پوشاندن فیوزهای برق در دکوراسیون

57
۲.۴
(۵)
نصب تابلوی هنری
نصب تابلوی هنری

قاب عکس های هنری، تابلوهای اعلانات، آثار هنری نساجی و مکرومه یا پرده های منقوش همگی گزینه های خوبی برای پوشاندن فیوزهای برق بدقواره هستند. پیشنهاد می کنیم برای حفظ ایمنی پیش از پوشاندن این فیوزها محافظ کودک را قرار دهید. با قرار دادن یک میز در ورودی مانند تصویر بالا در فضای خانه تعادل ایجاد می کنید و مهمانان شما دیگر به این فکر نمی کنند که چرا یک تابلوی هنری آنجا قرار گرفته است.

نصب یک پنجره قدیمی

نصب یک پنجره قدیمی

همچنین می توانید به روش ناتالی رایت یک پنجره قدیمی را بر روی جعبه فیوز ها قرار دهید. این کار نه تنها آسان است بلکه با بک دکوراسیون به سبک روستیک نیز همخوانی دارد. می توانید شیشه پنجره را با اسپری مخصوص به شکل آینه در بیاورید و فیوز های برق را در زیر آن پنهان کنید.

نصب تخته گچی

نصب تخته گچی

همچنین می توانید مانند تصویر بالا که در Better Homes & Gardens نمایش داده شده است جعبه فیوزها را زیر تخته گچی کوچکی با لولای مغناطیسی پنهان کنید. طراحی هایی با کاربردهای دوگانه همیشه و تا ابد کارآمد هستند.

درست کردن تخته وایتیرد

درست کردن تخته وایتیرد

سارا از No Kitchen Sink به اندازه شما از جعبه فیوزهای مزاحم کلافه است. او در آموزشی گام به گام به شما یاد می دهد که چگونه یک قاب لولادار درست کنید و با قرار دادن شیشه، آن را به یک وایتبرد برای نوشتن یادداشت تبدیل کنید و در عین حال جعبه فیوز برق را بپوشانید.

ترفندهای ایکیا

ترفندهای ایکیا

اگر از طرفداران ترفندهای ایکیا هستید، Deirdre Sullivan برای پوشاندن فیوزهای برق شما راه حلی دارد. او با قراردادن یک در شیشه ای سفارشی مدل BRIMNES باعث می شود جعبه فیوز کمتر دیده شود و آن را به فضایی کاربردی تر تبدیل می کند.

نصب مکرومه

نصب مکرومه

اگر ساخت بوم های نقاشی و تخته های گچی با سبک شما همخوانی ندارد، استفاده از پرده های نقش دار و مکرومه احتمالا بهترین گزینه برای شما هستند تا فیوزهای برق را بپوشانید. با آویزان کردن یک پرده منقوش مانند نمونه های آن در Paper & Stitch یا یک مکرومه یادگاری خانوادگی می توانید کاوری متحرک برای فیوز برق درست کنید.

حال شما را به چالش دعوت می کنیم تا با ایده های دست ساز خودتان، فیوزهای برق، لکه های روی دیوار و امثال این موارد را بپوشانید!

نکته مهم

به یاد داشته باشید که جعبه فیوز ها، دریچه های هوا، و پریز ها موارد ضروری هستند و باید به راحتی قابل دسترس باشند. لازم نیست یاداوری کنیم که کار کردن با آن ها می تواند خطرناک باشد. در هنگام کار کردن اطراف این آیتم های ضروری و کاربردی خانه، نکات ایمنی را رعایت کنید. قبل از اینکه جعبه فیوز را با قاب عکسی سنگین، دریچه ای پیچیده و مانند این ها بپوشانید، به این فکر کنید که وقتی برق برود، آخرین چیزی که می خواهید به آن فکر کنید این است که چطور به جعبه فیوز دسترسی پیدا کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲.۴ / ۵. تعداد نظرات: ۵

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.