۲۷ دفتر سرگرم کننده در خانه که بهره وری شما را تقویت می کنند – قسمت اول

5
۰
(۰)

در این حالت مشغول شدن به کار و تمرکز بر روی آن برایتان آسان تر خواهد بود. نور کافی خورشید، میز کار خلوت، رنگ های پرانرژی و مهمترین آنها میز و صندلی ارگونومیک و راحت در بهبود وضعیت کارتان بسیار موثرند. یک اتاق کامل و یا یک گوشه کوچک خانه فرقی ندارد در این مقاله ۳ بخشی به معرفی ۲۷ راهکار برای جذابیت بخشیدن به دفتر کار خانگی می پردازیم.

دفتر کار خانگی

کابینت ها و مبلمان گلاس

اگر در یک گوشه اتاقی بزرگ یک دفتر کار کوچک دارید که آن را با کمد دیواریتان تلفیق کرده اید از کمدها و کابینت های شفاف استفاده کنید. کابینت ها و مبلمان شفاف و گلاس که سطوحی بازتابنده و شفاف دارند باعث می شوند که فضا بزرگتر و بازتر به نظر برسد. اتاق کار کوچکی که در تصویر می بینید با پاف های رنگی و فرشی ساده با نقش و نگار گرافیکی بسیار پرانرژی و پرنشاط به نظر می رسد.

دفتر کار خانگی

فضای دلباز و سرسبز

بین این پنجره های زیبا که نقش و نگاری زیبا و سبز دارند و کمد دیواری ها یک دفتر خانگی قرار گرفته است. این فضا قبل از طراحی داخلی به این شکل بخشی از ایوان خانه بوده است.

دفتر کار خانگی

به سبک مدارس دهه ۵۰

به مبلمان و دکوراسیون این دفتر کار خانگی توجه کنید. این میز مطالعه متعلق به دهه ۵۰ است. قسمت جلویی میز به صورت کرکره ای باز و بسته می شود. دیوارهای اتاق نیز از صفحه های سوراخدار پوشانده شده است. این صفحات که به pegboard معروفند می توانند امکان آویز کردن و نصب وسایل به دیوار را فراهم کنند.

دفتر کار خانگی

میز ناهارخوری

برای انجام دادن کارها در خانه حتما نیازی به استفاده از میزهای مخصوص مطالعه و کمد و کشودار نیست. امروزه که اغلب پرونده ها به صورت دیجیتالی هستند می توانید با استفاده از میزهای ناهارخوری که فضایی باز در زیر دارند و باعث گردش انرژی در محیط می شوند نیز کارتان را به خوبی انجام دهید.

رنگ های پرانرژی

استفاده از رنگ های پرانرژی می تواند حتی بیشتر از یک فنجان قهوه صبحگاهی تأثیر داشته باشد. رنگ های بنفش و صورتی دیوارها همراه با قاب های هنری به خوبی توانسته اند به این دفترخانگی انرژی و زیبایی ببخشند.

دفتر کار خانگی

مبارزه با بی نظمی

در عین حال که بیشتر اطلاعات به صورت فایل ها و اطلاعات در کارت های حافظه هستند اما معمولا وسایلی کنار لپتاپ در انجام کارهای اداری در خانه وجود دارند. اگر می خواهید همیشه انرژی لازم را در محیط ایجاد کنید بهترین راه اینست که بی نظمی را در محیط از بین ببرید. قرار دادن یک کمد مخصوص لوازم و وسایل به شما در مرتب نگه داشتن محیط کمک می کند.

دفتر کار خانگی

رنگ ها و سطوح شفاف

استفاده از صفحات گلاس برای کمدها و مبلمان در محیط چرتتان را به خوبی می پراند. این دفتر کار با رنگ قرمز و شفاف تمشکی بسیار هیجان انگیز و پرانرژی شده است. رنگ های شفاف و پرانرژی بسیار مناسب فضاهای خلاقانه است.

دفتر کار خانگی

قابلیت جا به جایی

این میز چرخدار یک میز کار عالی است برای شما که عاشق تنوع هستید. چرا که به راحتی می توانید آن را در داخل خانه جا به جا کنید و برای مناظر متفاوت و تنظیم فضای کاری جدید خودتان به راحتی دست به کار شوید.

دفتر کار خانگی

آبی آرامش بخش

اگر در مورد کارتان مدام دچار استرس می شوید توصیه ما استفاده از رنگ آبی برای محیط های کاری است. تحقیقات بسیاری نشان می دهند که این رنگ بسیار آرامش بخش است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.