مبلمان آگوستیک

0 3
۰
(۰)

BUZZIHOOD اختراع طراح بلژیکی آلن ژیل است، پروژه BUZZIHOOD تاثیر بسیار خوبی در زندگی شخصی انسانها و رفاه آنها دارد.ایجاد فضایی بدون صدا در یک فضای پر سرو صدا و عمومی برای ایجاد آرامش و یا صحبت کردن با تلفن یکی از نیازهای دفاتر اداری و محیطهای اجتماعی است.این ایده می تواند با ایجاد احساس امنیت و به عنوان بخشی جدا شده در عین حال به عنوان بخشی از واقعیت اطراف آن باشد.به راحتی می توان آن را در هر جایی نصب کرد.

زمانهایی وجود دارد که نیاز به آرامش دارید صندلی ” آرام” برای پاسخگویی به این نیاز توسط اکسل طراحی شده است،صندلی آرام مناسب برای لابی ها، فرودگاه ها و دفاترمی باشد ،این صندلی با داشتن عایق صوتی ، سر و صداهای خارجی را کاهش می دهد.

ایده دیگر اکسل یک صندلی سالن مانند،در یک محیط سه جداره برای حفظ حریم خصوصی فرد یا گروه در محیط های بازاست. طراحی جدید اجازه می دهد تا برای اتصال بیشتر به فضای کاری .با تکیه به جلو و عقب، درگیر یا خلاص از محیط های اداری باشید.قطعات همچنین می توانند در گروه زوج، برای ایجاد یک منطقه کنفرانس موقت ،و یا برای استفاده مهمانان وملاقاتهای کاری در آرامش استفاده شوند.

این ایده برای تبدیل شدن به یک نقطه مرکزی در زندگی اجتماعی برای یک دفترطراحی شده است . می توانید به عنوان یک اتاق جلسه غیر رسمی از آن استفاده کنید.در واقع یک محیط گرم و راحت به منظور تسهیل ارتباطات است.

منبع:http://buzzi.space

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد