پنج تکه اصلی مبلمان عروس

12
۰
(۰)
مبلمان خانه عروس
مبلمان خانه عروس

مبلمان خانه عروس

مبلمان خانه عروس شامل چه چیزهایی می شود؟ برای یک زوج جوان که معمولا مهمان های زیادی ندارند و بیشتر روزها را دو نفری در منزلشان وقت می گذرانند، معمولا ست مبلمان گران قیمت و یا سنگین نیاز نیست. آن هم در خانه های امروز که با عمارت ها و منزل های حیاط دار قدیم زمین تا آسمان فرق دارند.

در بیشتر آپارتمان های امروز معمولا بیشتر از یک دست مبلمان جا نمی شود و همان یک دست را هم می شود طوری مدیریت کرد که هم با نیازهای زوج جوان تطبیق بیشتری داشته باشد و هم کمتر جا بگیرد و اقتصادی تر تمام شود. در بیشتر خانه های امروزی یکی دوست نشیمنکافی است.

کاناپه خانه عروس

کاناپه خانه عروس

کاناپه خانه عروس

شما روی یک ست مبلمان راحتی می توانید دراز بکشید و برنامه مورد علاقه تان را از تلویزیون تماشا کنید و هم از مهمان هایتان پذیرایی کنید. مثلامبلمان L رویال مبل در خوگر تمام این ویژگی ها را دارد و همچنین در عین جمع و جور بودن می تواند در برگزاری مهمانی های شما نیز همراهیتان کند. اگر هم دوست دارید تکه های بیشتر و متنوع تری داشته باشید می توانید یک کاناپه سه نفره بخرید با دو مبل تک که رنگ و طرحش با ست هماهنگ باشد و پاف را هم به عنوان عضو تکمیلی به کار ببرید.

 میز جلومبلی و عسلی

میز جلومبلی و عسلی

میز جلومبلی و عسلی

میز های جلو مبلی یا میز عسلی هم جلوه خوبی به اتاق نشیمنتان می دهند و هم جای خوبی هستند برای کتاب ها و مجله ها، کاسه های خوراکی و به طور کلی هر چیزی که نمی دانید باید کجا بگذارید! میزهای جلومبلی که هم خانواده پاف ها با رویه پارچه ای هستند این چند سال حسابی ترند شده اند، اما روش کلاسیک دو میز عسلی کوچک در گوشه مبل ها هم بد نیست.

برای دیدن میزهای عسلی با طرح ها و جنس های مختلف که حتما یکی از آن ها مناسب چیدمان خانه شما هستند به این جا سر بزنید. اگر طرفدار طراحی های مدرن و شارپ هستید که فلز در آن ها به کار رفته، «محصولات ترنج» را ببینید و اگر میز عسلی های چند تایی دوست دارید که طراحی کلاسیکی دارند و در هم فرو می روند به «میز چوبی کاران» نگاه بیندازید. اگر دنبال میز جلومبلیهم هستید از این صفحه دست خالی بیرون نمی آیید.

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری

در خانه های نسل قدیم، میز آشپزخانه از میز ناهارخوری جدا است. مادرها عادت داشتند روی یک میز کوچک در آشپزخانه کارهایشان را انجام می دادند ولی غذا با حضور اعضای خانواده روی یک میز بزرگ و در فضایی مجزا سرو می شد. خیلی از آپارتمان های امروزی اجازه چنین مانوری را برای فضای غذاخوری نمی دهند. با انتخاب یک میز و ست صندلی جمع و جور که هم کار میز آشپزخانه را می کند و هم می شود دور آن غذا خورد می توان این مشکل را حل کرد. کافی استاین صفحهرا ببینید و در کنار این ست پیشنهادی گزینه های مختلف میز آشپزخانه را بررسی کنید.

ست کامل سرویس خواب

ست کامل سرویس خواب

ست کامل سرویس خواب

برای اتاق خواب‌ (که در بسیاری از خانه های امروزی اتاق کار هم حساب می شود) لازم نیست حتماست کامل خوابرا بگیرید. تخت را که انتخاب کردید و خیالتان از تشک راحت و مناسب راحت شد، می توانید به مرور زمان و با توجه به نیازهای دکوراسیونی خودتان اتاق را کامل کنید. مثلا میز کامپیوتر یا چراغ خواب های متفاوت بگیرید و کنسول آرایش را با توجه به فضا و سلیقه کوچک یا بزرگ انتخاب کنید. در خوگر به جز ست سرویس خواب می تواند هر کدام از این قطعات را جداگانه پیدا کنید.

جاکفشی خوب خانه سلامت

جاکفشی خوب خانه سلامت

اگر عادت ندارید موقع ورود به خانه کفش هایتان را دربیاورید و حواستان نیست این کار چه لطمه ای به بهداشت خانه و سلامتی تان میزند، در خانه جدید و با یک جاکفشی مناسب این عادت را ترک کنید. در کنار همه قطعات ضروری مبلمان خانه عروس یک جا کفشی هم انتخاب کنید که هم کوچک و ساده باشد و جای زیادی نگیرد و هم در داشته باشد تا گرد و خاک به فضای خانه وارد نشود.جا کفشی های آویزی ونکو موجود در خوگر از سطوح مختلف آویزان می شوند و مشکل فضا را تا حدود زیادی حل می کنند.

منبع: خوگرنیوز

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.