فروشگاه AlpStories با رباتی برای ساخت سفارشات مشتریان

0 14
۰
(۰)

شرکت طراحی Brigadaدکوراسیون داخلی AlpStories را طراحی کرد.این فروشگاه به مشتریان این امکان را می دهد که هرکس محصول سفارشی خود را درخواست کند.مشتریان مواد اولیه را انتخاب می کنند و سپس مواد اولیه توسط ربات با یکدیگر ترکیب می شوند.

توضیحات طراح:
AlpStories نامی تجاری برای لوازم آرایشی و بهداشتی است.محصولات این فروشگاه درترکیب با روغن گیاهان درمانی سنتی که با تکنولوژی پیشرفته از رشته کوه های آلپ به دست می آید،ساخته می شوند. AlpStories ارتباطی بین تکنولوژی و طبیعت ایجاد کرده است.

با ترکیب رنگ ها و مواد، فضای کلی فروشگاه شادابی و تازگی رشته کوه های آلپ را تداعی می کند.

محصولات AlpStoriesمحصولات جدیدی هستند و قبل از افتتاح فروشگاه منحصرا از طریق سایت های اینترنتی فروخته می شدند.به دلیل کیفیت بالا و امکان انتخاب مواد اولیه توسط مشتریان با توجه به نیاز و نوع پوستشان،به طور مداوم بر مشتریان این فروشگاه اضافه شد.

از دیگر ویژگی های این فروشگاه این است که فروش محصولات برای هر یک از مشتریان به صورت منحصر به فرد است.

این فروشگاه اولین فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در تمام جهان است که به مشتریان این امکان را می دهد که محصول مورد نظر خودشان را درخواست کنند و این محصول توسط ربات برای آن ها ساخته می شود.این ربات منحصر به فرد توسط دانشمندان اسلوونیایی ساخته شده است که با این روش در حین ساخت محصول امکان خطای انسانی وجود ندارد.

منبع:http://www.contemporist.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد