صندلی اپن پایه طلایی را با چه رنگ هایی در چیدمان ترکیب کنیم؟

37
۲
(۴)

صندلی اپن پایه طلایی را با چه رنگ هایی در چیدمان ترکیب کنیم؟: صندلی اپن پایه طلایی یکی از زیباترین و چشم نوازترین مدل های صندلی اپن است.

این صندلی یکی از ده ها تنوع گسترده انواع صندلی اپن محسوب می شود که در آشپزخانه ها با تغییرات به وجود آمده در دکوراسیون، حذف دیوار و نصب اپن بیشتر رواج یافت.

صندلی اپن پایه طلایی را با چه رنگ هایی در چیدمان ترکیب کنیم؟

به گزارش مجله خوگر: صندلی های اپن ارتفاع مناسبی برای اپن دارند که صندلی های معمولی ناهارخوری این ویژگی مهم را نخواهند داشت.

همچنین این صندلی ها برخلاف صندلی های معمولی ارتفاع بیشتر، ظرافت بیشتر، عرض کم تر و فاصله کم تر از سطح اپن هستند.

یکی از مهم ترین عواملی که حین خرید صندلی اپن در نظر گرفته می شود؛ رنگ آن است. صندلی اپن پایه طلایی، پایه قهوه ای، سفید، مشکی و خاکستری از پرطرفدارترین رنگ ها محسوب می شوند.

رنگ پایه ها و تنه صندلی اپن یکی از عواملی است که در زیبایی و هماهنگی یا ناهماهنگی دکوراسیون و طراحی داخلی خانه بسیار تاثیر دارد.

صندلی های اپن پایه طلایی با رنگ های به خصوصی ترکیب و هماهنگ می شود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با انواع قالب رنگی دکوراسیون و چیدمان منزل که برای صندلی اپن مخصوص پایه طلایی مناسب است؛ آشنا کنیم.

رنگ های دکوراسیون متناسب با صندلی اپن پایه طلایی

رنگ طلایی چشم نواز و زیبای به کار رفته در صندلی اپن مدل پایه طلایی باعث می شود که با بسیاری از رنگ بندی های دکوراسیون خانه هماهنگی خیره کننده ای داشته باشد.

ما در این مقاله چند رنگ دیزاین داخلی خانه را برای شما می آوریم که ترکیب رنگ این صندلی پایه طلایی را با آن ها برای شما شرح دهیم. این رنگ ها به شرح زیر هستند:

رنگ های خنثی

یکی از بهترین انتخاب ها جهت ترکیب با صندلی پایه طلایی اپن استفاده از رنگ های خنثی است. این دسته از رنگ ها شامل مواردی همچون طوسی، خاکستری، دودی، کرم، شیری، نقره ای، شنی، کرومی و غیره می شود.

رنگ های خنثی یکی از بهترین ترکیبات رنگی را با انواع صندلی اپن پایه طلایی ایجاد می کنند.

این دسته از رنگ ها بیشتر در دکوراسیون هایی مانند سبک مینیمال و سبک مدرن کاربرد دارد و افزودن رنگ های طلایی ظریف حالتی بسیار زیباتر و شیک تر به آن می دهد.

ترکیب رنگ طلایی با رنگ های خنثی که به بهترین شکل با یکدیگر ست می شوند؛ روح موفقیت طلبی و قدرت را به مخاطبان القا می کند. رنگ هایی همچون شیری، کرمی، خاکستری برای ترکیب با این رنگ از بهترین گزینه ها به شمار می روند.

رنگ مشکی

مشکی از آن دسته رنگ هایی است که با هر رنگی ست می شود. استفاده مناسب از رنگ مشکی در دکوراسیون، صندلی اپن پایه طلایی را به بهترین همراه و عضو در چیدمان منزل تبدیل می کند.

انتخاب برجسته ترین حالات رنگ مشکی و قرارگیری وسایل با زمینه های طلایی مانند این صندلی روح خانه را از حالت یکنواختی دور کرده و آن را مدرن تر نشان می دهد.

به طور معمول در ترکیب دکوراسیون هایی با تم مشکی از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری و نقره ای نیز استفاده می شود. از این رو افزودن وسایلی با اساس طلایی جلا و زیبایی خانه را بسیار افزایش داده و انرژی بسیاری به خانه شما تزریق می کند.

رنگ فیروزه ای

یکی از بهترین ست ها برای صندلی اپن مدل پایه طلایی، رنگ دکوراسیون با تم فیروزه ای است. به جرات باید گفت که این ترکیب یکی از زیباترین ترکیبات دکوراسیون منزل به شمار می رود.

رنگ فیروزه ای درواقع جفت و همتای کهن رنگ طلایی محسوب می شود.

زمینه های طلایی ملایم برای خانه ای با دکوراسیون فیروزه ای، مانند پرده های خوش نقش، فرش و مبلمانی با تم فیروزه ای رنگ لعاب خاصی به خانه شما خواهد داد.

از طرف دیگر رنگ فیروزه ای در سال ۲۰۱۹ رنگ سال انتخاب شده و به همین دلیل یک رنگ بسیار خاص و شادی بخش به شمار می رود.

از این رو استفاده از صندلی اپن پایه طلایی در آشپزخانه ای با تم رنگ فیروزه ای یک ترکیب روح بخش و بسیار انرژی بخش را در دکوراسیون خانه شما ایجاد می کند.

رنگ قهوه ای

از جمله ترکیبات قدیمی که از دیرباز از آن استفاده می شد؛ ترکیب رنگ قهوه ای و طلایی است. این ترکیب با وجود قدمت بالا هرگز قدیمی نمی شود.

رنگ های قهوه ای روشن یا تیره که با رنگ هایی همچون کرم و شیری در دکوراسیون خانه ست می شوند؛ ایده آل ترین جفت برای زمینه های طلایی به شمار می روند.

این ترکیب نه تنها در دکوراسیون های سلطنتی قدیمی، بلکه در دکوراسیون مدرن امروزی نیز کاربرد فراوانی دارد.

به این ترتیب صندلی اپن پایه طلایی در دکوراسیون با پارکت قهوه ای، میز و صندلی کرم قهوه ای و اپن سفید قهوه ای بهترین ترکیب رنگی را ارائه می دهد.

صندلی اپن پایه طلایی را با چه رنگ هایی در چیدمان ترکیب کنیم؟
صندلی اپن پایه طلایی را با چه رنگ هایی در چیدمان ترکیب کنیم؟

سخن آخر

در این مقاله گفته شد که امروزه اساسی ترین تغییری که در دکوراسیون آشپزخانه ها اعمال شده است؛ حذف دیوارها و نصب اپن آشپزخانه محسوب می شود. در این رابطه باید بدانید که اپن های عریض و پرکاربرد نیازمند خرید صندلی اپن مخصوص نیز هستند.

اپن و صندلی های کانتر نقشی اساسی در دکوراسیون منزل ایفا می کنند. از این رو رنگ صندلی اپن و هماهنگی آن با ترکیب رنگی دکوراسیون منزل عامل بسیار مهمی در زیبایی طراحی داخلی به حساب می آید.

به همین دلیل ما در این مقاله در رابطه با صندلی اپن پایه طلایی و ترکیب آن با رنگ های مخصوص و غالب دکوراسیون خانه ها مطالبی را ارائه دادیم.

به طوری که دانستید ترکیب آن با رنگ های خنثی، مشکی، فیروزه ای، قهوه ای و بسیاری از موارد دیگر بسیار مناسب است.

در پایان از شما دعوت می کنیم که به منظور خرید اینترنتی صندلی اپن و بررسی تنوع گسترده محصولات ما از قسمت فروشگاه آنلاین سایت معتبر خوگر بازدید کنید.

زیرا در اسرع وقت صندلی اپن مورد نظر خود را تهیه خواهید کرد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲ / ۵. تعداد نظرات: ۴

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.