پلانیکا، پیشرو صنعت شومینه‌های الکلی هوشمند در جهان

12
۰
(۰)

پلانیکا، پیشرو طراحی و تولید شومینه‌های الکلی هوشمند این امکان را فراهم کرده که طراحان تراز اول با بهره‌گیری از شومینه‌های ارائه‌شده به‌وسیله این شرکت، زیبایی فوق‌العاده‌ای به دکوراسیون فضای پروژه‌های خود ببخشند. محصولات پلانیکا در حال حاضر در بیش از ۶۰ کشور منجمله امریکا ، کشورهای اروپایی و روسیه به وسیله بهترین طراحان جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

آنچه شومینه‌های پلانیکا را متمایز و پیشگام بازارمی‌نماید تنها زیبایی و طراحی خاص آن نیست. پلانیکا این جایگاه را به‌واسطه نقاط تمایز متعدد کسب کرده است که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند.

استفاده از تکنولوژی منحصربه‌فرد BEV برای دستیابی به پاکیزه‌ترین فرایند احتراق:

بر اساس این تکنولوژی منحصربه‌فرد، آتش از طریق سوخت بخار الکل ایجاد می‌شود؛ بنابراین هیچ ارتباط مستقیمی میان مایع و شعله وجود ندارد. هیچ دود، خاکستر و بویی از سوختن حاصل نمی‌شود. هیچ ماده مضری از این سوختن ایجاد نمی‌شود. تنها محصول حاصل از سوخت پلانیکا، دی‌اکسید کربن و بخارآب است آن‌هم به مقدار تنفس انسان که خود برای گیاهان مفید است و موجب رشدشان می شود.

این تکنولوژی امکان تنظیم شعله‌های آتش را می‌دهد و شکوه و زیبایی و رنگ های طبیعی آتش را ایجاد می‌کند و نیازمند هیچ‌گونه سیستم خروج هوا نیست. بیو الکل سوخت پاک و دوست دار محیط‌زیست سبزی است که طی فرایند طبیعی پیچیده‌ای از الکل حاصل می‌گردد.

کیفیت تولید و ایمنی بسیار بالا

در پروسه تولید شومینه‌های پلانیکا، تنها متریال با بهترین کیفیت استفاده می‌شوند. پلانیکا دارای آزمایشگاه بزرگ و مجهزی است که در آن بخش‌های مختلف محصول با دقت تمام و با این هدف که مشتری مطمئن‌ترین و بهترین کالای موجود در بازار را تحویل بگیرد، تست می‌شود. این مرکز با تغییرات جدید سعی می‌کند پیشگامی پلانیکا در حوزه شومینه‌های اتوماتیک بیوتکنولوژیک را حفظ می‌کنند.

برای ایجاد بالاترین ضریب ایمنی در محصولات پلانیکا درجه حرارت و مراحل سوخت به‌صورت کاملی با تجهیزات الکترونیک و میکروپروسسورها کنترل می‌شوند.

در کلکسیون شومینه‌های دست‌ساز فضای باز پلانیکا، تکنولوژی به نام کامرس اجراشده که بر اساس آن بخش سوخت با الیاف سرامیکی بسیار جاذبی پر می‌شود که سوخت را در داخل محفظه حفظ می‌کنند و مانع خطر نشت کردن حتی در صورت واژگون شدن دستگاه می‌شوند.

تاکنون پلانیکا در حوزه ایمنی موفق به دریافت گواهینامه‌های TUV, UL, ULC and CE شده است

هوشمند بودن شومینه‌های پلانیکا و قابلیت کنترل از راه دور:

شومینه‌های پلانیکا قابلیت اتصال به سیستم‌های هوشمند رادارند و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور کاربر می‌تواند حتی ارتفاع شعله را نیز تنظیم نماید.

زیبایی و طراحی خلاقانه و قابلیت انطباق با هر نوع طرح:

تنوع طرح‌های ارائه‌شده به‌وسیله پلانیکا امکان این امکان را به طراح می‌دهد که بتواند بهترین انتخاب را برای هر نوع فضای داخلی و خارجی داشته باشد. اگر ایده خاصی دارید یا فضای موردنظر نیاز به طراحی خاص دارد پلانیکا این امکان را برای شما فراهم کرده که شومینه خاص و سفارشی شمارا تولید کند. شومینه‌های الکترونیک بیو الکلی پلانیکا برای هرگونه فضای مسکونی یا تجاری با طراحی مدرن یا سنتی قابل‌استفاده هستند.

پلانیکا تنها تولیدکننده شومینه‌های الکلی است که با طراحان مشهور دنیا همکاری کرده است. ازجمله این طراحان به نام می‌توان از Christophe Pillet, Arik Levy, Serge Atallah نام برد.

شاید کاربرد شومینه بیشتر برای فضاهای داخلی مسکونی متداول باشد اما پلانیکا با طراحی محصولات متنوعی برای فضاهای عمومی و فضای باز گزینه‌ای مناسب برای ایجاد تمایز در فضاهای لوکس تجاری مانند رستوران‌ها، هتل‌ها، باغ و پاسیو و … در اختیار طراحان و صاحبان این فضاها قرار داده.

درزیر نمونه هایی از کاربرد شومینه های پلانیکا در فضاهای مختلف مسکونی و عمومی مشاهده می نمایید:

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.