فعالان صنعت مبلمان در بین تلاشگران برتر کشور

4
۰
(۰)
هشتمین دوره همایش تجلیل از تلاشگران کشور
هشتمین دوره همایش تجلیل از تلاشگران کشور

هشتمین دوره همایش تجلیل از تلاشگران کشور روز پنجشنبه سوم بهمن ماه با حضور بیش از هزار نفر ازنخبگان، کارآفرینان و فعالان عرصه های صنعت، علم، هنر برگزار و از ۸۴ نفر از تلاشگران و سرآمدان این حوزه ها تجلیل شد. از میان اهالی و فعالان صنعت مبلمان نیز چهار مدیر کارآفرین در میان برگزیدگان نهایی این دوره از همایش قرار داشتند که در این میان مدال تلاشگر برتر به حسین علی‌اکبر کاشانی پیشکسوت صنعت مبلمان وهم بنیانگذار پلتفرم خوگر به پاس سال ها تلاش مستمر در بهبود کیفیت صنعت مبلمان و لوح تقدیر تلاشگر برتر به امیر اسفندیاری مدیرعامل خوگر اهدا شد.
در ضمن از سالار عقیلی نیز به عنوان یکی از تلاشگران عرصه هنر و موسیقی کشور به صورت نمادین قدردانی شد.

درباره جشنواره تجلیل از تلاشگران کشور

مؤسسه «رشد مدیریت و کیفیت توسعه سرآمدی فردای ایران»،همایش تجلیل از تلاشگران کشور را از سال ۹۰ به طور مداوم برگزار می کند. هدف این همایش، شناسایی، معرفی و تقدیر تلاشگران عرصه های مختلف ذکر شده است.

این جشنواره بر روی کیفیت فعالیت ها تمرکز دارد. برگزارکنندگان، همه ساله از تمامی نخبگان، مدیران ارشد، کارشناسان متخصص، مشاوران و راهبران و … برای حضور در همایش دعوت می کنند. هیئت داوران پس از فراخوان با ارزیابی رزومه ها در قالب هفت معیار از جمله مشارکت های بین المللی و خلاقیت برگزیدگان نهایی را انتخاب می کند.

 

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.