۵ ایده دکوراسیونی برای هالووین

48
۳.۶
(۳۵)
بطری هایی به شکل ارواح شیشه ای در تزئین دکوراسیون هالووین
بطری هایی به شکل ارواح شیشه ای در تزئین دکوراسیون هالووین

۱-بطری هایی به شکل ارواح شیشه ای در تزئین دکوراسیون هالووین

معمولاً در همه خانه ها بطری های خالی وجود دارد که بدون استفاده در گوشه ای از کابینت قرار گرفته اند. می توانید این بطری های خالی را به راحتی به ارواح شیشه ای تبدیل کنید. برای این کار در ابتدا تمامی برچسب های بطری ها را حذف و بطری ها را به کمک اسپری به رنگ سفید رنگ آمیزی کنید و با یک ماژیک سیاه صورتک هایی بر روی آنها بکشید. با قرار دادن نی هایی رنگی اثر کامل می شود.

نعلبکی های ترسناک به شکل تارعنکبوت در تزئین دکوراسیون هالووین

نعلبکی های ترسناک به شکل تارعنکبوت در تزئین دکوراسیون هالووین

۲- زیرلیوانی های ترسناک به شکل تارعنکبوت در تزئین دکوراسیون هالووین

یکی از ایده های بسیار پرطرفدار جشن هالووین استفاده از عنکبوت و تارعنکبوت در دکوراسیون است. شما می توانید این تزیین را بر روی دیوار، سقف و یا حتی بر روی پادری ورودی خانه ایجاد کنید؛ اما ما در این مطلب به ایده دیگری پرداخته ایم. شما می توانید با تزیین هایی به شکل تارعنکبوت میز پذیرایی خود را ترسناک کنید. تنها کافی است با پنج عدد سنجاق کوچک بر روی یک واشر مسطح ۱۰ سانتی متری و با مقداری نخ و کاموا که به دور این سوزن ها پیچیده شده است این تارهای ترسناک را به عنوان یک زیرلیوانی بسازید. برای داشتن ظاهری زیباتر بهتر است همه جزئیات به رنگ سفید باشد و تنها عنکبوت ها سیاه باشند، سپس آنها را در اطراف میز پراکنده کنید. قطعا مهمانان شما از شما خواهند پرسید این زیرلیوانی ها را از کجا تهیه کرده اید. چوب بستنی هم می تواند جایگزین خوبی برای سنجاق باشد.

دستمال های خونین در تزئین دکوراسیون هالووین

دستمال های خونین در تزئین دکوراسیون هالووین

۳-دستمال های خونین در تزئین دکوراسیون هالووین

معمولاً در تزئینات دکوراسیون جشن هالووین یک نقطه مشترک وجود و آن هم استفاده از خون در دکوراسیون و لباس مهمانان است اما همیشه خوب نیست که همه اتاق پر از تزئینات خونی باشد و فضای اتاق همانند یک صحنه جرم نشان داد شود تنها کافی است با قرار دادن چند ایده دکوری خون آلود فضا را ترسناک و عجیب نشان دهید. شما می توانید با قرار دادن چند دستمال خونین بر روی میز غذاخوری دکوراسیون خانه خود را جذاب کنید. بر روی دستمال های سفید سفره، لک هایی به رنگ قرمز به شکل خون ایجاد کنید و با دندان های مصنوعی خون آشام به هم متصل کنید و در نهایت دستمال ها را بر روی میز قرار دهید.

فانوس هایی به شکل شبح در تزئین دکوراسیون هالووین

فانوس هایی به شکل شبح در تزئین دکوراسیون هالووین

۴-فانوس هایی به شکل شبح در تزئین دکوراسیون هالووین

چیدمان و تزئین دکوراسیون جشن هالوین را می توانید با ارزان ترین و با حداقل هزینه ایجاد کنید. ارواح و اشباح یکی از نمادهای جشن هالووین است که باید به شکل های مختلفی آنها را در تزئین دکوراسیون به کار برد. برای ایجاد این عناصر ترسناک شما می توانید فانوس هایی به شکل شبح با کمک چند گالن خالی درست کنید، چهره های اشباح را بر روی این گالن های خالی بکشید و داخل آن ها با چراغ ال ای دی سفید پر کنید. از این فانوس ها می توانید برای تزئین راهرو و یا بالکن خانه خود استفاده کنید که در شب جلوه زیبایی به ورودی خانه شما می دهند.

ارواح شناور در تزئین دکوراسیون هالووین

ارواح شناور در تزئین دکوراسیون هالووین

۵-ارواح شناور در تزئین دکوراسیون هالووین

اگر از این تزئینات خسته شده اید و برای شما تکراری شده است می توانید گروهی از ارواح شناور را به خانه خود دعوت کنید! برای ساخت این ارواح شناور به مقدار زیادی گاز (گاز و پنبه) احتیاج دارید. ابتدا گازها را آغشته به آب کنید و سپس با کمک چسب چوب بادکنک را با آن بپوشانید و پس از خشک شدن چسب، بادکنک را ترکانده و بر روی سطح گاز با ماژیک و یا کاغذ سیاه، چشم و دهان برای ارواح درست کنید. پس از ساخت می توانید آنها را به عنوان یک مهمان ویژه در هر کجا از دکوراسیون خانه که خواستید، آویزان کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳.۶ / ۵. تعداد نظرات: ۳۵

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.