مدل کمد تلویزیون در چه دکوراسیونی استفاده می شود؟

40
۱
(۱)

مدل کمد تلویزیون در چه دکوراسیونی استفاده می شود؟

مدل کمد تلویزیون در چه دکوراسیونی استفاده می شود؟: میزهای تلویزیون که در انواع طرح ها، ابعاد و رنگ های بسیار مختلف و گوناگونی برای خرید مشتریان و مصرف کنندگان در دست هستند،

از مهمترین وسایل و اسباب خانه در چیدمان و دکوراسیون اتاق های نشیمن و پذیرایی به حساب می آیند.

در واقع هر یک از انواع و مدل های مختلف برای یک نوع دکوراسیون منزل به کار می آیند و با فضا هماهنگی و هارمونی پیدا می کنند

که شما لازم است با توجه به دیزاین خانه خود اقدام به خرید هر کدام از آنها که به نظر شما بهتر می آید، کنید.

به گزارش مجله خوگر: ما در این مقاله قصد داریم مدل کمد تلویزیون را در جدیدترین انواع و مدل های آن برای شما عزیزان شرح دهیم و شما را با این موضوع آشنا کنیم

که این کمدها در چه دکوراسیونی مناسب و مطلوب هستند و در واقع در چه دیزاینی استفاده می شوند.

آشنایی با این مقوله که بدانید کدام مدل‌ها و انواع میز تلویزیون برای چه فضاها، محیط ها و موقعیت هایی مناسب تر هستند، بسیار مهم است

و نقش بسیار تعیین کننده ای در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مدل های کمد مخصوص تلویزیون چگونه است؟

مدل کمد مخصوص تلویزیون به شکلی است که در طرح های مدرن جدید و قدیمی و کلاسیک در دست است و ما آنها را برای شما معرفی می کنیم و توضیح می دهیم.

پیش از آغاز این بحث لازم است از شما دعوت کنیم که در صورت تمایل برای بررسی و مشاهده انواع میز تلویزیون در تنوع گسترده

و همچنین خرید میز تلویزیون در طرح های دلخواه مدرن و کلاسیک میزها و وسایل موجود در سایت معتبر خوگر را از دست ندهید. انواع کمدهای مخصوص تلویزیون به شرح زیر هستند:

مدل کمد تلویزیون کلاسیک

مدل های کلاسیک و سنتی بسیار سنگین اصولا از جنس چوب های سخت و محکم و همچنین دارای قفسه ها، کمدها، کشوها و دیگر فضاها برای قراردهی وسایل تزیینی و ضروری هستند.

این مدل کمد تلویزیون عموما به این صورت است که در وسط کمد جایی مربعی شکل یا مستطیلی شکل برای تلویزیون های بزرگ، شکم دار و چاق قدیمی یا حتی در بعضی از انواع برای تلویزیون های کم عرض تر قرار دارد.

بالای آن یک فضا با درب شیشه ای مخصوص برای قراردهی قاب عکس، ضبط سی دی خور، گیرنده دیجیتال و دستگاه ویدئو پلیر تعبیه شده اند.

در اطراف، گوشه های کناری و بالایی نیز قفسه و کمدهایی قرار دارند که قسمت های درب دار آنها مخصوص قراردهی وسایلی همچون

کتاب ها، مجله ها، سی دی ها، وسایل غیر ضروری و ضروری مختلف و قسمت های باز آنها را گلدان، انواع مجسمه ها، قاب عکس ها و وسایل تزیینی می گذارند.

در قسمت زیر تلویزیون نیز دو یا چند کشو میز یا فضای شیشه ای به طول فضای مخصوص تلویزیون قرار داده اند.

با این توصیفات حتما این دسته از مدل کمد تلویزیون را در کودکی در خانه های خود یا حداقل یکی از اقوام مشاهده کرده اید،

این دسته از کمدهای تلویزیون مزایای بسیار زیادی در اختیار کاربران قرار می دادند؛ اما از طرفی بسیار جاگیر و بزرگ نیز بودند.

مدل کمد تلویزیون مدرن

این دسته از کمدها بسیار ظرافت و زیبایی دارند و در کنار اینکه به هیچ عنوان سنگین و سخت نیستند، از دوام و استحکام فوق العاده ای برخوردار هستند.

این میزها به زمختی میزهای کلاسیک نیستند، قفسه های این دسته از کمدها اصولا دارای درب های کوچک و شیک است

و شکل های خلاقانه و چشم نوازی دارند که انواع و اقسام گیرنده دیجیتال، دستگاه پخش ویدئو، وسایل تزیینی، کتاب، مجله، دفتر و گلدان نیز در آن قرار داده می شود.

عرض این دسته از کمدها که خیلی از انواع آنها هم به دیوار نصب می شوند، بسیار کم است و مناسب برای تلویزیون های تخت LED، LCD و دیگر تلویزیون های جدید هستند.

مدل کمد تلویزیون کلاسیک در چه دکوراسیونی مناسب تر است؟

این دسته از انواع کمد در خانه های سنتی ایرانی، خانه های سلطنتی و کلاسیک کاربرد بیشتری دارند.

به خاطر حفظ ظاهر قدیمی و اصالت خود این دسته از کمدهای تلویزیون را هنوز هم در خانه هایی که معماری و دکوراسیون سنتی و فرش ها، پشتی ها و حتی مبل های ساده و کلاسیک دارند

و معمولا با تم قرمز، زرشکی و انواع رنگ های تیره و شاد هستند، مشاهده می کنید.

این دسته از کمدها اصولا از جنس چوب هستند و به همین دلیل در رنگ های قهوه ای تیره و قهوه ای روشن یافت می شوند،

از همین رو در دکوراسیون هایی با فضای نه چندان باز در پذیرایی و اتاق نشیمن و با تم سنتی، رنگ های تیره مایل به قرمز بهتر ست می شوند، مناسب تر هستند و گزینه مطلوب تری برای خرید میز تلویزیون محسوب می شوند.

مدل کمد تلویزیون مدرن در چه دکوراسیونی مناسب تر است؟

خب همانطور که از نام آنها پیدا است، این دسته از کمدهای مدرن در خانه هایی با دکوراسیون جدید، کف پارکت چوبی در رنگ های خاکستری، کاشی های سرامیک سفید،

استخوانی رنگ و مدرن، ست مبل های راحتی و میز مخصوص مبل ها هماهنگ با رنگ فرش و پارکت در جلو مبل و در رنگ های مختلف با وسایل مدرن، محدود و ساده بدون شلوغی قرار داده می شوند.

مدل کمد تلویزیون در چه دکوراسیونی استفاده می شود؟
مدل کمد تلویزیون در چه دکوراسیونی استفاده می شود؟

روی این کمدها را با انواع مختلفی از گیاهان، کتاب ها، وسایل تزیینی در کنار تلویزیون و وسایل دیجیتال مخصوص پخش پر می کنند تا زیبایی و چشم نوازی آن در خانه بیشتر از پیش به رخ همگان آید.

رنگ های این کمد را اصولا رنگ های ترکیبی مانند سفید قهوه ای، سفید خاکستری، سفید مشکی، خاکستری مشکی، مشکی چوبی و دیگر رنگ ها به دلخواه مصرف کنندگان تشکیل می دهند.

شما با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی خوگر با مدل های مختلفی از این دو مدل کمد روبه رو می شوید و در صورت انتخاب به راحتی اقدام به خرید اینترنتی میز تلویزیون می کنید.

سخن آخر

کمدهای مخصوص تلویزیون در انواع سنتی یا کلاسیک و مدرن یا جدید ساخته می شوند و با توجه به دیزاین و دکوراسیون فضای خانه و ابعاد آنها انتخاب می کنید.

مدل کمد تلویزیون سنتی با ظاهری زمخت، بزرگ و اصیل دارای قفسه های درب دار شیشه ای یا چوبی گزینه بسیار مناسبی برای خانه هایی است

که دارای دکوراسیون سنتی و ایرانی اصیل هستند که مشخصات آن را در این مقاله برای شما شرح دادیم.

کمدهای تلویزیون مدل جدید هم برای خانه هایی که از مدل دکوراسیون مدرن و امروزی بهره می برند

و کسانی که قصد دارند که کمد فضای محدودی از خانه را اشغال کند؛ اما وسایل زیادی روی آن بگذارند، بسیار مناسب تر به نظر می آید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.