خلاقیت در ساخت صندلی اداری به سبک وسپا

12
۲
(۲)
صندلی اداری زیبا با سبک موتورسیکلت وسپا
صندلی اداری زیبا با سبک موتورسیکلت وسپا

چشمانتان را ببندید و تصور کنید که بر روی یک صندلی اداری با شکلی شبیه به موتور وسپا نشسته‌اید. احتمالاً از این تصور لبخندی بر لبتان نشسته است. جالب است بدانید که یک طراح اسپانیایی در استودیو Bel & Bel، این رؤیا را به واقعیت تبدیل کرده است. وسپا یک موتور کوچک و سبک است که به سبب طراحی خاص خود، طرفداران بی‌شماری دارد. چندین دهه است که مردم سراسر جهان از سوارشدن بر این موتور چندان پرسرعت لذت می‌برند و اکنون استودیو طراحی Bel & Bel قصد دارد تا با تولید صندلی‌ هایی به این سبک، خاطره‌ای دیگر در ذهن مردم دنیا ثبت کند.

ساخت صندلی اداری از قطعات واقعی موتور سیکلت وسپا

ساخت صندلی اداری از قطعات واقعی موتور سیکلت وسپا

جالب است بدانید که اینصندلی اداری راحت، از قطعات اصلی یک وسپای واقعی دهه ۸۰ میلادی و به‌صورت سفارشی و کاملاً دست‌ساز ساخته شده است که با اصول ارگونومی نیز بسیار سازگار است. قسمت داخلی این صندلی نیز از جنس چرم بارنگ‌های متنوع است و زین یک وسپای واقعی را برای کاربر تداعی می‌کند.

مدل های مختلف از صندلی اداری وسپا

مدل های مختلف از صندلی اداری وسپا

صندلی اداری نرم و راحت وسپا وزنی نزدیک به ۳۲ کیلوگرم دارد و از یک پیستون قوی هیدرولیکی به منظور تنظیم ارتفاع و چرخ‌های نرم و بی‌صدا برای جابجایی برخوردار است. همچنین عرض این صندلی ۷۰ سانتیمتر و ارتفاع آن ۱۲۰ سانتیمتر است که نشان از فضای قابل توجه آن برای نشستن افراد بزرگ جثه دارد. این صندلی اداری با وجود ظاهری سنتی و برگرفته از قطعات قدیمی، کاملاً با دکوراسیون‌های مدرن و مینیمال همخوانی دارد و می‌تواند یک مبلمان اداری زیبا و عاطفی برای دوستداران موتورسیکلت‌های کلاسیک و نمادین باشد.

تاکنون بیش از ۲۰۰ نمونه از اینصندلی اداری تولید و به سراسر جهان ارسال شده است و به دلیل دست‌ساز بودن این محصول، تقریباً تمامی مدل‌های تولیدشده از ظاهری منحصربه‌فرد و یکتا برخوردارند.

منبع: mobmasker

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.