میز اداری در دکوراسیون

40
۰
(۰)

یک میز اداری می تواند دکوراسیون دفتر کار (یا حتی اتاق کار شخصی شما در خانه) را حسابی متفاوت کند به شرطی که اصول استفاده از آن و مدل جایگیری، رنگ های مختلف، بهترین جنس برای کاربرد شخصی و… را بشناسید. در این مطلب انواع کاربرد میز اداری در دکوراسیون را بررسی می کنیم و انواع مختلف این میزها را می شناسیم. انواعی که از شروع کار گروهی در شرکت ها (یعنی چند قرن پیش) تا امروز دچار تغییر و تحول زیادی شده اند.

میز اداری در دکوراسیون

ترکیب چوب و فلز، مدرن و زیبا

میزهای چوبی را سال هاست که در خانه ها و ادارات می بینیم و میزهای فلزی، خیلی اوقات در رستوران ها، مبلمان فضای باز و… به کار می روند. اما چند سالی است که یک ترند جدید وارد حوزه میز اداری در دکوراسیون شده: ترکیب فلز و چوب. این ترکیب، ظاهری صنعتی و مدرن دارد و اگر دقت کرده باشید در خیلی از کافه هایی که طراحی صنعتی دارند وجود دارد. این ترکیب به وفور در مبلمان میانه قرن بیستم دیده می شود و اصلا یکی از ابداعاتی است که امضای این جنبش محسوب می شوند. همچنین به دلیل کاربرد چوب، در دسته دکوراسیون روستیک هم قرار می گیرد. اگر فضای کاری تان بیشتر چوبی است این میزها می توانند گزینه های خوبی باشند. همچنین ترکیب چوب و فلز برای فضاهای مینیمال هم خیلی خوب است.

میز اداری در دکوراسیون

میزهای چند کاربری

این میزها را احتمالا در شرکت ها دیده اید. کاربرد میز اداری در دکوراسیون، اگر به تعداد و تراکم جمعیت در محل کار توجه نشود بیهوده خواهد بود. مهم است که همه افراد و به هر شکلی که کار می کنند فضایی برای راحت کار کردن داشته باشند. در این فضاست که راندمان کاری بالاتر می رود و افراد بهتر با هم کار می کنند. برای همین فضاهای مدرن کاری به جای داشتن ده میز کاری برای ده نفر یک میز چند کاربری داشته باشید. این میزها از چوب، چوب مصنوعی، پلاستیک و انواع مواد فلزی مقاوم ساخته می شوند و رنگ های مختلفی هم دارند. میزهای چند کاربری می توانند به شکل مستطیل، دایره یا بیضی در وسط اتاق قرار بگیرند یا به صورت فلت به دیوار تکیه داده بشوند. میزهایی که به دیوار می چسبانید به نوعی یک شلف بزرگ نیز محسوب می شوند تا وسایل زیادی را روی آن قرار دهید.

میز اداری در دکوراسیون

میز اداری برای اتاق کار در خانه

کاربرد میز اداری در دکوراسیون می تواند در خانه هم باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که به هیچ عنوان نمی توانید در فضایی غیر “کاری” کار کنید و نیاز دارید یک گوشه اداری و خارج از اتاق خواب برای کار کردن در خانه داشته باشید، به ویژه این روزها که خیلی ها در خانه کار می کنند، داشتن یک میز اداری گزینه خوبی خواهد بود. یک میز تحریر منطبق با دکوراسیون خانه هم جایی خواهد بود برای کار و گذاشتن وسایل کاری مثل کتاب، لوازم تحریر و… (که بالقوه دیگر جاهای خانه را خلوت می کند) و هم یک المان دکوراسیونی برای خانه شماست تا زیباتر و منظم تر به نظر برسد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.