معرفی محصولات موفق شرکت استیل کیس در NeoCon 2019

16
۰
(۰)
نئوکان
نئوکان

نئوکان چیست؟

نئوکان یکی از معتبرترین رویدادهای سالیانه حوزه‌ طراحی مبلمان و محصولات دکوراسیون فضای عمومی است. این نمایشگاه از سال ۱۹۶۹ تاکنون، در ماه ژوئن به مدت سه روز در شهر شیکاگو برگزار می شود. نئوکان برای بسیاری از علاقه مندان به مبلمان، محیطی جذاب برای دیدار با بزرگان طراحی و مشاهده جدیدترین محصولات شرکت‌های بزرگ و کوچک پیش از ورود به بازار است. همانطور که گفته شد کمپانی استیل کیس همواره محصولات موفق زیادی در این نمایشگاه ارائه کرده است.

استیل کیس

استیل کیس

موفقیت استیل کیس اتفاقی نیست

شاید تصور کنید کمپانی های بزرگ و موفق از آغاز موفق و بی نقص بوده اند! باید بگوییم اینطور نیست. اگر تاریخچه‌ شرکت ها را مرور کنید، متوجه خواهید شد که اکثر کمپانی ها کار خود را باطراحی و تولید کالاهای ساده و مورد نیاز بازار شروع کرده‌اند اما آنهایی موفقتر بوده اند که با تغییرات بازار و نیازهای روز تطبیق پیدا کرده و به همان سرعت با آن ها همگام شده اند. استیل کیس یکی از این کمپانی ها است. این شرکت یک  تولیدکننده موفق و معروف مبلمان اداری است که در سال ۱۹۱۲ در ایالت میشیگان آمریکا تأسیس شد. این شرکت با ۱۱ هزار پرسنل، در تمامی قاره های جهان نمایندگی دارد.

 برترین محصولات استیل کیس در نئوکان کلکسیون انعطاف پذیر

برترین محصولات استیل کیس در نئوکان کلکسیون انعطاف پذیر

کلکسیون انعطاف پذیر

Steelcase Flex Collection

مجموعه جدید این کمپانی پس از ماه ها نظارت بر کارهای تیمی در شرکت‌های بزرگ و با توجه به نیاز کارکنان طراحی شده است. این مجموعه محصولات که «کلکسیون انعطاف پذیر» نام گرفته، به کارکنان در یک اتاق کمک می کند که بسته به نیاز، طراحی و چیدمان اتاق را تغییر دهند. اگر چیدمان مخصوص کار گروهی نیاز بود میز کار به سادگی به میز مناسب کار تیمی تبدیل خواهد شد و اگر کار انفرادی در برنامه بود با تغییری کوچک در چیدمان تبدیل به میز کار انفرادی خواهد شد. همچنین این طراحی به شما این امکان را می دهد تا بسته به نوع کار و فضای مورد نیازتان میز را کوچک و بزرگ کنید.

این طرح براساس ارتباط درونی تیم، با دقت و تمرکز بر جزئیات طراحی شده‌ است. مواد سازنده‌ این محصول متفاوت هستند اما همگی درجه یک و با کیفیت بالا. این محصولات به کاربران این امکان را می دهند که ظرف چند دقیقه فضای مورد نیاز و مطابق با کارشان را ایجاد کنند. اجزای این محصول جداگانه به خوبی قابل استفاده هستند اما مانند اعضای تیم اگر در کنار هم باشند معجزه خواهند کرد.

همکاری استیل کیس و مایکروسافت

همکاری استیل کیس و مایکروسافت

همکاری استیل کیس و مایکروسافت

Steelcase Roam for the Microsoft Surface Hub ۲S

استیل کیس و مایکروسافت در جدیدترین محصول خود با همکاری هم قطعه‌ بی‌نظیری طراحی کرده اند، نگه دارنده قابل حمل استیل کیس و صفحه نمایش. محصول جدید استیل کیس هم قابل نصب بر روی دیوار است و هم قابل نصب و جابه جایی در هر نقطه از اتاق. این استند نوآوری جدیدی است که به اعضای تیم در داشتن همکاری بیشتر و سرعت بالاتر کمک می‌ کند.

به گفته‌ سارا امبراستر، مدیر بخش تحقیق و توسعه‌ کمپانی استیل کیس این شرکت از دو سال پیش همکاری خود را با مایکروسافت آغاز کرد. ملحق شدن تعدادی از کارکنان مایکروسافت و استیل کیس به هم با این نیت انجام شده است که این دو شرکت بتوانند با ترکیب تکنولوژی و مکان گامی بلند به سوی آینده بردارند. آنها بر این باورند که ترکیب نیرو و نوآوری های این دو شرکت می تواند به تولید محصولات کاربردی و به روز در راستای خدمت رسانی به نیروی کاری نسل جدید منتهی شود.

 مجموعه‌ی Biophilia ۲,۰

مجموعه‌ی Biophilia ۲,۰

مجموعه‌ بایوفیلیا ۲,۰

Biophilia ۲,۰ Collection

مجموعه پارچه بایوفیلیا ۲,۰ استیل کیس موفق به دریافت مدال طلا در بخش مراقبت سلامت جشنواره‌ نئوکان سال ۲۰۱۹ شد. در فارسی واژه‌ بایوفیلیا به شکل تحت الفظی عشق به زندگی و موجودات یا سیستم های حیات معنی شده است. این حصول استیل کیس نیز با همین رویکرد سلامت محور برای استفاده دکوراسیون داخلی بیمارستان ها طراحی شده است. به گفته کارشناسان مجموعه، از سال ۱۸۵۹ رابطه بین طراحی صحیح فضا و تسریع بهبود بیماران اثبات شده است. این مجموعه با الهام از طبیعت شکل گرفته و هدفش آرامش و تسهیل برقراری ارتباط بیماران با محیط پیرامون است.

 مجموعه‌ کاغذدیواری متالیک

مجموعه‌ کاغذدیواری متالیک

مجموعه‌ کاغذدیواری متالیک

Metallic Wallcovering Collection

این مجموعه برنده‌ جایزه‌ نقره در بخش طراحی کاغذ و پوشش های دیواری شد. کلکسیون کاغذ دیواری متالیک از چهار طرح با پرینت دیجیتال تشکیل شده است. این مجموعه با کیفیت چاپ بالا و مقاومت عالی برای پوشش دیوار اداره ها و اتاق کار بسیار مناسب است.

پروژه‌ باهاوس

پروژه‌ باهاوس

پروژه‌ باهاوس

The Bauhaus Project

معرفی برترین محصولات استیل کیس در نئوکان را با پروژه باهاوس خاتمه می دهیم این پروژه توانست برنده جایزه‌ HiP در بخش منسوجات محل کار شود. این جایزه توسط طراحان داخلی برای تقدیر از صنعتگران و نوآوری در محصولات داده می شود.

همچنین محصول Microsoft Surface Hub ۲S برنده‌ جایزه‌ Hip در بخش تکنولوژی و محصول Lagunitas® Focus Nook که یک میز دارای پارتیشن جداسازی است، برنده‌ این جایزه در بخش مبلمان اداری شدند. Lagunitas® Focus Nook یک میز کار با طراحی مدرن است که علاوه بر جداسازی میز از اتاق و کمک به تمرکز فردی، جای بسیار کمی در اتاق های شلوغ اشغال می کند.

شرکتاستیل کیس با سابقه بیش از ۱۰۵ سال توانسته با نوآوری و طراحی منحصر به فرد در زمینه محصولات و مبلمان اداری عملکرد قابل قبولی داشته باشد. این کمپانی در حال تولید محصولات متنوعی توسط شرکت‌های زیرمجموعه‌ اش با نام های تجاری Steelcase®, Coalesse®, Designtex®, PolyVision®, Turnstone®, Smith System®, Orangebox® and AMQ® است. با جداسازی زیرمجموعه ها، این کمپانی امروزه در تمامی بخش های طراحی و تولید فضای اداری فعال است. این شرکت جهانی همواره در عرصه‌ صنعت پیشرو بوده و ارزش مالی بالغ بر ۳/۴ میلیارد دلار دارد.

منبع: خوگرنیوز

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.