چراغ هایی با روکش چوبی و مجسمه های چوبی دکوری

0 29
۱
(۱)

طرح چراغ ماهی ،نیمی از چوب و نیمی از لامپ می باشد که ساختاری دیدنی و جذاب دارد.دیوارهای این ماهی متشکل از ۴۰۰۰ قطعه چوب می باشد که در اصل همان فلس های ماهی می باشند.

یکی دیگر از مجسمه های روشنایی چوبی ، طرح فیل می باشد که شکل آن دارای دو گوش بزرگ و یک تنه و دارای دو پا می باشد که به صورت ایستاده ساخته شده است و قد این مجسمه ۱۵۰ سانتی متر می باشد که داخل آن لامپ های تعبیه شده است که به عنوان چراغ و مجسمه می توان از آن استفاده کرد.

Isidro Ferrer طراح ، گرافیست و بازیگر تاتر در سال ۱۹۶۳ در شهر مادرید اسپانیا متولد شد.این طراح مجسمه هایی چوبی از حیوانات طراحی کرد که این مجسمه ها الهام بخش چراغ های فیل و ماهی که در بالا توضیح داده شد ،می باشند.نام این طرح خود را مزرعه بامزه (Funny Farm) گذاشته است که شامل ۱۹ مجسمه می باشد که به عنوان وسایل تزیینی در دکوراسیون منزل نیز استفاده می شود.

این مجسمه ها ی چوبی همه کار دست می باشند که با ظرافت خاصی ساخته شده اند و جالبی این مجسمه ها این است که مجسمه ماهی پا دارد ،و همچنین مجسمه فیل دو پا که بر روی آن ایستاده است.

این طراح جوایز متعددی در زمینه های مختلف گرافیک،طراحی،بازیگری تاتر و … دریافت کرده است که شامل National Design در سال ۲۰۰۲،جایزه European Design استکهلم در سال ۲۰۰۸ و … می باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد