رنگ طلایی در دکوراسیون

44
۰
(۰)

رنگ طلایی با درخشش چشمگیری که دارد جلوه بی نظیری را به دکوراسیون خانه شما می بخشد. ما در این مطلب چند راه ساده برای به کار بردن رنگ طلایی در دکوراسیون خانه را به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید با کمک این ایده های ساده و ارزان دکوراسیون خانه خود را زیباتر کنید.

رنگ طلایی در دکوراسیون

کتابخانه‌های طلایی

کتابخانه و کتاب‌ های داخل آن خود یک اثر هنری را در فضای خانه شما ایجاد می‌کنند. گاهی اوقات برای تغییر دکوراسیون می‌توانید از تغییراتی در کتابخانه شروع کنید. فقط کافی است یک کتابخانه مینیمال طلایی رنگ به بخشی از هال و پذیرایی اضافه کنید و فضای خانه خود را به یک فضای دلنشین تبدیل کنید.

رنگ طلایی در دکوراسیون

قاب عکس‌های دور طلایی

استفاده از قاب عکس‌هایی به رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی خانه برای اکثر افراد خاطرات زیبای سالیانی نه‌ چندان دور را تداعی می کند آن سال‌ هایی که تنوع در قاب عکس‌ ها کم بود و استفاده از قاب عکس‌ های دور طلایی مرسوم بود. با استفاده از این قاب عکس‌ ها در چیدمان دکوراسیون خانه خود حس نوستالژی را در خانه ایجاد کنید ضمن آنکه از تم طلایی نیز بهره برده اید.

رنگ طلایی در دکوراسیون

اتاق‌ خواب طلایی رنگ

اتاق‌ خواب‌ یکی از مهمترین فضاهای هر خانه‌ ای است که ما بیشتر وقت خود را در آنجا می‌گذرانیم. به همین دلیل در انتخاب دکوراسیون این محیط باید نهایت دقت را به عمل آوریم. استفاده از رنگ طلایی در  اتاق‌ خواب جسارت زیادی می‌خواهد به‌ خصوص اگر با رنگ مشکی همراه شود. در صورتی که از رنگ طلایی در اتاق خواب به درستی استفاده شود فضای خواب بسیار زیبا و جذابی به وجود می آید. برای رسیدن به این مقصود می توانید از لوستر طلایی، نصب آیینه طلایی در بالای تخت و وسایل دکوراتیو به این رنگ بهره ببرید.

رنگ طلایی در دکوراسیون

میز تلویزیون با پایه‌های طلایی رنگ

درخشش رنگ طلایی عنصر کلیدی برای اضافه کردن زیبایی و شکوه به دکوراسیون داخلی هر خانه‌ ای است. با اضافه کردن ‌یک میز تلویزیون با پایه‌هایی به رنگ طلایی جلوه بیشتری به فضای خانه خود ببخشید.

رنگ طلایی در دکوراسیون

 صندلی‌ هایی به رنگ طلایی

استفاده از رنگ طلایی جایگزین بسیار مناسبی برای صندلی‌ هایی از جنس کروم و یا آلومینیوم در یک فضای کاملاً سفید است. این ترکیب درخشش دلنشینی را در فضا منعکس می کند.

رنگ طلایی در دکوراسیون

چوب پرده‌های طلایی

برای به کار بردن رنگ طلایی در اتاق نشیمن می توانید از چوب پرده های طلایی رنگ استفاده کنید. به این منظور لازم نیست که چوب پرده ها را تعویض کنید تنها کافی است آنها را با اسپری مخصوص رنگ کنید تا فضای زیباتری ایجاد شود و به یک فضای سرد و بی روح گرما ببخشد.

رنگ طلایی در دکوراسیون

استفاده از عناصر طلایی در حمام

ایده دیگر برای استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون انتخاب عناصر طلایی رنگ برای حمام است. به عنوان مثال می توانید دیوارها و سنگ روشویی را سفید انتخاب کنید و با افزودن عناصر طلایی به فضا زیبایی این محیط را دو برابر کنید. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید استفاده از رنگ طلایی در شیرآلات و آیینه این فضا را زیباتر کرده است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.