نورپردازی داخلی

2
۰
(۰)

این نورپردازی داخلی زیبا اولین بار در شهرهای هامبورگ ، مونیخ و وین به نمایش گذاشته شد و هم اکنون در حال نمایش در پاریس است و بعد از آن قرار است در آمستردام به نمایش گذاشته شود.استودیو flora&faunavisions،با افتخار مسئولیت روند کامل این طراحی و نصب ،کارگردانی هنری و طراحی های ویدئویی را برعهده گرفته است.صدانیز توسط andi toma برنده جایزه آهنگسازی ،نوازنده و سازنده خلق شده است. وی یکی از موسسین و عوامل موفقیت موسیقی الکترونیکی mouse on mars می باشد.

هدف از طراحی این نورپردازی داخلی زیبا ، کشف خانه به عنوان مکانی امن در برابر نیروهای طبیعت است.این مجموعه ی چند رسانه ای زیبا ۳۶۰ درجه از چهارچوبهای آلومینیومی و دیوارهای شیشه ای (که روی آن قطرات باران نورپردازی می شود) تشکیل شده است و ساختاری شبیه به گلخانه دارد.صدا،نقش بسیار مهمی در این مجموعه ایفا می کند و از تماشاگران برای بازدید از خانه ای در معرض طوفانی بزرگ ، دعوت به عمل می آورد و سپس آنان را درحس آسیب پذیری و درنهایت رسیدن به آرامش و امنیت در خانه شریک می کند.

 

تجربه ی این فضای جالب همراه با نورپردازی خاص آن در هر دو بخش درونی و بیرونی قطعا تجربه ای ماندگارو منحصربه فرد برای بازدیدکنندگان خواهد بود.

منبع:http://www.designboom.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.