طراحی اتاق نشیمن

12
۰
(۰)

رنگ های رمانتیک، عناصری با جاذبه های قوی و بافت برجسته همه در کنار هم طرحی را ایجاد می کنند که پر از حس زندگی است.نور طبیعی که از پنجره وارد می شود انواری طلایی ایجاد کرده که در ترکیب با لوستر طلایی در ایجاد فضایی عاشقانه کمک می کند.

در اینجا نگاهی داریم به طراحی اتاق نشیمن به سبک امروزی.رنگ های خنثی همه چیز را واضح و ساده نشان می دهد در حالیکه ظروف طلایی و مسی ایجاد شگفتی کرده و فضا را از حال وهوای ساده خارج می کند.این ترکیب هنری بسیار جذاب است.

این یک اتاق نشیمن خانوادگی پر زرق و برق و بزرگ است که با وسایل دست داشتنی بسیاری تزیین شده است.شومینه ،آثار هنری، مبلمان آبی و لوستر مدرن همه بر سبک اتاق تاکید می کنند.

هر کسی که این اتاق نشیمن را طراحی کرده می دانسته که چگونه حس صمیمیت به آن اضافه کند بدون آنکه از رسمی بودن آن بکاهد.رنگ های کرم،خاکستری و طرح های چاپی گلدار در کنار هم باعث می شوند این اتاق صمیمی و خودمانی به نظر بیاید.

بالشت های قرارگرفته بر روی مبلی بزرگ،وسایل پر زرق وبرق در گوشه و کنار ،پنجره های بزرگ و گل های تازه فقط چند راه از راه هایی است که می توانید فضای اتاق نشیمن را لوکس تر نشان دهید.

اگر شما دنبال طرحی جوان پسند هستید می توانید از این اتاق الهام بگیرید.طرحی با پایه سیاه و سفید و استفاده از عناصر و تزییناتی که حسی تازه و پر شور ایجاد می کند.

تنها کلمه ای که در نگاه اول به این اتاق نشیمن به ذهن می آید چیزی نیست جزنرم و صیقلی.در ابتدا فضا به نظر یک رنگ می آید ولی لایه هایی از بافت های گوناگون و توجه به جزئیات جذابیتی هنری به اتاق بخشیده است.

اولین چیزی که در اتاق توجه شما را جلب می کند نور،سقف و پنجره های بی انتهای آن است.هر کدام از آنها می تواند فضایی خیره کننده ایجاد کند.سفید گذاشتن دیوار ها توهم بزرگتر بودن فضا را بیشتر می کند و گل های زرد تمرکز ایجاد کرده اند.

گاهی اوقات خارج شدن از قواعد طراحی و نگاهی به سلیقه شخصی و طراحی بر اساس سبک خانواده می تواند بسیار خوب باشد.استفاده از رنگ تیره در کف و مبلمانی با رنگ خیره کننده بسیار شجاعانه است.

این اتاق دارای حس مرموزی است.دیوار های تیره با پنجره های سفید شاخص تر شده و بافت های برجسته مبلمان انرژی مردانه به اتاق میدهد و به دلیل وجود وسایل مینیمال و بافت های موجود فضا کمی رسمی است.

بالشت ها و بافت پارچه مبل را شاخص کرده و لوستر وفرش سبک امروزی اتاق را غیر رسمی نشان می دهند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.