کوچ آدم برفی ها از حیاط و پشت بام به دکوراسیون داخلی!

43
۵
(۱)
آدم برفی شیشه ای
آدم برفی شیشه ای

۱.آدم برفی با ظرف شیشه‌ای

در کابینت همه خانه‌ها یکی دو تا ظرف شیشه‌ای پیدا می‌شود که از شکر، نمک یا آرد سفید پرشده باشد. این شیشه را بیرون بیاورید، آن را با روبان یا تکه پارچه و چند دکمه تزیین و برای درش نیز با یک تکه پارچه کلاه درست کنید. می‌ماند بینی هویجی که یک کاغذ مثلثی برش خورده نارنجی، حلش می‌کند. تا آخر زمستان هر وقت مشغول آشپزی باشید، یک آدم برفی از آن بالا نگاهتان می‌کند، بامزه نیست؟

آدم برفی جورابی

آدم برفی جورابی

۲.آدم برفی جورابی

اگر فرزند بازیگوش داشته باشید، حتما جوراب‌های لنگه به لنگه یا بدون لنگه هم در خانه‌تان پیدا می‌شود. از این جوراب‌های بدون لنگه می‌توانید برای درست کردن آدم برفی استفاده کنید. آن‌ها را با تکه پارچه یا فیبر پر کنید و برای این که ایستاده باقی بمانند در کف آنها را حبوبات بریزید تا سنگین شوند. با یک تکه پارچه رنگی زیبا گردنشان را ببندید و صورت‌شان را با کمک دکمه و منگوله تزئین و با یک تکه کاموا دهانشان را درست کنید.

آدم برفی ذوب شونده

آدم برفی ذوب شونده

۳.آدم برفی ذوب شونده

بچه‌ها از دیدن آدم برفی جادویی که خود به خود ذوب می شود، خوششان می‌آید. پس از جوش شیرین، صابون ظرفشویی، نمک و سرکه برای درست کردن برف مصنوعی استفاده کنید. برای بینی آدم برفی از هویچ کوچک و برای دست آن از شاخه‌های کوچک استفاده کنید.

آدم برفی فلزی

آدم برفی فلزی

۴.آدم برفی با قوطی فلزی

قوطی های فلزی را به آدم برفی جذاب خود تبدیل کنید. قوطی‌های شیرخشک و شبیه به آن می‌توانند یک شیء دکوری جذاب شوند. برای این کار می‌توانید رنگ سفید به قوطی‌ها بزنید، از دکمه برای درست کردن دهان، چشم و دکمه لباس استفاده کنید. شاخه های کوچک نیز برای دست‌های آدم برفی لازم است. کلاه کوچکی را نیز می‌توانید بر روی سرش بگذارید.

آدم برفی کلوچه ای

آدم برفی کلوچه ای

۵.آدم برفی با کلوچه‌های دارچینی

اگر اهل شیرینی‌پزی و هنرهای مشابهش باشید دستتان برای خلاقیت‌های زمستانی باز است. می‌توانید از کلوچه‌های کوچک، متوسط و بزرگ استفاده کنید و روی آنها را با خامه سفید کنید و با اسمارتیز و تکه هویچ به این شاهکار خود شکل و شمایل آدم برفی بدهید. چه خوراکی‌ای از این بهتر؟

آدم برفی خمیری

آدم برفی خمیری

۶.آدم برفی با خمیر بازی

آدم برفی‌ها می‌توانند شبیه هر چیزی باشند جز آدم برفی؛ این را زمانی متوجه می‌شوید که عصر زمستانی خود را با درست کردن آدم برفی برای سرگرم کردن کودکان صرف کنید! برای این کار می‌توانید از خمیر بازی و مواد براق استفاده کنید تا زیر پای آدم برفی شبیه برف یخ زده به نظر برسد. اول باید خمیر بازی را به شکل آدم برفی در آورید و سپس برای آن صورت و چشم و دهان بسازید و با نی‌ها برایش دست درست کنید.

آدم برفی کاموایی

آدم برفی کاموایی

۷.آدم برفی با نخ کاموایی

کلاف‌های کاموا برای درست کردن آدم برفی بسیار مناسب هستند. کلاف‌ها را روی هم بچینید و با استفاده از دکمه‌های کوچک و بزرگ برای این آدم برفی بینی و چشم درست کنید. اگر این دکمه‌ها درخشندگی داشته باشند، جلوه بیشتری به آدم برفی شما می دهند. حتی می‌توانید نخ کاموایی را دور فلز مفتولی بپیچید و کلمه‌هایی مانند شادی یا شکل کلاه برای آدم برفی درست کنید.

آدم برفی ژاکتی

آدم برفی ژاکتی

۸.آدم برفی ژاکتی

از ژاکت کهنه خود برای درست کردن آدم برفی استفاده کنید. داخل ژاکت را با پارچه یا فوم پر کنید و با تکه پارچه کاموایی رنگی قسمت سر و شکم آدم برفی را از هم جدا کنید. از دکمه نیز برای چشم‌ها استفاده کنید. برای بینی آدم برفی نیز می‌توانید از منگوله نخی استفاده کنید. یک کلاه پشمی نیز به آن زیبایی خاصی می‌دهد.

آدم برفی گلدانی

آدم برفی گلدانی

۹.آدم برفی با گلدان

سه عدد گلدان نقاشی شده به رنگ سفید را برعکس از کوچک تا بزرگ داخل همدیگر بگذارید به طوری که گلدان بزرگتر پایین قرار گیرد و با استفاده از دستگیره کمد و دکمه آن را تزیین کنید. یک پاپیون نیز برای آن می توانید بگذارید. چشم و دهان آدم برفی را نیز می‌توانید با کمک رنگ مشکی درست کنید. از یک گلدان مشکی مستطیلی شکل نیز به عنوان کلاه برای این آدم برفی استفاده کنید.

آدم برفی سنگی

آدم برفی سنگی

۱۰.آدم برفی با سنگ های بیضی شکل

این آدم برفی ساخته شده با سنگ‌های بیضی شکل برای اهالی جنوب که آب و هوای نسبتا گرم دارند یا افرادی که امسال هوای برفی را تجربه نمی‌کنند، بسیار عالی به نظر می‌رسد. سنگ های بیضی شکل را با چسب روی هم محکم کنید به شکلی که از بزرگ به کوچک قسمت های پایینی تا سر آدم برفی را تشکیل دهند. حتی می‌توانید تکه‌ای پارچه را به صورت شال گردن برای این آدم برفی سنگی قرار دهید.

آدم برفی پلاستیکی

آدم برفی پلاستیکی

۱۱.آدم برفی با گوی پلاستیکی

برای داشتن یک آدم برفی بزرگ می‌توانید با لیوان‌های یک‌بار مصرف مطابق تصویر بالا یک آدم برفی کاملا دکوراسیونی بسازید. می‌توانید چراغ کوچکی که حرارت چندانی نداشته باشد داخلش بگذارید و از آن به عنوان چراغ خواب در اتاق کودکان استفاده کنید.

آدم برفی منگوله ای

آدم برفی منگوله ای

۱۲.آدم برفی با منگوله

از منگوله‌های کرک‌دار که ظاهر برف‌گونه دارند، استفاده کنید و با گذاشتن سه منگوله بزرگ و متوسط و کوچک روی همدیگر آدم برفی بسازید. منگوله‌های کاموایی را خودتان هم می‌توانید بسازید. برای تزیین آن از تکه پارچه رنگی به عنوان شال و کلاه استفاده کنید. دست و چشم و بینی این عروسک نرم و دوست داشتنی را نیز فراموش نکنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.