مبلمان مخصوص کلاس درس

28
۰
(۰)

این مجموعه شامل اجزای زیر است:
۱. میزهای Verb
این میزها در شکل‌ها و فرم‌های مختلف و برای مدل‌های مختلف تدریس و یادگیری طراحی‌شده‌اند. این میز‌ها به صورتی هستند که دانش‌آموزان را به کارگروهی و کمک گرفتن و مشورت ترغیب می‌کنند. البته میزها به صورت‌های مختلف هستند و باهدف سهولت فعالیت‌های انفرادی طراحی‌شده‌اند و میز صندلی‌های مخصوص به این کار وجود دارد اما تأکید بیش‌تر در یادگیری و مدارس جدید بر کارگروهی است و بنابراین بیش‌تر این میزها بر همین اساس طراحی‌شده‌اند.

ویژگی‌های این میزها:
۱.پایه چرخ‌دار آن‌ها این امکان را می‌دهد تا برای موقعیت‌های مختلف مانند کارگروهی، ارائه و غیره به شکل‌های مختلف آن‌ها چید و به‌راحتی جا‌به‌جا کرد.
۲. سایز‌ها، شکل‌ها و ارتفاع‌های مختلف این میزها آن‌ها را با هر محیطی سازگار می‌کند.

۲. میز‌های مخصوص معلمان و استادان
این میزها مخصوص تعلیم، همکاری و کار هدفمند و با تمرکز طراحی‌شده‌اند. این میز به‌صورت یکپارچه است و روی آن صفحه‌ای برای قرار دادن کتاب، لپ‌تاپ و دیگر وسایل قرار دارد و در کنار آن نیز محفظه‌ای قرار دارد که این امکان را می‌دهد که آموزگار کیف و وسایلی که هنگام تدریس به آن‌ها نیاز ندارد را در آن‌ها بگذارد.

۱. محفظه و صفحه آن نیازهای آن بسیار کاربردی هستند و برای نیازهای یک آموزگار و متناسب با آن طراحی‌شده‌اند.
۲. برای استفاده و تدریس چه به‌صورت نشسته و چه به‌صورت ایستاده مناسب است.

۳. تخته وایت بردهای Verb

این وایت برد اساس کار گروهی، همکاری و ارائه و مشورت در کلاس است و برای یادگیری فعال کاملاً مناسب است. اندازه این تخته‌ها به صورتی است که برای استفاده شخصی مناسب و راحت است اما به‌اندازه کافی نیز برای ارائه نظرات و ایده‌ها به هم‌تیمی‌ها و کلاس بزرگ است.

در کنار میزهای این مجموعه آویز‌هایی در نظر گرفته‌شده است که دانش‌آموزان می‌توانند تخته‌هایشان را به آن آویزان ‌کنند و به این شکل این تخته‌ها فضای اضافی اشغال نمی‌کنند ولی همواره در دسترس و قابل‌استفاده هستند.

۴. سه‌پایه تخته وایت برد
این سه‌پایه‌ها برای ارائه هرچه بهتر و راحت‌تر در کلاس هستند. این سه‌پایه‌ها در سایزها و شکل‌های مختلفی وجود دارند و به صورت‌های مختلفی می‌توانند استفاده شوند، به‌طور مثال امکان آویزان کردن آن‌ها به دیوار و یا استفاده با چرخ و به‌صورت متحرک وجود دارد.
هم رمان چندین تخته در این سه‌پایه‌ها قرارمی‌گیرد که کاملاً مناسب و طراحی‌شده برای مشارکت و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها است.

اطلاعات تکمیلی محصول برای تولید:
تنوع میزهای این مجموعه به صورت زیر است و هرکدام با شکل‌های مختلف و ارتفاع‌های مختلف می‌توانند کنار هم قرارگیرند.

دیگر اجزای این مجموعه:

تحقیقات صورت گرفته در مورد فضاهای آموزشی نشان می‌دهد که امروزه یادگیری فعال در مدارس بیش‌تر شده است و دانش‌آموزان و معلمان به روش‌های مختلفی باهم همکاری می‌کنند و نظراتشان را به اشتراک می‌گذارند بنابراین اهمیت متحرک بودن و کامل بودن مبلمان آموزشی مشخص می‌شود. این مجموعه بر اساس همین تحقیقات و برای این نوع کلاس‌ها طراحی‌شده‌اند.

برای اطلاعات و تصاویر بیش‌تر می‌توانید به وب‌سایت زیر مراجعه کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.