شاید کتابخانه و کمدی که می‌خواهید یکی از این‌ها باشد

20
۵
(۱)

۱- کتابخانه‌ی مدل کیوبیک فرم و فضا

همان‌طور که از اسم آن پیداست، این کتابخانه از دسته‌ی کتابخانه‌‌های مکعبی‌ست که خصوصیات جالبی دارند. کتابخانه‌های مکعبی از هر دو طرف قابل دسترسی هستند و معمولا از چند مکعب هم‌اندازه که در کنار هم قرار گرفته‌اند تشکیل می‌شوند. در این قفسه‌ها می‌توانیم انواع کتاب و اشیای تزیینی مثل گلدان‌ها و مجسمه‌ها را قرار دهیم و ظاهری زیبا به سالن‌ خانه‌ی خود ببخشیم. کتابخانه‌یمدل کیوبیک فرم و فضا علاوه بر قفسه‌های مکعبی دارای کشو نیز هست. کشوها هم مثل قفسه‌ها، از هر دو طرف قابل دسترسی هستند و به‌راحتی فضای خوبی برای قرار دادن بسیاری از وسایل را در اختیار شما قرار می‌دهند. شکل خاص این کتابخانه باعث می‌شود که بتوانید آن را به‌عنوان جدا کننده در سالن پذیرایی خود و یا در یک دفتر کار بزرگ استفاده کنید. جنس این کتابخانه از ام‌دی‌اف است، به‌همین دلیل سبک است و می‌توانید به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید. همچنین این جنس رنگ‌بندی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد، به‌همین دلیل این کتابخانه با انواع سلایق و دکوراسیون هماهنگ می‌شود. همچنین اندازه‌ی آن نیز بسیار متعادل است. به‌همین دلیل اصلا نگران جای‌گیری آن در سالن خانه و یا دفتر کار خود نباشید. این کتابخانه گزینه‌ی بسیار خوبی برای کسانی‌ست که به‌جز نیاز به فضایی برای نگه داشتن وسایل خود به‌دنبال بهبود بخشیدن به ظاهر اتاق خود نیز هستند. مخصوصا که فرم مکعبی آن امروزه بسیار محبوب است و در آن واحد که مدرن محسوب می‌شود می‌تواند با دکوراسیون کمی کلاسیک‌تر نیز هماهنگ شود. کافی‌ست که رنگ تیره‌تری را برای آن در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید در سالن‌پذیرایی مستطیل شکل خود کمی تغییر ایجاد کنید و نشیمن را از باقی فضا جدا کنید، اگر می‌خواهید در دفتر کارتان، بین فضایی که میز کنفرانس را قرار داده‌اید و فضای میز مدیریتی خود فاصله‌ای ایجاد کنید تا ظاهری چشم‌نوازتر فراهم شود، کتابخانه‌ی مدل کیوبیک فرم و فضارا بررسی کنید.

در عکس زیر از یک کتابخانه‌ی مکعبی مثل کتابخانه‌ی کیوبیک فرم و فضا به‌عنوان جدا کننده استفاده شده‌است.

۲- کتابخانه‌ی morbido ایده فرم

شاید شما نیز قصد خرید یک کتابخانه را دارید ولی از شکل‌ها و طرح‌های تکراری و متداول خسته شده‌اید. شاید به‌دنبال دکوراسیونی مدرن‌تر و امروزی‌تر می‌گردید. طراحی منحصر به‌فرد کتابخانه‌ی morbido ایده فرم دقیقا همان‌چیزی‌ست که می‌خواهید. با توجه به فرم نرم و بدون زاویه‌ی این کتابخانه می‌توانیم آن را با دکوراسیون مدرن منزل و یا دفتر کار خود هماهنگ کنیم. ترکیب رنگی این محصول نیز در همین راستا به ما کمک می‌کند. همچنین وجود در باعث می‌شود که وسایل داخل این کتابخانه از گرد و خاک و دیگر آسیب‌ها در امان بمانند. طرح چوبی این در‌ها نیز ظاهری شیک را فراهم می‌سازد. جنس این کتابخانه مثل مدل قبلی از ام‌دی‌اف می‌باشد. همچنین روکش آن‌ از رنگ پلی اورتان است. اگر شما نیز مثل من از خود پرسیده‌اید که این دیگر چه رنگی‌ست، پاسخ شما اینجاست. این رنگ دارای مقاومت فراوانی‌ست و کتابخانه را در مقابل نور خورشید، خیس شدن احتمالی، خش و پوسته پوسته شدن حفظ می‌کند.

در خانه و سالن‌پذیرایی خود می‌توانید این کتابخانه را با آباژورها، لوسترها و ظروف استیل هماهنگ کنید. همچنین این کتابخانه را می‌توان با میزهای اداریmorbido ایده فرم نیز هماهنگ کرد. میزهای مذکور شکل خاص و متفاوت این کتابخانه را تکمیل می‌کنند. همچنین به تنهایی نیز از خصوصیات جالبی برخوردار هستند.

کتابخانه‌ی morbido ایده فرم در عکس زیر در یک اتاق اداری به‌کار رفته است. هماهنگی آن با میز و همچنین با لوسترهای استیل، یادآور یک فضای کاملا مدرن و شهری‌ست.

۳- کتابخانه‌ی bionic ایده فرم

این کتابخانه نیز مثلکتابخانه‌ی morbido ایده فرم دارای طراحی بسیار خاص، متفاوت و مدرن است. خصوصیات این دو کتابخانه نیز تقریبا به یک‌دیگر شبیه است. آن‌چه که کتابخانه‌ی bionic ایده فرم را از باقی کتابخانه‌ها متمایز می‌کند، پایه‌ی آن است. این پایه که طرح‌ و فرم آن با میزهای bionic ایده فرم بسیار هماهنگ است، باعث می‌شود که کمد و قفسه‌های کتابخانه از سطح زمین فاصله پیدا کنند و در نتیجه دسترسی بسیار آسان‌تری را ممکن می‌سازد. و اما ارتفاع این محصول تقریبا کم است و به‌همین دلیل علاوه بر استفاده‌ای که از قفسه‌های آن می‌کنید، می‌توانید مثل بوفه از سطح بالایی محصول برای قرار دادن اشیای تزیینی نیز بهره ببرید. اگر فضای خانه‌ی شما بزرگ نیست و یا سقف سالنتان کوتاه است، این کتابخانه‌ی بسیار جمع و جور و در عین‌ حال جادار، گزینه‌ی بسیاری خوبی برای جواب‌گویی به احتیاجات شماست.

۴- کتابخانه‌ی میرا ایده فرم

اگر به‌دنبال یک کتابخانه‌ی چند منظوره هستید،کتابخانه‌ی میرا ایده فرم برای شما گزینه‌ای بسیار خوب است. این کتابخانه دارای قفسه‌هایی‌ست که می‌توانید از آن‌ها برای قرار دادن کتاب‌ها و وسایل تزیینی خود استفاده کنید. همچنین قفسه‌های در داری که در قسمت پایینی آن وجود دارد، نیاز شما به فضایی برای جمع ‌و جور کردن برخی وسایل را برطرف می‌کند. فضای خالی بین قفسه‌های این کتابخانه می‌تواند به‌عنوان میز تلویزیون نیز استفاده شود. اگر در سالن خانه‌ی خود یک دیوار خالی دارید، این کتابخانه به‌راحتی و به‌تنهایی تزیین خوبی برای پر کردن این فضاست. همچنین از آن‌جا که هماهنگی خوبی با میزهای مدیریتی میرا دارد می‌توانیم آن‌ را در دفترهای کار نیز استفاده کنیم. این کتابخانه نیز با وجود حال و هوای مدرنی که در طراحی خود به‌همراه دارد، قابلیت هماهنگ شدن با بسیاری از دکوراسیون‌ها را داراست.

۵- کتابخانه‌ی سه مدول iron ایده فرم

در اینجا باز با یک کتابخانه‌ی بسیار مدرن با طراحی بسیار خاص و متفاوت مواجه هستیم. این کتابخانه‌ را می‌توانید در اندازه‌های کوچک‌تری نیز تهیه کنید. مثل باقی کتابخانه‌های در دار، هدف این محصول نیز محافظت از وسایل داخل کتابخانه‌ است. یکی از نکاتی که این کتابخانه را خاص‌تر می‌کند، نبود دستگیره بر روی در آن است. این کتابخانه برای فضاهایی که نیازمند یک کمد و کتابخانه‌ی جادار هستند، بسیار مناسب است. طراحی کتابخانه سه مدول iron به‌تنهایی مثل یک شیء تزیینی برای خانه‌ی شما عمل می‌کند. می‌توانید با انتخاب رنگ‌های متفاوت برای هر یک از مربع‌های طراحی این کتابخانه، به جذابیت بصری آن بیفزایید، و شخصیت متفاوتی به آن ببخشید. این کتابخانه از چند قسمت مکعب شکل تشکیل شده‌است، برای هماهنگی بیشتر آن با دکوراسیون خانه‌ سعی کنید از مبلمان زاویه‌دار و در اشکال مکعبی یا مستطیلی استفاده کنید. همچنین مدل‌های دو مدول و یا کوتاه‌تر این کتابخانه می‌توانند به‌عنوان مکمل آن در فضاهای بزرگ‌تر قرار بگیرند و ترکیب بسیار دل‌پذیری را برای شما فراهم آورند.

۶- کتابخانه‌ی flat ایده فرم

این کتابخانه شاید یکی از نزدیک‌ترین کتابخانه‌ها به تصور شما باشد. طرح ‌چوب این کتابخانه، آن را با دکوراسیونی که کمی کلاسیک‌تر باشد، به‌خوبی هماهنگ می‌کند. همچنین وجود قفسه‌های زیادی برای قرار دادن کتاب‌ها تصویر نزدیک‌تری از آن‌چه به‌عنوان کتابخانه در ذهن داریم، به ما ارائه می‌دهید. در عین حال وجود کمدهای در دار در قسمت پایین و وسط این کتابخانه باعث می‌شود که بتوانید از وسایلی که نمی‌خواهید در دسترس باشند محافظت کنید. کتابخانه‌ flat ایده فرم را می‌توانید برای پر کردن دیوار خالی در سالن ناهارخوری خود استفاده کنید. چرا که ۸ قفسه‌ برای قرار دادن کتاب و وسایل تزیینی دارد که به‌خوبی جواب‌گوی تزیینات این سالن است و در عین حال با بوفه‌ی flat ایده فرم هماهنگ می‌شود. همچنین مثل بسیاری دیگر از کتابخانه‌ها می‌توانیم از آن در سالن‌پذیرایی و یا دفاتر کار نیز استفاده کنیم.

۷- کتابخانه‌ی باتیس اکتیران

کتابخانه‌های باتیس اکتیران در سه شکل مختلف ولی هم‌اندازه تولید می‌شوند. این کتابخانه‌ها دارای در شیشه‌ای هستند. وجود این درها علاوه بر آن‌که موجب حفاظت از کتاب‌ها و دیگر وسایل می‌شود مثل ویترین عمل کرده و به ما اجازه‌ی تماشای وسایل داخل کتابخانه را می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانیم از این محصول برای قرار دادن اشیای تزیینی نیز استفاده کنیم. سه شکل این کتابخانه‌ که از آن صحبت کردیم، هر یک به تنهایی می‌توانند به‌عنوان یک کتابخانه‌ی کامل در منزل ما مورد استفاده قرار گیرند.باتیس سه اکتیران در قسمت بالای دارای در شیشه‌ای و در قسمت پایین دارای در چوبی‌ست. این محصول انتخاب بسیار خوب برای اتاق نوجوانان است. از قسمت پایین می‌توانند برای قرار دادن کتب درسی، لوازم تحریر و غیره استفاده کنند. قسمت بالا نیز مثل ویترین عمل می‌کند. باتیس یک، دو و سه اکتیران را می‌توانیم با یک‌دیگر ترکیب کنیم، در کنار هم قرار دهیم و یک کتابخانه‌ی بزرگ‌تر و خاص‌تر را در اختیار داشته باشیم. همچنین کتابخانه‌ی باراد اکتیران نیز که تقریبا شبیه به این کتابخانه است و تنها به‌جای در شیشه‌ای دارای در چوبی‌ و یا قفسه‌های بدون در است، می‌تواند با این کتابخانه ترکیب شود. برای شخصیت بخشیدن به سالن، اتاق و یا دفتر کار خود، حتما این دو محصول را بررسی کنید. چرا که فرصت خوبی را برای اعمال سلیقه‌ی شخصی در اختیار شما قرار می‌دهند.

در تصویر زیرکتابخانه‌ی باراد اکتیران قرار داد که می‌توانیم به‌راحتی آن را با کتابخانه‌ی باتیس اکتیران هماهنگ کنیم.

۸- کتابخانه‌ی مدل لیلیان یاسمین

طراحی این کتابخانه یادآور دکوراسیون خانه‌های انگلیسی‌ست که همه‌ی ما در فیلم‌ها دیده‌ایم. کتابخانه‌یمدل لیلیان یاسمین گزینه‌یی بسیار خوب برای سالن‌هایی‌ست که که دکوراسیون کلاسیک و یا به سبک انگلیسی دارند. همچنین این کتابخانه را می‌توانیم در اتاق‌خواب، مخصوصا برای نوجوانان استفاده کنیم. تعداد قفسه‌های این کتابخانه زیاد است و به‌همین دلیل فضای زیادی برای قرار دادن انواع کتاب را در اختیار ما قرار می‌دهد. همچنین کشویی هم برای قرار دادن برخی اشیا در قسمت پایین آن قرار دارد. این کتابخانه را می‌توانیم با کمد، میزتحریر و دیگر محصولات این شرکت هماهنگ کنیم و در فضای اتاق خود ترکیب بسیار دل‌نشینی را ایجاد کنیم. اگر برای شما نیز ظاهر این کتابخانه یادآور لطافت و روحیه‌‌ای جوان است حتما آن را بررسی کنید.

۹- کردنزا تارا CA لی یو

این محصول بیشتر به یک میز و یا یک بوفه شباهت دارد. درحالی که می‌توانید به‌راحتی از آن به‌عنوان یک کتابخانه استفاده کنید. اگر به‌دنبال محصولی بزرگ و جاگیر نیستید ولی نیازمند قفسه‌هایی هستید تا تعداد کمی کتاب و فایل را دسته‌بندی کنید و در عین حال به چند کشو نیز برای قرار دادن وسایلتان نیاز دارید، این محصول گزینه‌ی خوبی برای شماست. در عین حال طراحی منحصر به‌فرد آن به‌راحتی شما را در داشتن فضایی مدرن یاری می‌کند. می‌توانید از سطح رویی آن برای قرار دادن وسایل تزیینی و یا حتی وسایل پذیرایی استفاده کنید. کردنزا تارا CA لی یو می‌تواند در سالن‌پذیرایی کوچک یک خانه به‌عنوان یک کتابخانه و یا بوفه‌ی چند منظوره استفاده شود. درعین حال می‌توانیم آن را با میزها و دیگر محصولات این شرکت هماهنگ کنیم و دکوراسیونی بی‌نظیر را برای دفتر کار خود رقم بزنیم.

۱۰- کتابخانه‌ی کلاسیک یاسمین

این محصول با ترکیب قفسه‌ها، کمد و کشو، هرآنچه که از یک کتابخانه انتظار دارید را یک‌جا در اختیار شما قرار می‌دهد.کتابخانه‌ی مدل کلاسیک یاسمین یکی از بهترین گزینه‌های برای اتاق فرزند نوجوان شماست. طراحی آن طوری انجام شده‌است که با اکثر سلیقه‌ها هم‌خوانی داشته باشد. همچنین ترکیب رنگی آن باعث می‌شود که با بیشتر دکوراسیون‌ها هماهنگ شود و همچنین هم برای دخترها و هم برای پسرها مناسب باشد. از قفسه‌های این کتابخانه می‌توانید برای قرار دادن کتاب‌ها استفاده کنید. دو قفسه‌ی کوچک‌تر در وسط این کتاب‌خانه به شما امکان قرار دادن بعضی اشیای تزیینی را نیز می‌دهد. بدین‌ترتیب می‌توانید کتابخانه‌ی خود را به‌شکل زیباتری دکور کنید. اگر ترجیح می‌دهید که کتاب‌های درسی و دفتر‌ها که ابعادشان متفاوت است و شاید چیدمان کتابخانه را به‌هم بریزند کمی دورتر از چشم باشند، می‌توانید از کشوهایی که در قسمت پایینی این کتابخانه وجود دارند استفاده‌ کنید. همچنین دیگر نگران پخش و پلا بودن لوازم تحریر فرزندتان در اتاق نباشید. کمد کوچکی در وسط این کتابخانه طراحی شده‌است، به‌شما کمک می‌کند که آن‌ها را به‌خوبی نگه‌داری کنید. این کتابخانه را می‌توانید به‌راحتی با پاتختی، دراور و میز تحریر هم مدل خود هماهنگ کنید و هارمونی بسیار جذابی را در فضای اتاق ایجاد کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.