هنر چیدمان

9
۰
(۰)

شهر نیویورک یکی از شهرهایی است که در آن اجازه ی ساختن آپارتمانهایی با مساحت کمتر از ۳۷ مترمربع داده می شود. اولین آپارتمانی که با این شرایط ساخته شده است، Ollie at Carmel Placeنام دارد و هنر چیدمان فضای داخلی این آپارتمان دارای درسها و نکاتی است که می تواند در طراحی آپارتمانها و فضاهای کوچک مفید واقع شود.

درس اول در طراحی وچیدمان فضاهای کوچک استفاده از رنگ سفید است.این رنگ فضا را بزرگ تر جلوه می دهد و انعکاس نور در سرتاسر فضای خانه را ممکن می سازد.به کار بردن مبلمان سفید در خانه و یا کلا دکوراسیون داخلی به رنگ سفید این آزادی عمل را به افراد می دهد که بتوانند به راحتی هر رنگ دلخواهی را در کنارآن قرار دهند.رنگ سفید، مثل یک بوم نقاشی است که به کمک آن قادر هستید هر طرح و نقشی را پیدا نمایید.

اگر قرار است در فضایی کوچک زندگی کنید از چندمنظوره بودن مبلمان خود اطمینان حاصل نمایید. مبلمان چند منظوره برای کسانی طراحی شده است که دارای تفکری نو و زندگی پویایی هستند. این مبلمان با ادغام چند کاربری در یک کاربری بدون اشغال فضای اضافی چیدمان منزل را تغییر می دهندو امکان استفاده از حداکثر فضا را ممکن می سازند.

داشتن فضاهای ذخیره سازی مناسب و کافی همواره یکی از مشکلات در دکوراسیون فضاهای کوچک است.برای ایجاد فضاهای ذخیره سازی به میزان لازم بایستی از تمام فضایی که در اختیارتان هست استفاده نمایید.استفاده از کمدهای عمودی در آشپزخانه و نیز اتاق نشیمن می تواند راه کار مناسبی جهت نیل به این هدف باشد.
منبع:http://www.contemporist.com
سال:۲۰۱۵
تیم طراحی:stage3properties

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.