پاپ آپ، نمایش سه بعدی فضای میلان

17
۱
(۱)

در فضای نمایشگاه دائمی marsèlleria در میلان ، daniel gonzález معمار داخلی ،حیاط را به یک محیط مقوایی متحرک تبدیل کرده است که در آن بازیهای هندسی غیر منتظره،بافت و موتیفها بازدید کننده را احاطه می کند.این فضا با الهام از کتابهای پاپ آپ (سه بعدی سازی فضای قصه کتاب) طراحی شده است.

طراح آرژانتینی ساخت پاپ آپ میلان را با استفاده از برشهای دستی مقوا، نوار، گره های فشرده،چوب و چسب ونایلون و سیم وموتورهای الکتریکی ایجاد کرده است ،تبدیل نمای ۲۵۰ مترمربعی به یک تداخل بیاد ماندنی که از تعامل و روح پاپ آپ کتابهای کودکان به دست آمده است.

در ساخت این پروژه معماری و هنری ،گونزالس از گونه‌ای از اوریگامی که علاوه بر تاکردن کاغذ از برش نیز استفاده می شود و به طور معمول دارای تقارن هستند، بهره برده است.این مجسمه های کاغذی به بیان انتزاعی نشانه های مشهور شهر مانند آسمانخراش Pirelli و صنایع lambrate quarter و torre velasca و همچنین پارادوکس Escher و پروژه های ساختمانی غیرممکن پرداخته است. این نصب و راه اندازی هنری را marsèlleria اینگونه توصیف کرده است:یک مدل معماری دیوانه،یک بنای تاریخی سورئال که بافت شهری را شکسته است. لازم به ذکر است این فضای نمایشگاهی تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۵ در معرض نمایش است.

منبع:http://www.designboom.com
سال :۲۰۱۵
طراح:daniel gonzález

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.