نگرشی به تغییرات بنیادی در سیستم های دکوراسیون اداری (بخش اول)

4
۰
(۰)

این استند میز ، بوسیله استودیوی UN در کمپانی مبلمان پروف “Prooff” روتردام به منظور استفاده در فضاهای عمومی طراحی شده است .

این میز به منظور تست ایده ی برتری کار کردن در حالت ایستاده بر حالت نشسته طراحی شده است و در صورت جایگزینی این فرم ، نحوه ملاقات های غیر رسمی در محیط ادارات تغییر شکل خواهد داد .

در یک سخنرانی در استودیوی UN عنوان شد که : کار کردن در حالت ایستاده توانائی تولید ، خلاقیت ، سوخت و ساز و تاثیر گذاری در ارتباطات را افزایش می دهد . این حالت کار کردن سرعت تصمیم گیری را افزایش می دهد و همچنین غیبت کارکنان را کاهش می دهد .
کارکردن پشت میز های ایستاده باعث می شود که کارکنان نسبت به اطراف خود تسلط بیشتری داشته باشند و این میز ها متضمن افزایش انعطاف پذیری کارکنان است.

میز هائی که به فرم دایره ای می باشند به سه قسمت تقسیم می شوند که هر قسمت با یک ارتفاع مربوط به کار متفاوتی است ، بخشی مخصوص استفاده از لپ تاپ و در قسمت های دیگر میهمانان در گروه های کوچک می توانند به مذاکره دعوت شوند .

همانگونه که ایستگاههای کاری به تدریج به دلیل رشد دیجیتالیسم ، کوچک و کوچکتر می شوند ، انتظار می رود که این روند در آینده نیز ادامه یابد . هم فشرده شدن و هم دایره ای شدن در شکل میز های ایستاده به صورت ذاتی راندمان کار را افزایش می دهد، ضمن آنکه به سلامت بیشتر کارکنان کمک می کند و تعامل میان طرفین را بیشتر می کند .

این میز همچنین می تواند ، در مکانهای عمومی مثل لابی هتل ها ، فرودگاهها و کتابخانه های مورد استفاده قرار گیرد .

این میز در مجموعه عرضه شده توسط شرکت پروف در هشت قطعه می باشد . البته شامل یک صندلی هم هست ، که بوسیله جورگن بی “Jorgen Bey” طراحی شده و یک مبل که توسط استودیوی “مکینک و بی ” طراحی شده است .

هر یک از این میزها با متریال مختلف ساخته می شوند ، چوب ، فورمیکا و یا مواد دیگر. در سطح میز هم پورت های USB تعبیه شده است که امکان شارژ لب تاپ و سایر وسائل الکترونیک و موبایل را فراهم می آورد .

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.