند.

این روش بیشتر برای حمام ها استفاده می شود که می توان برای پنجره ها از صفحه های منبت کاری و برجسته استفاده کرد که به عنوان پرده زیبایی خاصی به آن فضا می دهد.

برای بزرگ تر نشان دادن فضای خانه می توان از این روش استفاده کرد که نصب یک آیینه بزرگ و برروی آن شیشه های رنگ شده که آیینه باعث تقویت شیشه های رنگی می باشد.این طراحی باعث می شود که اتاق نشیمن پرنور و بزرگتر نشان داده شود.

این مدل طراحی بیشتر برای سبک دکوراسیون سنتی مناسب می باشد که می توان با آویزان کردن پرده ای با رنگ و طرح مرمر سبز جلوه خاصی به فضای اتاقمان بدهد.

این روش بسیار جالب و جذاب می باشد این دکوراسیون ،مخصوص پنجره های حدود ۷ متر مناسب می باشد که می توان جلوی پنجره تابلو های از نقاشی نصب شود.در این پرده های پشمی بلند و تک رنگ نصب شده است که سادگی پرده همراه با تابلوهای نقاشی هارمونی جالبی بوجود آمده است.البته رنگ مبلمان و رنگ فرش نیز باید هماهنگ با پرده باشد.

اگر در منزلتان اتاقی برای مدیتیشن یا مراقبه دارید این دکوراسیون بسیار مناسب می باشد. برای پنجره می توان از کرکره های رنگ روشن استفاده کردکه رنگ سفیدبرای کل اتاق مناسب می باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.