۱۰ سایت الهام بخش برای دوستداران دکوراسیون داخلی

16
۵
(۱)
هوز Houzz
هوز Houzz

هوز (Houzz)

سایت های کمی مانند هوز وجود دارند که مجموعه ای بی نظیر و خیره کننده ارائه می دهند. عبارت مشهوری در توصیف هوز هست که می گوید: «هوز به شما کمک می کند خانه را از ساختمانی بی روح به جایی گرم و زنده برای زندگی تبدیل کنید». از اتاق ها تا کمد دیواری ها، از پارکینگ تا انباری، هوز برای همه این ها راهکارهای مناسبی برای سیستم روشنایی، چیدمان و نظم بخشیدن به شما پیشنهاد می دهد.

کوکو لپین دیزاین COCO Lapine Design

کوکو لپین دیزاین COCO Lapine Design

کوکو لپین دیزاین (COCO Lapine Design)

همه دیوارها و لوازم جیغ و پررنگ دوست ندارند و برای این افراد کوکو لپین دیزاین بهترین پناهگاه است. کوکو لپین دیزاینر طرحی از سارا ون پتگم طراح بلژیکی است. در این سایت ایده های دکوراسیون ساده و مینی مال ارائه می شود که احتمالا به مذاق خیلی ها خوش می آید. مزیت استفاده از طرح های مینی مال و ساده این است که هماهنگی دکوراسیون در این خانه ها کمی راحت تر است و ماندگار هستند و از مد نمی افتند.

استایل از امیلی هندرسون Style

استایل از امیلی هندرسون Style

استایل از امیلی هندرسون (Style)

امیلی هندرسون استایلیست برجسته، مجری برنامه و نویسنده و مغز متفکر پشت این سایت است که طرح های تازه و چشم نواز را معرفی می کند. بنابراین دنبال هرچه که باشید از طیف های آبی، صورتی پاستیلی یا مجموعه دلپذیر از قاب ها همه چیز با یک کلیک در اختیار شما است.

مارتا استوارت

مارتا استوارت

مارتا استوارت (Martha Stewart)

مارتا استوارت و دکوراسیون خانه دست در دست هم جلو می روند. این سایت مجموعه ای بی نظیر از طرح ها و چیدمان است. این سایت بهترین راه برای انجام هر چیزی را در اختیارتان قرار می دهد، از بهترین روش مرتب کردن آشپزخانه گرفته تا رنگ کردن اتاق خواب با رنگ آبی. با استفاده از این سایت خودتان را برای تغییری شگرف بین قبل از سبک جدید و بعد از سبک جدید آماده کنید. حتی بهتر است پیش از شروع کار عکس بگیرید تا بهتر متوجه تغییرات ایجاد شده بشوید.

نورا اشنایدر

نورا اشنایدر

نورا اشنایدر (Nora Schneider)

نقل قولی هست که می گوید اگر ترکیب مناسب وسایل و جای گذاری را رعایت کنید، می توانید دکوراسیون کوه را هم تغییر دهید! اگرچه این حرف اغراق آمیز است اما با رعایت ترکیب مناسب می توان به زیباترین دکورها دست یافت و خانه ای بی نظیر ایجاد کرد. نورا اشنایدر هم این مسئله را ثابت می کند. وب سایت نورا اشنایدر با تصاویر سحرانگیزش کاری می کند که دلتان بخواهد همین الان پروژه تغییر دکوراسیون را کلید بزنید و شروع کنید.

هوم و دیزاین Home & Design

هوم و دیزاین Home & Design

هوم و دیزاین (Home & Design)

سایت دکوراسیون داخلی بعدی در فهرست ما هوم و دیزاین است. این سایت برای دکوراتورهای تازه کار مرجعی مناسب است و همه چیز را از طراحی کلی تا طراحی جزئیات خانه مانند پاسیو را شامل می شود. ترکیب های معرفی شده در این سایت معرکه هستند و در عین حال ملایمت خاص خود را هم دارند. این سایت را در مجموعه سایت های مورد علاقه تان ذخیره کنید و حین ایده پردازی برای روشنایی خانه از آن استفاده کنید. حتی اگر روزی به سرتان زد خودتان خانه بسازید طراحی های این سایت بد نیستند.

آپارتمان تراپی Apartment Therapy

آپارتمان تراپی Apartment Therapy

آپارتمان تراپی (Apartment Therapy)

آپارتمان تراپی فقط مخصوص آپارتمان های کوچک نیست و چه آپارتمانتان ۵۰ متر باشد چه ۱۸۰ متر در این سایت ایده های به دردبخوری برای هر گوشه و کنار وجود دارد.حین چرخیدن بین ایده های سایت و دیدن عکس ها، برای شگفت زده شدن آماده باشید. مزیت این سایت این است که راحت می توانید از جنبه های تغییر دکوراسیون هر بخش از خانه استفاده کنید و لازم نباشد دست به ترکیبات کل خانه بزنید.

ساترن لیوینگ Southern Living

ساترن لیوینگ Southern Living

ساترن لیوینگ (Southern Living)

خانه تا وقتی کمی از ذوق و سلیقه شما واردش نشود خانه نمی شود. این ذوق و سلیقه لازم نیست چیز عجیب و غریبی باشد و یک عکس خانوادگی یا مجموعه صدفی که در سفر جمع کرده اید کفایت می کند. بخش DIY یا ایده هایی که می توانید خودتان انجامش دهید در سایت ساترن لیوینگ شما را با پروژه های چیدمانش حیرت زده می کند و با خانه و حیاط شما کاری می کند که توجه همسایه ها و دوستان و آشنایان را جلب کند و به خانه شما غبطه بخورند. حالا که تابستان در پیش است، بد نیست سری به ایده های تابستانی بزنید که همگی ساده و قابل انجام شدن هستند.

امبر اینتریر Amber Interiors

امبر اینتریر Amber Interiors

امبر اینتریر (Amber Interiors)

برای طراحی که با چیدمان زندگی می کند و نفس می کشد و برای کسی که طرفدار دو آتشه چیدمان و ایده های جدید است، بازدید روزانه از بلاگ امبر اینتریر از اوجب واجبات است. امبر طرح هایی شیک و مد روز را ارائه می کند که برای هر کسی در دسترس هستند و فقط مخصوص عکس ها و خانه های در فیلم و سریال نیستند. درست مثل آپارتمان تراپی طرح ها مخصوص خانه های بزرگ نیستند و با فهرستی از تغییرات کوچک و ساده هم می توان در امبر اینتریر پیدا کرد.

لرک اند لینن Lark & Linen

لرک اند لینن Lark & Linen

لرک اند لینن (Lark & Linen)

اگر دنبال ترکیبی از دکوراسیون، ترفندهای DIY و راهکارهای چیدمانی هستید همه را می توانید در سایت دکوراسیون داخلی لرک اند لنین پیدا کنید. ژاکلین کلارک موسس سایت بهتر می داند چه طور تعادل را به چیدمان خانه شما بیاورد. اگر به این سایت سر زدید از بخش راهکارها و ترفندها غافل نشوید قطعا نکات به دردبخوری برای نگهداری بهتر از خانه آنجا پیدا می کنید.

منبع: خوگرنیوز

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.