طراحی محصول خلاقانه با استفاده ازچوب – صندلی و نشیمن ۲

0 19
۰
(۰)

آمار کالو “Ammar Kalo” فارغ التحصیل رشته معماری جایزه نقره ای برای طراحی صندلی چوبی تاشو “STRATUM” را در فوریه سال ۲۰۱۵ دریافت نمود. جهت تولید نهائی این صندلی از “CNC” با پنج محور در بخش آزمایشگاهی کالج تابمن استفاده شده است . در طراحی و تولید صندلی “Stratum” تمامی سعی بر عملکرد صحیح و استفاده از مواد و مصالح با نمای طبیعی بوده است .
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر درخصوص این صندلی به کتاب ایده “فارغ التحصیل در رشته علوم معماری جایزه طراحی را دریافت کرد” دربخش ” طراحی محصول خلاقانه ” رجوع کنید.

این نشیمن خوش طرح در سال ۲۰۱۴ توسط دو طراح Malgorzata Knobloch و Igor Wiktorowicz طراحی شده است .قسمت نشیمن این چهارپایه از نیمی از تنه درخت ساخته شده است و به صورتی که نماد بارزی از چوب را به نمایش می گذارد ، تضاد واضحی با برش فنی فلز با لیزر در کنار آن دارد.
برای مشاهده اطلاعات بیشتردرخصوص این محصول و طراح آن به کتاب ایده “طراحی و ساخت نیمکتی زیبا” در بخش ” طراحی محصول خلاقانه ” رجوع نمایید.

“Corques” مبلی است مستحکم که از چوب پنبه هائی ساخته می شود که ضایعات کارخانه تولید بطری در پرتقال هستند . این محصول بوسیله “Lucie Koldova” لوئیس کولدوا طراحی از جمهوری چک طراحی شده و به شهرت جهانی دست یافته است.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص این محصول و طراح آن به کتاب ایده “مبل چوب پنبه ای (Lucie Koldova)” دربخش ” طراحی محصول خلاق ” رجوع کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد