عکسهای دکوراسیون داخلی

14
۰
(۰)
فضاهای مختلف در این ساختمان در شش سطح و حول وید شیشه ای پرنور مرکزی سازمان دهی شده اند.در طراحی داخلی این اتاقهای شیشه ای نکته ی قابل توجه تجهیزات داخلی اتاقها شامل برد و تخته های هوشمند برای برگزاری راحت جلسات است.در حال حاضر این مجموعه، دارای یک مرکز اطلاعات و یک مجتمع آموزشی در طبقات و یک مجموعه تحقیقات میکروسکپی الکترونیکی و دو طبقه پارکینگ زیرزمینی می باشد .

امید است که به کمک این تغییرات جدید روند پیشرفت این موسسه تسریع یابد. این موسسه ی تحقیقاتی در حال حاضر حدود ۳۰۰ کارمند تمام وقت دارد و به کمک این طراحی داخلی مبتکرانه امکان افزایش تا ۵۰۰ کارمند فراهم شده است. این موسسه در حال تحقیق و ایجاد سلول زنده با استفاده از مدلسازی سه بعدی رفتار سلولی از ماه مه سال ۲۰۱۵ می باشد.

 

به گفته ی آلن، نیکوکار و بنیان گذار موسسه ی آلن ، این موسسه ی تحقیقاتی از ۱۲ سال پیش کار خود در زمینه ی مطالعه ی مغز را در یک ساختمان اداری کوچک و به کمک آزمایش ژنهای مختلف از مغز موشها با اهدافی بزرگ شروع کرده است.شاید یکی از دلایل اهمیت این موضوع و دلیل استفاده محققان و پژوهشگران از موش‌ها در آزمایشگاه این باشد که این موجودات از لحاظ تکاملی به انسان نزدیکترند.موش‌ها همانند انسانها پستاندار هستند. به همین دلیل سیستم این موجودات نسبت به رده‌های دیگر حیوانات مثل خزندگان به انسان ها نزدیکتراست. موش‌های آزمایشگاهی همان موش‌های خانگی هستند با این تفاوت که بخاطراصلاحی که در ژنتیک آنها انجام گرفته است رنگشان سفید و به اصطلاح زال شده‌اند. آزمایش روی ژنهای مختلف موشها در دستیابی به اطلاعات جدید و نیز پیشرفت موسسه نقش اساسی را ایفا کرده است.
معماری این ساختمان خود بیانگر سازماندهی فوق العاده ی درونی آن است .یک تیم علمی منحصربه فرد متشکل از پژوهشگران و اساتیدی از بهترین دانشگاههای دنیا در این مجموعه گرد هم آمده اند و تحقیقات و آزمایشاتی را انجام می دهند که قطعا نتیجه ی این تحقیقات و آزمایشات برای دانشمندان کل دنیا مفید خواهد بود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.