یک خانه رنگین کمانی که خیلی هیجان انگیز است

16
۳.۷
(۳)

بدیهی است که همه ما خانه را محلی امن و سرشار از آرامش تصور می کنیم و لازم است بدانید که هر اندازه ابعاد شخصیتمان را در محل زندگی مان بهتر نمایش دهیم تأثیرات مثبتی که از جانب تمامی عناصر موجود به ما منتقل می شود بسیار بیشتر خواهد بود. آمینا موسیولو (Amina Mucciolo) طراحی خانه اش را به سمت و سویی جدید برده است که مشابهش را کمتردیده ایم. آمینا در چیدمان خانه اش تماماً از رنگ های رنگین کمانی استفاده کرده است که شخصیت درونی خودش را نمایش می دهد. جالب است بدانید دکوراسیون خانه رنگین کمانی او در فضای اینستاگرام حسابی غوغا کرده است. آمینا موسیولو زندگی رنگارنگی دارد که شاید خیلی از ما رویایش را داشته باشیم و حتی در واقعیت برایمان چنین خانه‌ ای غیر واقعی به نظر برسد. اگر کاربر اینستاگرام باشید احتمال آن که صفحه‌ کاربری آمینا به شما پیشنهاد شده باشد، زیاد است. آمینا ۳۶ سال سن دارد و در مرکز شهر لس‌ آنجلس زندگی می‌ کند. او تصمیم گرفت که آپارتمان نه‌ چندان بزرگش را به خانه‌ ای رنگین‌ کمانی و رویایی تبدیل کند.

خانه رنگین کمانی
خانه رنگین کمانی

رنگ یاسی انتخاب آمینا برای دیوارها است. گر چه تمام دیوارها تنها به رنگ یاسی نیستند و روی آنها با سایر رنگ‌ های رنگین‌ کمان و طرح و نقش گوناگون تزئین شده است اما پس‌ زمینه کلی دیوارها یاسی خوشرنگ و لعابی است که رنگ غالب در خانه را تشکیل می دهد. پنجره‌ های نسبتاً بزرگ سالن اصلی سبب نورگیر شدن خوب خانه شده‌ اند و انبوه رنگ‌ ها با وجود نور طبیعی روز ملایم‌ تر به نظر می‌ رسند و خسته‌ کننده نمی‌ شوند. مبلمان رنگارنگی در قسمت‌ های مختلفی قرار دارند که آنها هم از رنگ‌ های رنگین‌ کمان پیروی کرده‌ اند. ست مبلمان شامل رنگ های سبز، آبی و نارنجی است. باید بگوییم که هیچ یک از رنگ‌ های به کاررفته در خانه تند و تیز نیستند و خبری از آبی کاربنی و نیلی و رنگ‌ هایی با کنتراست بالا نیست و در عوض سعی شده است که تمام رنگ‌ ها تنالیته های روشن و ملایمی داشته باشند. به‌ طورکلی خانه‌ آمینا موسیولو آنقدر رویایی به نظر می‌ رسد که انگار اسب تک‌ شاخ قصه‌ ها رنگ‌ ها را به خانه آورده است.

خانه رنگین کمانی
خانه رنگین کمانی

همانطور که گفته شد روی زمینه‌ یاسی‌ رنگی که برای تمامی دیوارهای خانه در نظر گرفته‌ شده است طرح و نقش‌ های گوناگونی وجود دارد. یکی از دیوارها با صدها گل به رنگ‌ های بنفش و صورتی و سفید و زرد به شکل یک تابلوی دیواری پوشیده شده است. دیوار دیگر پر از رنگ‌ های هیجان‌ انگیز است انگار که رنگین‌ کمان به دیوار شلیک‌ شده باشد و دیوار اتاق‌خواب ترکیبی از رنگ‌ های پاستلی و رنگین‌ کمانی ملایم است. آمینا حتی از سقف هم غافل نشده است و اوریگامی های رنگارنگی را برای آویزان کردن از سقف در نظر گرفته است.

آمینا موسیولو می‌ گوید که می‌ خواهد این خانه احساس یک فضای هنری را منتقل کند و همیشه محیطی شاداب و زنده به نظر برسد و تداعی‌کننده‌ فصل بهار باشد که فصل مورد علاقه‌ خودش هم است. عطر و بوی گل‌ های تازه و بهاری، تعطیلات و خوش گذرانی ها و احساس طراوت و زندگی، تمام جزئیات فصل بهار است که الهام بخش آمینا هستند.

این خانه‌ رنگین‌کمانی محل زندگی آمینا و همسرش سالوادور است و آنها در کنار هم تمامی جزئیات خانه را تغییر داده‌ اند. آمینا می‌ گوید برای من و همسرم مهم است که جایی که در آن زندگی می‌ کنیم و آن را به نام خانه می‌ شناسیم شخصیت درونی ما را بازتاب دهد و در عین‌ حال محیطی شاد و سرگرم‌ کننده و الهام‌ بخش باشد.

آمینا موسیولو در حال حاضر استودیو طراحی و دیزاین خود را با نام موچی (Mucci) مدیریت می‌ کند.و شعارش این است:«هر چیزی را که در رویاهایمان داریم می‌ توانیم تحقق ببخشیم.» به گفته وی هیجان و انگیزه چیزی بیشتر از آنکه برای ما انگیزه‌ ای باشند تا بتوانیم ارتباط برقرار کنیم و حرفمان را بزنیم نیستند.

خانه رنگین کمانی
خانه رنگین کمانی

یکی از بخش‌ های مورد علاقه آمینا در خانه دیوار رنگین‌ کمانی نامنظمی است که گویی رنگ‌ ها به آن شلیک‌ شده‌ اند. او می‌گوید: «می‌ خواستم عنصر بزرگی از رنگین‌ کمان باقدرت و انرژی در خانه‌ ام باشد و درنهایت این خواسته‌ من تبدیل به دیواری شد که دو روز کامل رنگ کردنش طول کشید و حالا من عاشق این دیوار هستم. گرچه در ابتدا با ترس و عدم اعتماد به‌ نفس دست‌ به‌ کار شدم اما در حال حاضر از وجودش نهایت لذت را می‌ برم.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳.۷ / ۵. تعداد نظرات: ۳

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.