یک لوستر سلطنتی چه ویژگی هایی دارد؟

70
۴.۵
(۲)

یک لوستر سلطنتی چه ویژگی هایی دارد؟: امروزه اکسسوری های زیادی برای زیبایی فضاها به کار برده می شوند که در واقع زندگی ها را مجلل تر می کنند.

لوستر یکی از وسایل نورپردازی منزل است که علاوه بر وظیفه نورپردازی، دکوراسیون منزل را لوکس و جذاب تر خواهد کرد. نورپردازی از مهم ترین اصول طراحی در دکوراسیون داخلی منازل است.

یک لوستر سلطنتی چه ویژگی هایی دارد؟

لوسترها بنا بر جنس اجزای تشکیل دهنده و طراحی آن ها به گروه های مختلفی طبقه بندی شده اند. باید گفت که این وسیله از هر نوعی که باشد، به ارتقای سطح تجمل منزل کمک می کند.

هر طرح از این محصول برای یک سلیقه و یک فضا مناسب است که با کمی تحقیق بهترین انتخاب را در خرید لوستر خواهید داشت. در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با لوستر سلطنتی بیشتر آشنا کنیم.

چرا لوستر سلطنتی را انتخاب کنیم؟

بسیاری از افراد روحیه تجمل گرایی دارند. این افراد عاشق زرق و برق هستند و در فضاهای لوکس و چشمگیر احساس رضایت می کنند. البته به نوعی تمایل به زیبایی و تجمل در ذات انسان ها وجود دارد. اگر شما نیز جزو افراد علاقه مند به تجمل هستید، حتما از لوسترهای سلطنتی برای روشنایی و تزیین فضا استفاده کنید.

بحق که زیبایی و زرق و برق لوسترهای سلطنتی در خانه های لوکس بسیار جذاب خواهد بود. این محصول بر پایه شیشه و بلور ساخته می شود و با استفاده از کریستال های تراش کاری شده نور لامپ ها را چندین برابر می کند. تلالو نور در برخورد با کریستال ها صحنه ای چشم نواز را پدید می آورد. در خانه هایی با نور طبیعی کمتر این لوستر به عنوان منشاء نور خیره کننده عمل می کند.

یک لوستر سلطنتی چه ویژگی هایی دارد؟
یک لوستر سلطنتی چه ویژگی هایی دارد؟

به دلیل متریال مورد استفاده و طرح های مجلل این محصول بهترین جلوه را در سالن پذیرایی و نشیمن ها دارد. اگر خانه مینیمال ندارید، حتما از این لوسترهای پرزرق و برق استفاده کنید. جالب اینکه لوسترهای سلطنتی علاوه بر نشیمن و پذیرایی برای اتاق خواب ها و آشپزخانه نیز مناسب هستند. در این صورت باید از کوچک ترین اندازه آن خریداری کنید و از زرق و برقش لذت ببرید.

چه فضایی مناسب لوسترهای سلطنتی است؟

لوسترها در انواع مختلفی برای فضاهای گوناگون ساخته شده اند و در تولید آن به صورت پیش فرض تنظیماتی در نظر گرفته شده است. برخی برای سالن های بزرگ برخی برای سالن های کوچک و حتی ارتفاع های مختلف سقف در آن ها بررسی شده است. شما نیز باید مدل، اندازه و محل قرارگیری آن را با دقت تمام انتخاب کنید. هیچ چیز بیشتر از عدم تناسب فضا با اشیا زیبایی فضا را زیر سوال نمی برد.

اگر سقف خانه شما کوتاه است، بهتر است لوسترهای بلند و آویزدار انتخاب نشود. در این حالت محصولات دیگری که به شکل سقفی یا کوتاه هستند، خریداری کنید. با توجه به تنوع طرح ها بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر اتاق پذیرایی یا نشیمن کوچکی دارید، باید از روشنایی های کوچک که شاخه ها و چراغ های کمتری دارند، استفاده کنید.

باید به این موضوع توجه کنید که لوستر در خانه شما تنها جنبه زیبایی دارد یا نقش اساسی در تامین نور را به عهده می گیرد. اگر خانه و اتاق ها به اندازه کافی روشن باشند، دست شما برای انتخاب مدل لوستر زیبا و دلخواه بازتر است.

انتخاب جای مناسب برای نصب لوستر از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما آن را در مکانی نامناسب نصب کنید، ممکن است دکوراسیون داخلی منزل تان تحت تاثیر قرار گیرد. در این صورت ظاهر نامطلوبی پیدا می کند.

لوسترهای سلطنتی با سبک دکوراسیون شما هماهنگ هستند؟

سبک دکوراسیون تاثیر زیادی روی انتخاب لوستر دارد. در مبحث لوستر سلطنتی می شود گفت که اگر دکوراسیون منزل سلطنتی باشد، مدل کریستالی با ظاهر سلطنتی و مجلل برای آن فضا مناسب خواهد بود. در واقع لوسترها باید تکمیل کننده سبک خانه باشند.

اگر به تجمل علاقه دارید ولی خانه ای اسپورت و ساده دارید از مدل های ساده تر لوسترهای کریستالی با ظاهر سلطنتی استفاده کنید. خوشبختانه مدل ها آن قدر متنوع و مطابق هر شرایطی طراحی شده اند که تمامی علایق مشتریان را تحت پوشش قرار می دهند.

بیشتر کریستال های این محصول بی رنگ هستند؛ اما از شیشه های رنگی یا کریستال های هفت رنگ نیز ساخته می شوند. اگر مبلمان منزل شما استیل است، بهتر است از محصولاتی استفاده کنید که شاخه آن ها در جهت های مختلف تنظیم شده اند و همه قطعات مبلمان استیل را به یک اندازه روشن می کنند. استفاده از این نوع لوستر در خانه های مجلل، هتل ها، اماکن زیارتی و مسجد ها، تالارهای پذیرایی وغیره بیشتر به چشم می خورد.

سخن نهایی

برای انتخاب بهتر لوستر سلطنتی کافی است نمونه های مختلف این محصول را ببینید و در فضای خانه خود با توجه به مطالب بالا بررسی های لازم را انجام دهید. نورها در به وجود آوردن فضایی آرامش بخش بسیار مهم هستند. با انتخاب درست منبع نور این خاصیت را با هنر عجین کنیم و از آن لذت ببریم.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۴.۵ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.