نورپردازی به ضخامت یک برگ کاغذ

0 16
۳
(۲)

elshine شرکتی فعال ( از سال۱۹۹۸ ) در زمینه سیستمهای روشنایی است.این شرکت محصول نوآورانه ای به ضخامت کمتر از یک میلیمتر وباقابلیت بالای انعطاف را طراحی کرده است که برای نورپردازی و استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب می باشد. نوار سحر و جادو را می توان به صورت سفارشی و با گرافیک وهندسه پیشنهادی توسط مشتری تولید کرد.

نوار سحروجادو گرافیکی را می توان در ماژول هایی با ابعاد حداکثر cm55 X cm140 تولید کرد. قطعات بزرگتر را از کنارهم قرار دادن ماژولهای سفارش داده شده و لمینیت کردن آنها می توان ایجاد کرد.در صورت در خواست نوار به صورت رولی تا طول ۵ متر و در صورت سفارش تا ۵۰ مترتولید می شود.امکان سفارش لوگو و یا اسم شرکت و همچنین ، امکان ایجاد انیمیشن به صورت طیف گسترده ای از کانالهای نوری با استفاده از این تکنولوژی وجود دارد.

نور پردازی نواری سحر وجادو و یا نور پردازی گرافیکی ، یک تکنیک خارق العاده برای ایجاد نوری یکنواخت است.این روش می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایر روشهای نورپردازی باشد.این نوارهای نوری در پنج رنگ استاندارد تولید می شود و در عمل می توان طیف مختلفی از رنگها را با ایجاد پوششهای فیلتر رنگ ایجاد کرد.

نوارهای نوری elshine به علت ضخامت کم و قابلیت لمینیت بین شیشه و همچنین به علت انعطاف بالا و عدم آسیب پذیری برای هرپروژه ای پیشنهادمی شوند .این نوارها قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی شامل میزها ، کتابخانه ، درها و … دارد.

منبع:http://www.elshine.it

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد