مراسم تقدیر از برگزیدگان اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون برگزار شد

12
۰
(۰)
اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون
اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون

اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون با حمایت خوگر ۱۵ تا ۱۸ مرداد در مجموعه رویدادهای ترویجی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبل منزل در سالن نوآوری، فناوری و صادرات این نمایشگاه برگزار شده بود. در این رویداد که ۵۰ شرکت کننده از فعالان و علاقه‌مندان به حوزه‌های آی‌تی، معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، دیزاین و گرافیک همچنین صنعت مبلمان حضور داشتند، شرکت کنندگان در ۹ گروه و طی سه روز با راهنمایی مشاوران و منتورهای متخصص به پرورش ایده های استارتاپی خود در حوزه مبلمان پرداختند و در پایان پس از داوری سه گروه برگزیده شدند و با ارائه ایده های خود برای فعالا صنعت مبلمان فرصت جذب سرمایه گذاری برای ایده های خود را پیدا کردند.

سخنرانی مهندس اسفندیاری
سخنرانی مهندس اسفندیاری

در ادامه این رویداد خوگر عصر روز گذشته ۱۲ شهریور ماه در مراسمی دوستانه از برگزیدگان، منتورها، داورها و تیم برگزاری رویداد تقدیر کرد. در این مراسم که با خوش آمد گویی مهندس اسفندیاری آغاز شد، آرش سروری؛ مشاور رسانه ای استارتاپ ها، امیر صفری فروشانی؛ فعال حوزه امنیت سایبری و آنتی ویروس ها، محمد اعلم ملکی؛ متخصص بازیابی اطلاعات و اسماعیل نورمحمدی؛ مدیرعامل وبمسترسلام از تجربیات خود در زمینه فعالیت های استارتاپی گفتند.

همچنین تیم های آرتکو، پالت پلاس و نادیکو که به ترتیب به عنوان گروه های اول تا سوم شناخته بودند مجددا به ارائه مختصر ایده های خود پرداختند و در پایان از آن ها منتورها، داورها و تیم برگزاری رویداد تقدیر شد.

منتورها و بیان تجربیاتشان در زمینه فعالیت های استارتاپی
منتورها و بیان تجربیاتشان در زمینه فعالیت های استارتاپی
تقدیر از منتورها، برگزیدگان و تیم برگزاری

تقدیر از منتورها، برگزیدگان و تیم برگزاری

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.