یک مبلمان مدولار از هرمان میلر

12
۰
(۰)
مبلمان مدولار Plex محصولی از شرکت هرمان میلر (Herman Miller)
مبلمان مدولار Plex محصولی از شرکت هرمان میلر (Herman Miller)

هرمان میلر (Herman Miller) برای طراحان و علاقه‌مندان مبلمان اداری یک برند نام آشنا و قدیمی است که بیش از یک قرن از تأسیس آن می‌گذرد. این شرکت در طول سال‌های فعالیت خود محصولات ارزشمندی نظیر صندلی اداری Equa، میز Noguchi و مبل راحتی Marshmallow را به بازار عرضه کرده است. همچنینصندلی اداری Aeronنیز یکی از محصولات پرطرفدار شرکت هرمان میلر است که به‌عنوان پرفروش‌ترین صندلی اداری آمریکا شناخته می‌شود. این شرکت طی سال‌های اخیر با توجه به نیاز بازار، تصمیم به طراحی مبلمان مدولار گرفته است.

قطعات مختلف مبلمان مدولار Plex

قطعات مختلف مبلمان مدولار Plex

کیم کولین (Kim Colin) و سام هش (Sam Hecht) در استودیو Industrial Facility با استفاده از شش عنصر، یک مبلمان مدولار شامل صندلی، مبل، اتومن و نیمکت را برای شرکت هرمان میلر طراحی کرده‌اند. این قطعات می‌توانند به‌تنهایی یا به‌صورت یک مجموعه مبلمان کامل در محیط‌های اداری، دانشگاهی، کتابخانه‌ها و کارگاه آموزشی مورد استفاده قرار گیرند. در تمامی این مبل‌ها قسمت نشیمن‌گاه مشترک است که با اتصال به پشتی‌های دسته‌دار، تک‌دسته، بدون دسته و تکیه‌گاه سر اشکال و کاربری های مختلف را تشکیل می‌دهند.

 اتصال آسان قطعات مبلمان مدولار Plex

اتصال آسان قطعات مبلمان مدولار Plex

از جمله ویژگی‌های مهم این مجموعه مبلمان مدولار اتصال آسان قطعات آن به یکدیگر است که موجب سهولت در استفاده و جابجایی سریع‌تر آنها می‌شود. همچنین قسمت‌های پشتی و تکیه‌گاه این مجموعه مبلمان نیز از یک غشا لاستیکی برخوردار است که با توجه به موقعیت بدن افراد مختلف به‌طور هوشمند تنظیم می‌شود و راحتی بیشتری را برای کاربران خود فراهم می‌کند. نقطه قوت این مبلمان سوکت های شارژری است که در کنار پایه‌ها نصب شده و امکان شارژ گوشی و لپ‌تاپ را برای افرادی که به کار کردن با گوشی و رایانه هنگام استراحت علاقه دارند فراهم می‌کند.

میز و سوکت شارژر تعبیه شده در مبلمان مدولار Plex

میز و سوکت شارژر تعبیه شده در مبلمان مدولار Plex

افزون بر موارد فوق، یک میز کوچک با قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش ۳۶۰ درجه نیز به این مبلمان اضافه شده که کاربران می‌توانند از آن برای قرار دادن لپ‌تاپ استفاده کنند. این میز که به پایه مبلمان مدولار متصل می‌شود از ایمنی بالایی برخوردار است و امکان واژگونی آن بسیار اندک است.

لازم به ذکر است که استودیو Industrial Facility در سال ۲۰۰۲ توسط کیم کولین (Kim Colin) و سام هش (Sam Hecht) تأسیس شد و طی سال‌های اخیر تمرکز خود را به طراحی مبلمان اداری قابل انعطاف گذاشته است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.