۱۰ دفتر اداری جذاب و مهیج که دوست دارید در آنها کار کنید

4
۰
(۰)
شرکت Quicken Loans واقع در Detroit
شرکت Quicken Loans واقع در Detroit

۱-شرکت Quicken Loans واقع در Detroit

شرکت Quicken Loans یک شرکت ارائه‌دهنده وام مسکن است که در شهر دترویت میشیگان قرار گرفته است. این شرکت با طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی فضای اداری خود مکانی متفاوت و خاصی را برای قرارهای ملاقات کارمندان خود در نظر گرفته است که این فضا از یک قفسه بانکی تشکیل شده است.

دفتر TOMS واقع در کالیفرنیا

دفتر TOMS واقع در کالیفرنیا

۲-دفتر TOMS واقع در کالیفرنیا

این روزها ایجاد خلاقیت و تنوع در ایجاد دکوراسیون داخلی فضاهای اداری برای افزایش بهره‌وری در کار، مورد توجه مدیران داخلی کمپانی‌های بزرگ قرار گرفته است. بر همین اساس نصب سرسره آبی رنگ در دفتر TOMS واقع در کالیفرنیا ایده جدید و هیجان‌انگیز مدیران داخلی این کمپانی است که کارمندان شرکت بدون توجه به مسئولیت‌های کاری خود و بدون انتظار آسانسور با سر خوردن از روی این سرسره لحظه‌ای در خاطرات کودکی خود غرق می‌شوند.

شرکت Square در سان‌فرانسیسکو

شرکت Square در سان‌فرانسیسکو

۳-شرکت Square در سان‌فرانسیسکو

امروزه مدیران کمپانی‌های بزرگ دنیا همانند شرکت Square در سان‌فرانسیسکو برای ایجاد نوآوری در محیط کاری خود و ارتقا سبک‌کاری کارمندان با ایده‌هایی جدیدی، فضایی بسیار هوشمندانه و خلاقانه‌ای را ایجاد کرده‌اند. شرکت Square با ساخت یک سیستم روباتیک جایگزین کارمندان خود فضای کاری متفاوتی را ایجاد کرد است، به این روبات اجازه داده شده است که در اطراف دفتر حرکت کند در حالی که خود کارمندان در پشت میز خود قرا دارند.

دفتر AOL در دالاس ویرجینیا

دفتر AOL در دالاس ویرجینیا

۴-دفتر AOL در دالاس ویرجینیا

ایده جالب و منحصربه‌فرد دیگری که دفتر AOL واقع در ویرجینیا برای صرفه‌جویی در فضای داخلی شرکت خود انجام داده است، به این صورت است که مبلمان‌های رنگی شرکت را در داخل دیوارها جاسازی کرده است تا فضای بیشتری را در اختیار کارمندان بگذارد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید طراحی متفاوت و خلاقانه و وجود مبلمان‌های رنگی در دکوراسیون داخلی دفتر AOL زیبایی خاصی را به این فضای اداری داده است به طوری که کارمندان حس بودن در یک فضای اداری را ندارند.

شرکت Citrix واقع در کالیفرنیا

شرکت Citrix واقع در کالیفرنیا

۵-شرکت Citrix واقع در کالیفرنیا

هر شرکتی مکانی برای استراحت و آرامش برای کارمندان خود نیاز دارد. Citrix یک شرکت نرم‌افزار است که در سانتا کلارا، کالیفرنیا واقع شده است. این شرکت همچنین فضایی را به عنوان اتاق سرور با دکوراسیونی زیبا و رنگ‌آمیزی قرمز و با نوری ملایم برای طراحان شرکت خود در نظر گرفته است.

شرکت Heineken واقع در ایالات‌متحده آمریکا

شرکت Heineken واقع در ایالات‌متحده آمریکا

۶-شرکت Heineken واقع در ایالات‌متحده آمریکا

شرکت Heineken یکی از معروف‌ترین شرکت‌های نوشیدنی در جهان است که این شرکت با ایجاد فضایی مدرن برای استراحت کارمندان خود بعد از چندین ساعت کار می‌تواند باعث افزایش انرژی و ایجاد شادابی در آنها شود.

شرکت Red Frog Events واقع در شیکاگو

شرکت Red Frog Events واقع در شیکاگو

۷-شرکت Red Frog Events واقع در شیکاگو

شرکت Red Frog Events مکان ملاقاتی را در فضای باز شرکت خود ایجاد کرده است که این فضا از یک کاروان و صندلی‌های معلق تشکیل شده است که موجب ایجاد یک مکان گرم و صمیمی برای جلسات دوستانه شده است.

شرکت بازاریابی Red Ventures واقع در ایالت کارولینای امریکا

شرکت بازاریابی Red Ventures واقع در ایالت کارولینای امریکا

۸-شرکت بازاریابی Red Ventures واقع در ایالت کارولینای امریکا

شرکت بازاریابی Red Ventures که در ایالت کارولینای امریکا تأسیس شده است با ایجاد فضایی برای استراحت کارمندان خود در محوطه باز شرکت درصدد ایجاد آرامش و کم کردن فشار کار و استرس از کارمندان خود است. وجود میز و نیمکت‌هایی در کنار شعله‌های آتش می‌تواند یک فضای دل‌نشینی برای کارمندان خود بعد از یک روز پرکار را فراهم کند.

شرکت انیمیشن‌سازی Pixar واقع در کالیفرنیا

شرکت انیمیشن‌سازی Pixar واقع در کالیفرنیا

۹-شرکت انیمیشن‌سازی Pixar واقع در کالیفرنیا

این روزها طراحان فضاهای اداری باید برای ایجاد یک فضای کاری که کارمندان از بودن در آن لذت ببرند نهایت تلاش خود را بکنند چرا که امروزه در طراحی دفاتر مدرن کمپانی‌های بزرگ به این نکته توجه می‌شود. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید یکی از طراحی‌های جالبی که برای شرکت انیمیشن‌سازی پیکسار صورت گرفته است وجود چراغ مطالعه غول‌پیکری است که در محوطه این شرکت قرار گرفته است. این چراغ مطالعه یکی از شخصیت‌های معروف انیمیشن پیکسار است که در شب محوطه را روشن می‌کند.

شرکت Riot Games واقع در لس‌آنجلس

شرکت Riot Games واقع در لس‌آنجلس

۱۰-شرکت Riot Games واقع در لس‌آنجلس

یک شرکت سازنده و ناشر بازی‌های آمریکایی به نام Riot Games مستقر در لس‌آنجلس در سیاست کاری خود هوشمندانه عمل کرده است. این شرکت به طراحی فضایی برای بازی‌های کامپیوتری کارمندان خود پرداخته است که هر زمان کارمندان احساس خستگی کردند و نیاز به استراحت داشتند، اجازه دارند در این مکان بازی کنند و ساعتی از وقت خود را در این فضا بگذرانند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.