چگونه یک لوستر جدید ۲۰۲۱ برای خرید انتخاب کنیم؟

42
۲.۵
(۲)

چگونه یک لوستر جدید ۲۰۲۱ برای خرید انتخاب کنیم؟: انتخاب یک لوستر جدید ۲۰۲۱ می تواند بسیار گیج کننده باشد؛ زیرا درحین انتخاب طرح دلخواه، باید به مناسب بودن آن برای فضای مورد نظر نیز دقت کرد. مناسب بودن لوستر فاکتورهایی دارد که توجه به هر یک تصمیم گیری را برای شما آسان تر می کند و نتیجه بهتری در اختیار  شما قرار می دهد.

چگونه یک لوستر جدید ۲۰۲۱ برای خرید انتخاب کنیم؟

به گزارش مجله خوگر: در این مقاله سعی داریم این نکات را به صورت خلاصه در اختیار شما قرار دهیم. این گفتار برای کسانی که قصد خرید لوستر جدیدی دارند و تنوع لوستر ها آنها را گیج و کلافه کرده، می تواند مفید باشد.

معیار های انتخاب لوستر جدید ۲۰۲۱

فرقی نمی کند که به دنبال خرید لوستر برای کدام بخش از خانه خود هستید. در هر حال برای خرید لوستر مناسب باید فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

سبک و مدل

همانگونه که در انتخاب لوازم دکوراسیون به لحاظ سبک و مدل بین آنها هماهنگی ایجاد می کنید، در انتخاب لوستر نیز به این نکته توجه کنید. لوسترهای کوچک و اسپرت با روشنایی کمتر و متریال فلز یا چوب مخصوص خانه های مدرن هستند. در مقابل لوسترهای بزرگ‌، کلاسیک و پر نور که از جنس بلور و کریستال هستند، با خانه های سنتی هماهنگی دارند.

اندازه

این فاکتور کاملا به فضای مورد نظر بستگی دارد. در فضاهای بزرگ پایبند به هیچ قید و شرطی نیستید؛ اما برای فضاهای کوچک ناچارید لوستری را انتخاب کنید که تعداد شاخه های کمتر و کوچک داشته باشد. در غیر این صورت به دلیل روشنایی زیاد، باید به هر نحوی بعضی از لامپ ها را حذف کنید که این کار از زیبایی لوستر می کاهد.

بلندی یا کوتاهی سقف اتاق

انتخاب لوستر برای سقف های بلند کار راحتی است. می توانید لوسترهای بلند و چند شاخه یا لوسترهای بلند و ریسه ای را انتخاب کنید. اما چنین لوسترهایی برای سقف های کوتاه مشکلات زیادی را به دنبال دارد. لوستر های سقفی که به سقف میچسبند و چراغ های بلند یا شاخه های متعدد ندارند، برای سقف های کوتاه بسیار مناسب هستند.

رنگ

ممکن است شما پرده ها، رومبلی،کوسن و دیگر وسایل خود را پیوسته عوض کنید؛ اما نمی توان لوستر را مدام برای تنوع تعویض کرد. پس بهتر است رنگی را برای لوستر خود برگزینید که با عموم طیف های رنگی هماهنگی داشته باشد.

تعداد

این مسئله به سلیقه و گستردگی فضا بستگی دارد؛ برای مثال، نورپردازی اتاقی بزرگ یا سالنی وسیع با چند عدد لوستر ممکن است. بر حسب سلیقه، برخی از لوسترهای کوچک را در نقاط مختلف استفاده می کنند و برخی نیز یک لوستر بزرگ و تجملی را در مرکز سقف ترجیح می دهند.

بحث بزرگی و کوچکی فضا در بعضی از بخش های منازل کنار گذاشته می شود؛ مانند اپن آشپزخانه که چند عدد لوستر کوچک در کنار هم هارمونی و ترکیب زیبایی را خلق می کند.

لامپ ها

حتما در نظر داشته باشید که مدل لامپ های لوستر عجیب و غریب نباشد. در غیر این صورت اگر یکی از آنها آسیب ببیند، جایگزین آن سخت یافت می شود.

ایده های زیادی برای لامپ های لوستر وجود دارد؛ به عنوان مثال لامپ های آفتابی و مهتابی به منظور ایجاد روشنایی مناسب تر و انتخاب لوستر با تعداد لامپ های کمتر که جنبه تزئینی دارد، بسیار کاربرد دارد .برای جبران کمبود نور این امکان وجود دارد از لامپ های هالوژنی که در سقف کار گذاشته می شوند، استفاده کرد.

نصب و نظافت

اگر مستاجر هستید، نصب آسان را حتما ملاک انتخاب لوستر قرار دهید. باز و بسته کردن لوستر های پیچیده بسیار سخت و طاقت فرسا‌ست. همچنین اگر ساختار لامپ ها و طراحی لوستر پیچیده باشد و امکان نظافت بخش های مختلف آن فراهم نباشد، بعد از مدتی لوستر گرد و خاک زیادی به خود جذب می کند و روی میزان پخش روشنایی و زیبایی آن تاثیر منفی می گذارد.

چگونه یک لوستر جدید 2021 برای خرید انتخاب کنیم؟
چگونه یک لوستر جدید ۲۰۲۱ برای خرید انتخاب کنیم؟

قیمت

توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، می تواند معیار انتخاب این نورافشان های زینتی باشد. لوستر جدید  ۲۰۲۱ به دلیل تنوع مدل ها در هر طیف قیمتی محصولات شکیل و زیبا دارند. فروشگاه های اینترنتی مثل خوگر، با آپشن فیلتر قیمت انتخاب لوستر را برای شما آسان تر کرده اند.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم فاکتور های انتخاب لوستر را مختصرا در اختیار شما قرار دهیم. توجه داشته باشید اگر هنگام خرید هر یک از فیلتر های اشاره شده را اعمال کنید، از خرید خود پشیمان نخواهید شد. همچنین روند انتخاب لوستر برای شما آسان تر می شود. با توجه به تنوع زیاد مدل لوستر جدید ۲۰۲۱ این امکان را دارید با متخصصانی مشورت کنید که در این زمینه توانایی راهنمایی هر طیف سلیقه ای را دارند. خوگر یکی از تولید کنندگان لوستر و وسایل دکوراتیو یکی از مدعیان در این راستاست. با خوگر به بهترین دست یابید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲.۵ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.