طراحی های هندسی مدرن برای دیوار خانه مدرن – قسمت ۲

22
۰
(۰)

بک دیوار هندسی می‌ تواند تغییری بزرگ و چشمگیر در خانه ایجاد کند آن‌ هم تغییر خوب و مثبت از آنجاییکه این طرح‌ ها در تصویر زمینه با رنگ و طرح متنوعی وجود دارند امکان تغییر دکوراسیون داخلی را نیز به‌ سادگی برای شما فراهم می‌ کنند. با استفاده از این نوع طرح‌ ها بر روی دیوار دیگر نگران جا به جا کردن وسایل خانه خود نباشید زیرا جسارتی که دیوارها به تمام جو خانه می‌ بخشند امکان هر تغییری در خانه را ایجاد می‌ کند. در این مقاله که مقاله دوم در این مورد است ۱۰ طرح هندسی دیگر را به شما معرفی خواهیم کرد.

دیوار هندسی

موزاییک مصنوعی

با بهره‌گیری از تم‌ های هندسی در معماری‌ های کلاسیک کنتراستی زیبا در خانه ایجاد کنید

دیوار هندسی

حمام و توالت پر رنگ

یک فضای کوچک مانند حمام و توالت بر خلاف سبک‌ های مرسوم با رنگ‌ های روشن و ملایم می‌ تواند مکانی عالی برای طراحی‌ های هندسی پر‌رنگ و جسورانه باشد. به این شکل می‌ توان راحتی و صمیمیت در این فضای کوچک را بیشتر کرد.

دیوار هندسی

نقاشی دیواری ملایم

آبی ملایم و ابرهای ظریف بر روی دیوار می‌ توانند تداعی کننده‌ یک آسمان انتزاعی باشند. نقاشی دیواری با ترکیب این اشکال و رنگ‌ ها می‌ تواند آرامش بخش و جذاب باشد. همچنین توجه ویژه‌ ای را به خود جذب می‌ کند.

دیوار هندسی

شعاع‌ های سلطنتی

حتی طرح‌ های هندسی ساده می‌ توانند تغییری بزرگ ایجاد کنند. تنها سعی کنید در آن رنگ‌ های ویژه‌ سلطنتی مانند سورمه‌ ای در کنار طلایی و بژ بهره بگیرید.

دیوار هندسی

یک دیوار شلوغ در آشپزخانه

دیوار پشت گاز و سینک آشپزخانه را می‌ توان با رنگ‌ های متنوع در یک طرح هندسی پویا رنگ‌ آمیزی کرد.

دیوار هندسی

کاغذدیواری CAD

یک کاغذدیواری با طراحی کامپیوتری از ترکیب رنگ‌ های شاد متنوع دیواری حیرت‌ انگیز برای اتاق کودک ایجاد می‌ کند.

دیوار هندسی

کندوهایی با رنگ‌ های متضاد

استفاده از رنگ‌ های متضاد مانند سفید و سیاه در خانه می‌ تواند جذابیت بصری ایجاد کند. تأثیر این رنگ‌ ها در طرح‌ های هندسی دو چندان هم خواهد شد. اگر بخواهید این جذابیت را به حد اعلا برسانید می‌ توانید این طرح‌ ها را از دیوارها تا روی زمین نیز ادامه دهید. طرح کندو وار سفید و سیاه می‌ تواند طرحی جذاب و کارآمد برای این نوع از دکور دیوار و کف باشد.

دیوار هندسی

دیوار چهل تکه

می‌ توانید طرح‌ های مختلف هندسی را در رنگ‌ های مختلف مانند یک لحاف چهل‌ تکه بر روی دیوار در کنار هم بچینید تا دیواری صمیمی و شگفت‌ انگیز داشته باشید.

دیوار هندسی

هنر Deco با شکوه و با طراوت

هنر دکو یکی از جذاب ترین سبک‌ های مدرن است که می‌ تواند موجب شادابی و پرتحرکی فضا شود.

دیوار هندسی

عکس‌ برگردان‌ های مثلثی بر روی دیوار

یکی از راه‌ های جسورانه برای اضافه کردن طرح و رنگ بر دیوار‌های خالی استفاده از برگردان‌ های مثلثی شکل در رنگ‌ های مختلف بر روی دیوار‌ها است. این مثلث‌ ها می‌ توانند به سرعت تمام دیوار شما را از این رو به آن رو کنند و تمام نگاه‌ ها را مجذوب خود کنند. طراحی دیوار با مثلث‌ های عکس برگردان کاری ساده است که می‌ توانید در یک بعد‌از ظهر به انجام برسانید.

 

در این مقاله ۲۵ شکل و سبک مختلف در طراحی هندسی دیوار را مشاهده کردید. بیشتر طرح‌ ها شامل زوایای تند مثلثی هستند که یکی از مشخصه‌ های بارز این سبک برای ایجاد جذابیت بصری و نشان دادن جسارت است. شما می‌ توانید هر کدام از این طرح‌ ها را با توجه به سلیقه خود تغییر دهید و در خانه خود به کار ببرید. از تجربه‌ سبک‌ها و طرح‌ های جدید نترسید و با تغییر یک دیوار ساده به دیواری با جذابیت و جسارت بالا ترس خود را دور بریزید و روحیه‌ ای تازه و پر جنب و جوش به خانه خود اضافه کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.