میز ال سی دی برنز را با چه رنگی در خانه ست کنیم؟

89
۴.۷
(۳)

میز ال سی دی برنز را با چه رنگی در خانه ست کنیم؟: یکی از جنبه های مهم هر دکوراسیونی رنگ بندی آن به شمار می رود.

دکوراسیون های مدرن و نوین از طریق تنظیم رنگ اجزا و اجسام خانه جلوه خاص و بی نظیری را برای فضاهای باز و بسته خلق می کنند.

در تنظیم دکوراسیون خانه قسمت پذیرایی به دلیل استفاده و کاربرد بیشتر جایگاه ویژه ای دارد.

میز ال سی دی برنز را با چه رنگی در خانه ست کنیم؟

به گزارش مجله خوگر: یکی از وسایلی که در اکثر خانه های ایرانی در پذیرایی قرار می گیرد، میز ال سی دی و تلویزیون است. توجه به این نکته که رنگ تلویزیون و میز ال سی دی مطابق با طیف رنگ موجود در کل خانه یا پذیرایی باشد، اهمیت ب

سزایی دارد.

چه در خانه هایی که دکوراسیون کلاسیک دارند و چه در خانه هایی که از دکوراسیون مدرن استفاده می کنند، رنگ های متالیک از محبوبیت خاص خود برخوردار هستند.

طلایی، نقره ای و برنزی از جمله رنگ های متالیکی هستند که کاربرد آنها مخصوصا در اجسام مهمی مانند ال سی دی و میز آن زیبایی مسحور کننده ای به دکوراسیون خانه می بخشند.

توانایی تنظیم رنگ سایر اجزای خانه با میز ال سی دی زیبایی دکوراسیون را دو چندان می کند. در این مقاله به بررسی تناسب رنگ میز ال سی دی برنز با رنگ سایر اجزای خانه می پردازیم.

اهمیت توازن رنگ در دکوراسیون

طراحی داخلی خانه جنبه های مختلفی را در بر می گیرد. توجه به تمام این جنبه ها در کنار هم خیال شما را بابت زیبایی طولانی مدت دکوراسیون راحت می کند.

یکی از مهمترین جنبه های طراحی داخلی خانه رنگ ها هستند.

فارغ از اهمیت به سزای رنگ در دکوراسیون تنظیم مناسب رنگ ها از آن جهت اهمیت دارد که راه اصلی تاثیرگذاری بر افراد و مهمانان خانه شما احساسی است که رنگ های گرم و سرد به آنها می دهد.

عدم رعایت اصول انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون خانه شما باعث می شود که چشم نوازی و زیبایی منحصر به فرد دکوراسیون خانه از بین برود؛ هر چند که شما شیک ترین و زیباترین وسایل خانه را داشته باشید.

علاوه بر این استفاده از برخی رنگ ها سبب افت روحیه می شود؛

بنابراین کاربرد مناسب و به جای رنگ های تیره و روشن تاثیر فراوانی در زیبایی، کوچک یا بزرگ جلوه دهی وسایل و فضای موجود و غیره دارد.

همانطور که گفته شد، یکی از مهمترین قسمت های هر خانه ای پذیرایی آن خانه به شمار می رود و یکی از مهمترین اجزای موجود در پذیرایی میز ال سی دی است.

اخیرا استفاده از رنگ ها و طرح های کلاسیک در میز تلویزیونی افزایش یافته است؛ از این رو بررسی رنگ هایی که با میز ال سی دی برنز ست می شوند، اهمیت دارند.

در ادامه مقاله به بررسی رنگ هایی می پردازیم که تنظیم آنها با میز ال سی دی برنز زیبایی دکوراسیون شما را چند برابر می کند.

نکاتی در رابطه با رنگ برنز

رنگ برنز در واقع یک رنگ قهوه ای فلزی است که به برنز آلیاژ واقعی شباهت دارد. اولین استفاده ثبت شده از برنز به عنوان نام رنگی در زبان انگلیسی به سال ۱۷۵۳ باز می گردد.

از آنجایی که رنگ برنز ته مایه های رنگ قهوه ای دارد، روانشناسی این دو رنگ بسیار نزدیک به هم هستند.

این رنگ احساس ثروت را تداعی می کند، با طبیعت ارتباطی عمیق دارد و به قدرت، رشد و تجربه اشاره می کند.

پیش از آغاز این بخش لازم است شما را دعوت کنیم که به منظور خرید اینترنتی میز ال سی دی برنز یا دیگر انواع میزها در تنوع بسیار گسترده

در کیفیت ها، رنگ ها و طرح های متفاوت از قسمت فروشگاه آنلاین سایت معتبر خوگر  بازدید کرده و پس از انتخاب اقدام به خرید میز تلویزیون مورد نظر خود کنید.

استفاده از رنگ برنز در میز ال سی دی

اگر دکوراسیون خانه شما سبک و سیاق کلاسیک دارد، در خرید میز تلویزیون با رنگ برنزی شک به دل خود راه ندهید؛

علاوه بر اینکه این رنگ متالیک در اکثر خانه های لاکچری کاربرد دارد، احساسی که رنگ برنز به خصوص در وسایل پذیرایی به مخاطب القا می کند، مجاب کننده استفاده از این رنگ است.

روانشناسی رنگ بیان می دارد که احساس ثروت و سخاوت دو احساس اصلی و عمده رنگ برنزی هستند؛

بنابراین استفاده از آن در وسایل اصلی خانه مانند میز ال سی دی انتخابی هوشمندانه و عالی به نظر می رسد.

رنگ برنز با چه رنگ هایی ست می شود؟

در ادامه به معرفی رنگ هایی می پردازیم که هماهنگی آنها با رنگ برنز آرامش و زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل شما می بخشد.

رنگ سفید

درست است که رنگ سفید با اکثر رنگ ها همخوان است و ست می شود؛ اما هماهنگی خاصی میان رنگ سفید و رنگ برنز است و یک ارتباط بسیار ظریف و زیبا بین این دو رنگ وجود دارد.

شاید شما هم دیده باشید که در اکثر خانه های مدرن و کلاسیک تم اصلی خانه سفید است؛ اما از وسایل برنزی در آن خانه استفاده شده است.

این رو ترکیب این دو رنگ با هم زیبایی دکوراسیون شما را دو چندان می کند.

رنگ کرم

همانطور که گفته شد، رنگ برنز به رنگ قهوه ای شباهت زیادی دارد. از طرفی دیگر رنگ کرم نیز نزدیک به رنگ قهوه ای است.

اگر رنگ های قهوه ای و کرم را دو سر یک طیف در نظر بگیریم، رنگ برنز در میان این طیف قرار می گیرد.

از این رو رنگ کرم یکی از مناسب ترین رنگ هایی است که با رنگ برنز ست می شود. استفاده از مبل های کرم رو به روی میز ال سی دی برنز انتخاب بسیاری از افراد با سلیقه است.

میز ال سی دی برنز را با چه رنگی در خانه ست کنیم؟
میز ال سی دی برنز را با چه رنگی در خانه ست کنیم؟

رنگ مشکی

شاید در نظر اول رنگ مشخص سنخیتی با رنگ برنز نداشته باشد؛ اما اگر با دید باز به دکوراسیون بنگرید، می بینید که سه رنگ سفید، مشکلی و برنز از طرفی تضادی دلنشین و از طرفی تناسب بسیار زیبایی را به وجود می آورند.

اگر در دکوراسیون منزل تناسب رنگ سفید و برنز و همچنین تضاد رنگ مشکی و برنز به خوبی بکار رود، یکی از بهترین طیف های رنگی ساخته می شود.

رنگ قهوه ای

همانطور که پیشتر ذکر شد، رنگ قهوه ای از جمله رنگ هایی است که با رنگ برنزی ست می شود. میز ال سی دی برنز زمانی بیش از پیش به چشم می آید که رنگی مشابه با آن در نزدیکی آن قرار گرفته باشد.

تصور کنید، استفاده از مبل قهوه ای رنگ در پذیرایی به همراه میز ال سی دی برنز چگونه فضای پذیرایی شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

از این رو بهتر است در خرید میز تلویزیون برنز رنگ سایر لوازم و وسایل را نیز در نظر بگیرید.

سخن آخر

در تنظیم دکوراسیون خانه قسمت پذیرایی به دلیل استفاده و کاربرد بیشتر جایگاه پر اهمیتی دارد. یکی از وسایلی که در پذیرای به چشم می آید و کاربرد فراوانی دارد، تلویزیون است.

میز ال سی دی وسیله ای جدایی ناپذیر از ال سی دی است. از این رو انتخاب رنگ میز ال سی دی با توجه به تناسب رنگ سایر وسایل مسئله ای مهم به شمار می رود.

در این مقاله به بررسی میز ال سی دی برنز و رنگ های متناسب با آن پرداختیم.

برای خرید اینترنتی میز تلویزیون در تنوع گسترده ما سایت معتبر خوگر را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۴.۷ / ۵. تعداد نظرات: ۳

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.