همه چیز درباره انتخاب میز آرایش

45
۲.۵
(۲)
آیینه نقش مهمی در میز آرایش دارد
آیینه نقش مهمی در میز آرایش دارد

هنگام خرید میز آرایش باید به چند مورد توجه کنید:

آیینه

وقتی صحبت از میز آرایش در میان است آیینه ها بسیار مهم هستند. شما می توانید میز آرایشی انتخاب کنید که خودش آیینه دارد و یا خودتان آیینه را به طور جداگانه بخرید و روی آن نصب کنید. برای خرید آیینه به طور جداگانه به ضخامت آن توجه کنید ضخامت آن باید ۰/۷۵ سانتیمتر باشد و با روکش ضخیم نقره ای پوشیده شده باشد. فضایی که در اختیار دارید را با دقت اندازه گیری و آیینه ای را انتخاب کنید که با سایر مبلمان هماهنگی دارد. آیینه قطعه ای از مبلمان است که برای مدت طولانی با شما خواهد بود از این رو باید کیفیت خیلی خوب و دوام بالایی داشته باشد.

فضای ذخیره سازی زیاد برای خانم ها مهم است

فضای ذخیره سازی زیاد برای خانم ها مهم است

فضای ذخیره سازی

همه چیز درباره انتخاب میز آرایش : شما می توانید میز آرایش هایی با طراحی های مختلف و فضاهای ذخیره سازی متفاوت پیدا کنید. این که کدام یک از آنها را خریداری کنید تماما بستگی به نیازهای شما دارد. اگر تعداد کمی لوازم آرایش داشته باشید حتی می توانید میز آرایش بدون کشو را انتخاب کنید. مانند نمونه های میز آرایش با رویه های براق که به شما امکان می دهند شیشه های زیبای عطرهایتان را در کنار سایر لوازم آرایش به نمایش بگذارید. اما اگر تعداد زیادی لوازم آرایش دارید که نمی خواهید جلوی دید باشند، بهتر است میز آرایشی که کشو دارد انتخاب کنید.

اندازه مناسب و هماهنگی با سایر مبلمان اتاق خواب اهمیت بسزایی دارد

اندازه مناسب و هماهنگی با سایر مبلمان اتاق خواب اهمیت بسزایی دارد

مقیاس و تناسب

وقتی می خواهید به صورت آنلاین میز آرایش بخرید باید به اندازه ها و هماهنگی آن با سایر مبلمان اتاق توجه کنید. این بدان معناست که شما باید فضای خود را با دقت اندازه گیری کنید و مطمئن شوید که چوب میز آرایشتان به درستی با سایر مبلمان همخوانی دارد. اکثر فروشگاه های آنلاین خرید مبلمان مانند خوگر اندازه های دقیق وسایل را در اختیار شما قرار می دهند تا کار شما راحت تر شود.

دکور زیبا افراد را با نشاط می کند

دکور زیبا افراد را با نشاط می کند

دکور

میز های آرایش جدا از اینکه فضایی برای ذخیره سازی لوازم آرایش هستند، قطعه ای از مبلمان اند که می توانند ویترین شما باشند. میز های آرایش با ایجاد سبکی خاص به اتاق شما شخصیت می بخشند. با عجله انتخاب کردن میز آرایش اصلا ایده خوبی نیست. دکوراسیون اتاقتان را به دقت بررسی کنید و ببینید خصوصیات مورد نظرتان کدامند و سپس برای خرید اقدام کنید.

میز آرایش باید کاربردی نیز باشد

میز آرایش باید کاربردی نیز باشد

کاربرد

همه چیز درباره انتخاب میز آرایش : هدف اصلی خرید آنلاین میز آرایش این است که درد ناشی از ایستادن طولانی مدت روبروی آیینه دستشویی را کم کند و موقع آماده شدن دیگر استرس پیدا کردن لوازم آرایشتان را نداشته باشید. علاوه بر این میز آرایشی که انتخاب می کنید باید فضای مناسب و راحتی در اختیار شما قرار دهد تا بعد از یک روز شلوغ بنشینید و در آرامش آرایشتان را پاک و جواهراتتان را مرتب کنید. باید فضایی در اختیار شما قرار دهد تا در آرامش روزتان را شروع کنید یا به پایان برسانید.

یک اتاق خواب زیبا و هماهنگ

یک اتاق خواب زیبا و هماهنگ

دقت کنید که وقتی می خواهید به صورت آنلاین میز آرایش دلخواهتان را جست و جو کنید تمام موارد بالا را در نظر داشته باشید. نکته دیگر این است که اگر میز آرایشتان با سایر مبلمان اتاق تضاد مناسبی داشته باشد می تواند به نقطه کانونی اتاق شما تبدیل شود. اما اگر می خواهید به خوبی با سبک اتاقتان ترکیب شود بهتر است میز آرایشی را انتخاب کنید که با سایر مبملمان هماهنگی کامل دارد.

همانطور که می گویند زیبایی در نگاه بیننده است. اگر می خواهید یک بیننده تمام مدت شما را تحسین کند یک میز آرایش با آیینه ای با کیفیت بسیار خوب بخرید. دیگر نیازی نیست که شخص دیگری ظاهر شما را تأیید کند. لازم نیست نگران اضافه وزن و ظاهرتان باشید میز آرایش به ترس های شما دامن نمی زند.

فقط با آرامش بنشینید و بازی آرایش کردن را انجام دهید. خودتان را برای آنچه که هستید تحسین کنید و لبخند بزنید. میز آرایشتان کاری جز پاسخ دادن به لبخندتان انجام نخواهد داد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲.۵ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.