قفسه کشویی Nendo

3
۰
(۰)

او می‌گوید در زندگی هرروزه ما لحظه‌های بسیاری وجود دارد که علامت تعجبی در ذهن ما به وجود می‌آید ولی معمولاً یا متوجه آن نمی‌شویم یا به آن اهمیتی نمی‌دهیم و فراموش می‌کنیم اما ما بر این باور هستیم که همین لحظه‌های و تعجب‌های کوچک چیزهایی هستند که روزهای ما را جالب و متفاوت می‌کنند. به همین دلیل سعی ما بر جمع‌آوری و بازسازی این شگفتی‌هاست به‌گونه‌ای که قابل‌درک باشد.

یکی از طراحی‌های شرکت نندو قفسه‌ای تودرتو است که در فستیوال طراحی لندن ۲۰۱۵ آن را به نمایش گذاشت. این قفسه به‌صورت کشویی به بیرون و یا داخل کشیده می‌شود و سایز آن تغییر می‌کند که این امکان را می‌دهد که با شرایط و محیط‌های مختلف سازگار باشد.

راز این محصول در صفحه بسیار نازک اما مقاوم آن است که در لایه‌های آن از صفحه هانی کام(Honeycomb) استفاده‌شده است ولی به‌اندازه‌ای نیز نازک است که در زیر لایه دیگر حرکت کند.

این قفسه در دو سایز اصلی قابل‌استفاده است که هنگامی‌که به‌طور کامل باز شود دو برابر اندازه اولیه می‌شود همچنین با توجه به موقعیت و نیاز در سایزهای میانی و دلخواه نیز قابل‌استفاده است و هرکدام از این اندازه‌ها نیز بخش‌بندی‌های متفاوتی می‌دهد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.