قبل از خرید اقساطی لوستر چه نکاتی را باید بدانیم

56
۳.۳
(۴)

قبل از خرید اقساطی لوستر چه نکاتی را باید بدانیم: آیا تا به حال از خرید اقساطی لوستر استفاده کرده اید؟ آیا از شرایط آن خبر دارید؟ همه ما دوست داریم که با بهترین شرایط موجود خانه‌مان را زیبا کنیم و به وسیله ابزار تزئینی آن را زینت دهیم. با این حال در مواقعی به دلیل فشار های اقتصادی شرایط برای خرید نقدی وسایل مهیا نیست.

قبل از خرید اقساطی لوستر چه نکاتی را باید بدانیم

به گزارش مجله خوگر: در اینجاست که خرید های اقساطی به کمک ما می آیند و کمی از فشار ها را کم می کنند. این شرایط اقساطی شامل لوستر ها نیز می شود؛ اما همه فروشگاه ها از این طرح حمایت نمی کنند. پس اگر به دنبال خرید قسطی ابزار روشنایی منزل هستید، به خوبی درباره تمام فروشگاه ها تحقیق کنید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی را به شما یاد آوری کنیم که باید قبل از خرید اقساطی آن ها را بررسی کنید. شاید تا الان این نکات برایتان اهمیتی نداشته است، اما دانستن این مطالب دور از لطف نیست و به شما در هنگام خرید کمک خواهد کرد تا خریدی درست انجام دهید.

قیمت نقدی و خرید اقساطی لوستر را با یکدیگر مقایسه کنید

همان طور که می دانید قیمت خرید نقدی و اقساطی با هم تفاوت دارند. در خرید شرایطی یا اقساطی درصد کمی به قیمت واقعی محصول اضافه می شود. درست است که بعضی از مغازه دار ها سود زیادی را به قیمت اصلی محصولات خود اضافه می کنند، اما نباید همه را با یک چشم ببینیم.

در خرید لوستر شرایط مانند خرید سایر محصولات است. هنگام خرید قسطی مقدار کمی به قیمت اصلی اضافه می شود تا در صورت بالا و پایین شدن قیمت ها مغازه دار نیز دچار ضرر و زیان نشود. پس قبل از اقدام به خرید به طور کامل از قیمت ها اطلاع پیدا کنید.

در غیر این صورت ممکن است به هنگام خرید با رقم دلخواه خود مواجه نشوید و به مشکل برخورد کنید. به همین دلیل ابتدا مقدار مبلغ مدنظرتان را مشخص کنید. با این کار امکان انتخاب لوسترهایی متناسب با قیمت مدنظرتان برای شما فراهم خواهد شد.

علاوه بر بررسی قیمت اصلی، باید قیمت اقساطی را هم با توجه به بودجه خود بررسی کنید. شاید هنگام خرید این مسئله فراموش شود یا توجه چندانی به آن نشود؛ اما به نوبه خود نقش مهمی در فراهم کردن بودجه شما دارد.

تعداد اقساط پرداختی را مشخص کنید

بعد از اینکه مقدار بودجه مدنظر خود را برای خرید لوستر در نظر گرفتید، با فروشنده درباره اقساط پرداختی محصول به تفاهم برسید. این مسئله اهمیت بسیاری دارد؛ زیرا ممکن است تعداد اقساط مدنظر شما با اقساط فروشگاه بسیار متفاوت باشد.

برای مثال شما قیمت لوستری را با پرداخت ۵ قسط در نظر می گیرید، اما فروشگاه لوازم روشنایی این محصولات را به شرط پرداخت اقساط ۳ ماه به شما می دهد. طبیعتا هرچه تعداد اقساط کمتر باشد، مقدار مبلغ پرداختی برای شما بیشتر خواهد شد. در این صورت است که در دادن قسط ها مشکل برایتان به وجود می آید. پس قبل از اینکه خسارات جبران ناپذیری به خود یا فروشگاه وارد کنید، درباره تمام مسائل مالی با یکدیگر به تفاهم برسید.

شرایط خرید اقساطی لوستر

با توجه به اینکه فروشگاه های بسیاری هستند که محصولات روشنایی منزل را با شرایط متفاوتی در اختیار شما قرار می دهند، قبل از خرید لوستر تا جای ممکن از شرایط تمامی فروشگاه ها آگاهی کامل کسب کنید. با این کار به راحتی امکان مقایسه شرایط را با هم خواهید داشت.

قبل از خرید اقساطی لوستر چه نکاتی را باید بدانیم
قبل از خرید اقساطی لوستر چه نکاتی را باید بدانیم

در این صورت می توانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید؛ چرا که با دانستن تمام شرایط معمولا سراغ راهی می روید که به انتظارات و امکانات شما نزدیک باشد تا مجبور به انجام کار های دشوار نشوید. در مواقعی بعضی از فروشگاه ها به دلیلی نامعلوم شرایط اقساطی پیچیده ای را برای محصولات خود در نظر می گیرند که اصلا به نفع مشتری نیست. به همین دلیل این نکته بسیار حائز اهمیت است.

پس اگر قصد خرید لوستری را به صورت قسطی دارید، تمام شرایط موجود را در نظر بگیرید تا مجبور نباشید فشار های عجیب و غریب بعضی از فروشگاه ها را به دلیل نداشتن اطلاعات کافی تحمل کنید.

سخن آخر

همه ما به دنبال خریدی مطمئن با کمترین قیمت موجود هستیم، اما این شرایط هیچ گاه در خرید های حضوری اتفاق نمی افتد؛ به همین دلیل مجبور هستیم که به خرید اقساطی لوستر روی آوریم. با این وجود با پرداخت هزینه رفت‌وآمد و حمل‌ونقل ابزار روشنایی خریداری شده، مبلغ زیادی هدر داده ایم.

ما برای شما خرید اینترنتی را پیشنهاد می کنیم. حتما می پرسید مگر می شود وسایل منزل را بدون بررسی و دیدن محصول از سایت های اینترنتی خریداری کرد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که در این سایت ها از جمله خوگر، به راحتی می توانید ابزار روشنایی دلخواه خود را با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت پیدا و خریداری کنید. علاوه بر این، در کنار نام و قیمت محصول، چند عکس باکیفیت و اطلاعات لازم قرار گرفته است تا شما بتوانید خریدی مناسب و هوشمندانه را تجربه کنید.

اگر به دنبال خریدی باکیفیت و راحت هستید به این سایت های فروش آنلاین مراجعه کنید. همچنین از طریق مشاورین این سایت ها می توانید درباره فروش اقساطی محصولات هم اطلاعاتی به دست آورید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳.۳ / ۵. تعداد نظرات: ۴

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.