هفت مبلمان سه کاره مدرن از طراحان معروف

22
۰
(۰)
میز چند منظوره طرحی از Daniel Pearlman
میز چند منظوره طرحی از Daniel Pearlman

۱-میز چند منظوره طرحی از دانیل پرلمن (Daniel Pearlman)

میز جلو مبلی + صندلی + میز عسلی

این میز جلو مبلی چند منظوره که در تصویر مقابل مشاهده می‌کنید توسط دانیل پرلمن طراحی شده است. ظاهر این مبل بسیار زیبا و مدرن است که با هر دکوراسیون داخلی می‌تواند هماهنگ شود. در نگاه اول طراحی این میز بسیار ساده به نظر می‌رسد اما استفاده از آن در فضاهای کوچک بسیار پرکاربرد است. این میز از ۳ وسیله مجزا تشکیل شده است که به استفاده کنندگان این امکان را می‌دهد که از هر کدام به طور جداگانه استفاده کنند. همچنین در صورت نیاز کاربران می توانند میز کنار مبلی و صندلی را در زیر میز جلو مبلی قرار دهند تا در فضا صرفه‌جویی شود.

صندلی چند منظوره طراحی‌شده توسط Studio Tilt

صندلی چند منظوره طراحی‌شده توسط Studio Tilt

۲-صندلی چند منظوره طراحی‌شده توسط Studio Tilt

صندلی + میز جانبی + قفسه کتاب

این صندلی چندمنظوره به نام Open Book Lounge توسط Studio Tilt بریتانیا طراحی شده است. این صندلی از لحاظ کاربرد، عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد. صندلی Open Book برای افرادی که خواهان آرامش هستند فضایی راحت و دنج برای مطالعه ایجاد می کند. همچنین این صندلی چند منظوره دارای یککتابخانهکوچک برای کتاب‌ها و مجلات است. در حقیقت، این محصول هم به عنوان یک صندلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم دارای قفسه‌هایی برای کتاب‌ و همچنین دارای میزهای جانبی برای لپ تاپ و فنجان قهوه است. علاوه بر قفسه‌های داخلی و میزهای جانبی، دیوار بیرونی این صندلی نیز نوارهایی دارد که به کاربر کمک می‌کند تا مجله‌های خود را بر روی آنها قرار دهد. ترکیب همه این‌ها در کنار هم یک صندلی منحصربه‌فرد را تشکیل می‌دهد که برای منازلی که فضایی برای کتابخانه ندارند بسیار مناسب است.

تخت خواب تاشو طرحی از Murphy

تخت خواب تاشو طرحی از Murphy

۳-تخت خواب تاشو طرحی از Murphy

تخت + میز + قفسه کتاب

Murphy یک طراح ایتالیایی است که به دلیل طراحی تخت‌های هوشمند شهرتی بین‌المللی پیدا کرده است. امروزه با وجود فضاهای کوچک اتاق‌خواب‌ها، تولیدکنندگان و طراحان مبلمان خانگی ایده‌های جدیدی را برای فضای اتاق‌خواب‌ مطرح کرده‌اند. تخت مورفی برای افرادی که نیازمند صرفه‌جویی در فضا هستند ساخته شده است. این محصول یک سازه چوبی سه کاره است که در روز به صورت میز از آن استفاده می‌شود و در شب به یک تخت خواب راحت برای استراحت تغییر حالت می دهد. به علاوه، دارای یک قفسه داخلی است که جایگاه مناسبی برای نگهداری کتاب‌ها است.

میز خلاقانه طرحی از Arredatutto

میز خلاقانه طرحی از Arredatutto

۴-میز خلاقانه طرحی از Arredatutto

میز جلو مبلی + میز کار + فضای نگهداری وسایل

این میز جلو مبلی خلاقانه و چندمنظوره محصولی مناسب برای اتاق نشیمن است. این میز برای افرادی طراحی شده است که بیشتر کار خود را در خانه انجام می‌دهند و یا زمان زیادی را صرف استفاده از رایانه می‌کنند. همچنین این میز دارای یک فضای ذخیره‌سازی مناسب برای نگهداری کتاب‌ها و لوازم کار است. این محصول توسط Arredatutto در ایتالیا ساخته شده است.

مبلمان چند منظوره به نام KEWB

مبلمان چند منظوره به نام KEWB

۵-مبلمان چند منظوره به نام KEWB

میز عسلی + صندلی +میزجلو مبلی + صندلی استراحت + تخت

باید اعتراف کرد که KEWB یک مبلمان منحصر به فرد با طراحی خلاقانه است. صندلی چوبی KEWB و کوسن‌های فوم پلی کربنات آن را می‌توان با روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار داد. این مبلمان چند منظوره را می‌توان به اشکال مختلف تبدیل کرد. تنها کافی است با چند حرکت ساده میز را به یک صندلی در اندازه استاندارد و پس از آن به یک تخت خواب راحت تبدیل کرد. هنگامی که KEWB به عنوان میز استفاده می‌شود کاربران می‌تواند کوسن‌ها را بر روی زمین قرار دهند و به عنوان نشیمنگاه از آنها استفاده کنند.

مبلمانی بنام Bada طرحی از شرکت Ecosystems

مبلمانی بنام Bada طرحی از شرکت Ecosystems

۶-مبلمان بنام Bada طرحی از شرکت Ecosystems

میز + میز ناهارخوری + مبل

مبلمان چند منظوره دیگری بنام Bada با سیستمی سازگار با محیط‌زیست توسط شرکت Ecosystems طراحی شده است. این شرکت با ساخت این محصول مشکل فضاهای خانه کوچک را از بین برده است. از این مبلمان می توان هم به صورت میز کار و هم به عنوان میز ناهارخوری استفاده کرد و به راحتی آن را به یک مبلمان راحتی نیز تبدیل نمود. این میز چند منظوره برنده جایزه Best of Show Editors Choice در نمایشگاه BKLYN Designs شده است.

کاناپه چند منظوره طراحی شده توسط Fanny Adam

کاناپه چند منظوره طراحی شده توسط Fanny Adam

۷-کاناپه چند منظوره طراحی شده توسط Fanny Adam

تخت خواب + میز + نیمکت + کشو

و در آخر می‌پردازیم به معرفی یک کاناپه چند منظوره، این ایده خلاقانه توسط دانشجوی فرانسوی Fanny Adam طراحی شده است، این مبل به عنوان یک تخت خواب، نیمکت و میزکار عمل می‌کند. همچنین دارای کشوهایی است که می‌تواند برای نگهداری وسایل و یا ملحفه های اضافی تخت استفاده شود. این محصول با سایر کاناپه های تخت خواب شو متفاوت است و هم زمان می توان از مبل و میر کار آن استفاده کرد. این کاناپه همه کاره برای اتاق نشیمن در خانه‌های کوچک انتخاب مناسبی محسوب می شود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.