صندلی

30
۰
(۰)
در صندلی سفارشی “layer ” که توسط sohyun yun و با استفاده از اکریلیک شفاف (اکریلیک شفاف یا پلی متیل متاکریلات یکی از پلیمرهای معروف و شناخته شده ای می باشد که در اوایل به عنوان جایگزین شیشه با کاربردهای متنوعی استفاده می شده است و امروزه نیز به طور وسیعی در صنایع پنجره سازی و شیشه اندازی کاربرد دارد. این ماده یکی ازسخت ترین و محکم ترین پلیمرها با شفافیتی بالاتر از شیشه وسطحی براق و صیقلی و مقاوم در برابر عوامل جوی است.) طراحی و ساخته شده است فضایی در نشیمن و پشتی صندلی تعبیه شده است که قابلیت قرارگیری سه اسلاید به طور همزمان در آن ها وجود دارد.به کمک این صندلی زیبا افراد می توانند زمانیکه از دیزاین صندلی خود خسته شدند به آسانی به کمک اسلایدها تغییر ایجاد کرده و از نمای جدید صندلی خود لذت ببرند.

این اسلایدها می توانند از متریالهای مختلفی نظیر چرم،چوب، شیشه و …. مطابق با سلیقه ی افراد انتخاب شوند.در طراحی این صندلی زیبا ، طراح در واقع از تکنیک لایه ها در فتوشاپ ( ترکیب و تلفیق لایه ها و…برای ایجاد تصاویر زیبا )الهام گرفته است.

به کمک این صندلی خاص و زیبا و با انتخاب و پرینت تصاویر هنری مشهور و یا بافتهای مختلف می توانید دیزاینی جذاب و اختصاصی داشته باشید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.