۲۷ دفتر سرگرم کننده در خانه که بهره وری شما را تقویت می کنند – قسمت دوم

10
۰
(۰)

در بعضی از روزها کارکردن بسیار سخت است مخصوصا برای شما که دفترکارتان در اتاق خوابتان، آشپزخانه و یا اتاق نشیمن است. ما به شما قول می دهیم که اگر محیط کار خانگی خود را شیک و زیبا طراحی کنید احساس نشاط خواهید کرد و بهره وریتان افزایش می یابد. در این حالت مشغول شدن به کار و تمرکز بر روی آن برایتان آسان تر خواهد بود. نور کافی خورشید، میز کار خلوت، رنگ های پرانرژی و مهمترین آنها میز و صندلی ارگونومیک و راحت در بهبود وضعیت کارتان بسیار موثرند. این مقاله دومین بخش از مقاله ۲۷ دفتر کار خانگی است. با ما همراه باشید.

محیط کار خانگی

شومینه

محیط کار خانگی تان را می توانید با حضور شومینه مخصوصا اگر در طیف رنگ های خاکی باشد گرم کنید. سنگ های مرمر در هر فضایی به محیط رسمیت می دهند و دکوراسیونی پیشرفته را شکل می دهند.

محیط کار خانگی

میزهای معلق

میزهای معلق برای فضاهای کوچک گزینه های بسیار مناسبی اند. چرا که هم جای کمی می گیرند و هم می توان با استفاده از ویژگی های معمارانه آنها را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد. برای مثال این فرورفتگی دنج و خلوت با یک روشنایی آویز و یک روشنایی دیواری توانسته است دفتری آرام و دلپذیر را بسازد.

محیط کار خانگی

سبک صنعتی

فضای کاری خنک باعث دور شدن خواب آلودگی در محیط می شود. چهارپایه آلومینیمی قدیمی در این دفترکاری باعث ایجاد سبک صنعتی در محیط شده است. قفسه های کتاب سیمی نیز سبکی روستایی به اتاق بخشیده است.

محیط کار خانگی

استفاده بهینه از دیوارها

برای بهره برداری از هر سانتیمتر مربع در فضا می توانید دیوارهایی با شکل عادی و بدون کاربرد را به صفحاتی با قابلیت وصل کردن انواع کاغذ و وسایل مختلف تبدیل کنید. برای مثال به این زیر پله ساده و بدون کاربرد توجه کنید. با تبدیل دیوارها به صفحات اعلانات یک دفتر اداری بسیار دنج و زیبا داریم.

محیط کار خانگی

قفسه های باز

اگر به طور کلی انسانی تمیز و مرتب هستید این نوع دفتر کاری را به شما پیشنهاد می دهیم. دفتری با قفسه های باز که تک تک پرونده های درون آن پیدا هستند و دسترسی به آنها بسیار آسان است، باعث می شود که هیچ کاری روی زمین  و انجام نشده باقی نماند. در امتداد این قفسه های دفتر خانگی قفسه های آشپزخانه قرار دارد.

محیط کار خانگی

گوشه امن و دنج

یک بخش دنج در خانه که رنگ متمایزی دارد می تواند یک مکان عالی برای دفتر کاری باشد. در این تصویر آپارتمانی در نیویورک نشان داده شده که به رنگ قهوه رنگ آمیزی شده است فضا بسیار عمیق و آرامش بخش شده است. رنگ های روشن تر با استفاده از تابلوهای هنری و کتاب ها به این فضا اضافه شده اند. دو تا بلندگو هم در اطراف مانیتور برای افزایش انرژی و زیبایی در محیط قرار داده شده است.

محیط کار خانگی

دفتر توکار

اگر که فضا اجازه می دهد می توانید با استفاده از کمد دیواری های جا دار و بزرگ فضایی مناسب برای یک دفتر کاری توکار تدارک ببینید. میزلاکی قدیمی با کشوهای کمتر و جا دار در این دفتر خانگی با دکوری های آنتیک و رنگارنگ تزئین شده است. صندلی شفاف برای این دفتر کار خانگی به استایل دکوراسیون این فضا حال و هوای سبک معاصر را بخشیده است.

محیط کار خانگی

نقش و نگارها و بافت های مختلف

برای اینکه دفتر کار خانه تان جذاب تر از محیط کارتان در اداره باشد بهتر است الگوهای جسورانه و به روز مانند خطوط سیاه و سفید پوست گورخر را به آن اضافه کنید. لوستر حصیری نیز به این فضا بافت اضافه کرده است.

محیط کار خانگی

سبک اسکاندیناویایی

زوائد را حذف کنید و دفتر خانگی زیبا و آرام را با سبک اسکاندیناویایی چیدمان کنید. میز ساده سوئدی کنار پنجره ای با منظره دریای بالتیک در یک خانه اسکاندیناویایی قرار دارد. این فضا با رنگ های خنثی چیدمان شده است. اما استفاده ازنقش و نگارهای رنگ آبی دراین اتاق باعث تازگی و نشاط محیط شده است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.