مدل پرده اتاق خواب

18
۰
(۰)

از توجه به عملکرد پرده اتاق خواب غافل نمانید .پرده اتاق خواب باید از نفوذ نور در تاریکی و دید از بیرون جلوگیری کند.به منظور ایجاد عایق صدا می توان از پرده هایی با پارچه های ضخیم مانند مخمل استفاده کرد.

به خاطر داشته باشید اتاق خواب بیش از حد تاریک مطلوب نیست،پس بهتر است که از پرده هایی با پارچه توری استفاده کنیم.این پارچه به اتاق خواب حسی تازه و مطلوب می دهد.

دستیار اصلی انتخاب شما در مدل پرده اتاق خواب سلیقه شخصی شماست.در انتخاب مدل پرده از مد پیروی نکنید.چرا که مد سریع تغییر می کند و ممکن است که پرده بسیار شیک یاشد ولی رضایت قلبی شما را جلب نکند.

قبل از انتخاب انواع دوخت پرده اتاق خواب طول وعرض پنجره را اندازه بگیرید.که شامل اندازه قاب پنجره و همچنین عرض دیواری که پنجره در آن قرار دارد می باشد.همچنین لازم است نوع کتیبه و چوب پرده را انتخاب کنید.که میتواند سقفی،فلزی و یا میله چوبی باشد.چگونگی باز وبسته کردن پرده اتاق خواب هم در انتخاب مدل آن اهمیت دارد.توجه کنید که استفاده از حلقه های فلزی هنگام باز وبسته کردن پرده ایجاد سرو صدا می کند.

یکی از مهم ترین عواملی که در هنگام انتخاب پرده اتاق خواب باید در نظر گرفت هارمونی و هماهنگی رنگ و سبک آن است.
خاکستری و قهوه ای:با دیوارهای خاکستری می توان پرده قهوه ای استفاده کرد.نه قهوه ای تیره بلکه کمی روشن.

سبز ومشکی:ترکیب رنگ سبز ومشکی می تواند اتاق شما را بسیار خاص جلوه دهد.

سفید و مشکی:شمامی توانیدبا توجه به سلیقه خود از هر کدام استفاده کنید.

زرد و رنگ تیره:این انتخاب خیلی رایج نیست. از آنجاییکه رنگ زرد یک رنگ خیره کننده است شما می توانید آن را با یک رنگ تیره ترکیب کنید.

بنفش روشن:بنفش رنگ رمانتیک است.برای نتیجه بهتر شما می توانید از رنگ های خنثی با بنفش استفاده کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد افراد امتیاز دهنده: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.