۱۰ ایده برای یک ورودی خانه متفاوت

27
۰
(۰)

۱ – استفاده از یک گوشه برای ایجاد ورودی

لازم نیست یک ورودی پیچیده ایجاد کنید. کافی است نزدیک در ورودی یک گوشه کوچک داشته باشید تا از آن برای برای ایجاد ورودی بهره ببرید. حتی یک صندلی با یک کوسن بر روی آن می تواند مکانی را ایجاد کند که مهمانان برای درآوردن یا پوشیدن کفش در داخل خانه از آن استفاده کنند.

استفاده از یک گوشه

۲- استفاده از قلاب های دیواری برای ایجاد ورودی

اگر هنگام ورود به اتاق نشیمن، فضای کمتری دارید استفاده از چند قلاب برای آویزان کردن کت جایی برای سوال باقی نمی‌گذارد. شما به راحتی می‌توانید از دیوارهای کنار در برای ایجاد ورودی و از یک ردیف قلاب برای آویزان کردن کت و کلاه و کیف استفاده کنید. نکته مهم این است علاوه بر قلاب‌های اعضای خانواده باید یک یا چند قلاب اضافی برای مهمان داشته باشید.

 استفاده از قلاب های دیواری

۳- استفاده از قالیچه ها برای ایجاد ورودی

تا به حال متوجه شده‌اید چطور یک فرش می‌تواند یک فضای خاص را از باقی فضا جدا کند؟ یک قالیچه یا کفپوش کوچک نزدیک دیوار مجاور در، یک ورودی مجزا برای خانه ایجاد خواهد کرد، بدون اینکه عملا اتاقی و جداکننده‌ای داشته باشید.

استفاده از قالیچه ها برای ایجاد ورودی

۴- استفاده از جا کفشی برای ایجاد ورودی

از کودکی به همه ما یاد داده‌اند که هنگام ورود به هر خانه‌ای کفش‌هایمان را دربیاوریم و با کفش وارد نشویم. اگر شما هم به این اصل اهمیت می‌دهید باید یک جاکفشی هر چند کوچک داشته باشید. تعبیه کردن یک سینی، تشک کوچک یا حتی سبد برای گذاشتن کفش‌ها به وضوح به مهمانان شما می‌گوید کفش‌های خودشان را آنجا بگذارند.

استفاده از جا کفشی

۵ – استفاده از کاغذ دیواری برای ایجاد ورودی

به خاطر دارید که گفتیم از گوشه و کنار در برای ایجاد ورودی استفاده کنید. ایده دیگر این است که دیوار کنج ورودی را با کاغذ دیواری بپوشانید تا علاوه بر برجسته کردن این قسمت از خانه، کاملا آن فضا را از بقیه خانه جدا کنید. این یک راه مطمئن برای ایجاد ورودی به اتاق نشیمن است و باعث می‌شود موقع وارد شدن به خانه از دیدن یک طرح جالب احساس خوشایندی به شما دست بدهد و لبخند بزنید .

استفاده از کاغذ دیواری برای ایجاد ورودی

۶- استفاده از قفسه های موقت برای ایجاد ورودی

گاهی استفاده از مبلمان بزرگ برای فضای ورودی کوچک خانه شما غیر ممکن است. به جای آن می توانید یک قفسه کوچک موقت و معلق نصب کنید. این طاقچه این امکان را به شما می‌دهد تا با گذاشتن یک گلدان گل و چند عکس به مهمانان خوشامد گفته و در زیر آن فضایی برای کفش‌ها و کیف ایجاد کنید .

۷ – با خلاقیت یک ورودی ایجاد کنید

ایجاد یک فضای ورودی کوچک در یک خانه کوچک و شلوغ سخت است. ایده نصب یک شاخ گوزن یا قلاب‌های شاخه‌دار هم منحصر به فرد است و هم کم‌جا. گذاشتن یک صندوقچه یا چمدان برای قرار دادن کفش‌ها همینقدر نوآرانه و دیدنی است. استفاده از یک چراغ کوچک و رنگی فضا را لذت‌بخش‌تر می‌کند و هویتی دیگر به آن می‌دهد.

با خلاقیت یک ورودی ایجاد کنید

۸- استفاده از آینه‌ها برای ایجاد ورودی

ممکن است این نگرانی را داشته باشید که اضافه کردن یک فضای ورودی، باعث شود اتاق نشمین شما کوچکتر به نظر برسد. استفاده از آینه این مشکل را حل می‌کند. آینه نه تنها نور را به داخل اتاق منعکس می کند، بلکه باعث می شود اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. چه چیزی بهتر از این‌که تا آخرین دقایق قبل از خروج از خانه هم می‌توانید موها و لباس‌هایتان را چک کنید؟

استفاده از آینه‌ها برای ایجاد ورودی

۹- با یک گالری دیواری ورودی ایجاد کنید

یک راه ساده برای شخصی‌سازی دکوراسیون ورودی خانه این است که یک گالری دیواری اضافه کنید. استفاده از عکس‌های خانوادگی، تصاویر الهام‌بخش یا نقاشی‌های زیبا به سلیقه‌تان بستگی دارد اما هر کدام که باشند، هیچ کس موقع ورود به خانه شما این سبک منحصر به فرد را از دست نمی‌دهد .

9- ایجاد یک گالری دیواری :

۱۰ – از گل‌های خانگی برای ایجاد ورودی استفاده کنید

اگر منتظر ترفند آخر هستید باید بگوییم که می توانید با فضای سبز هر چند کوچکی به استقبال مهمانان خود بروید. گل‌های مصنوعی برای فضاهایی با نور کم به خصوص دکوراسیون ورودی خانه عالی هستند. علاوه بر این شما می توانید در صورت کمبود جا گلدان‌ها را آویزان کنید. در هر صورت این ترفند به ورودی خانه شما زندگی می‌بخشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.