سالن بیزینس جدید ,و فوق العاده لوکس فرودگاه لس آنجلس

0 14
۰
(۰)

سالن بیزینس فرودگاه لس آنجلس برای خطوط هوایی بین المللی کوانتاس، گتی پاسیفیک و بریتیش ایرویز ، با ایجاد محیطی الهام گرفته از فرهنگ کالیفرنیا و شرکت های هوائی که میزبانان منحصر به فرد در این سالن می باشند،استاندارد جدیدی در سفر های لوکس ایجاد می کند.

درسالن بیزینس فرودگاه لس آنجلس که به نوعی تنها اختصاص به مسافران ویژه خواهد داشت ، امکان پذیرائی در سطح درجه اول آنچه که در بهترین مکان های پذیرائی امروزه متصور است در اختیار میهمانان قرار می گیرد ، به نحوی که شرکت هائی که در این محل سرمایه گذاری کرده اند ، انتظار دارند که بسیاری از مسافران درجه اول مبنای جدیدی برای انتخاب این خطوط هوائی داشته باشند.

این سالن در ترمینال بین المللی “تام برادلی” که به تازگی به اتمام رسیده است ، قرار دارد .جاذبه های پیش بینی شده در این سالن ، محور اصلی برنامه های کوانتاس مبنی بر چهار برابر کردن حضورش در این فرودگاه می باشد.

طراحی این سالن در ۲۰۱۵ به پایان خواهد رسید .این سالن ظرفیت ۶۰۰ نفر مسافر را خواهد داشت و با استفاده از یک راهرو مرکزی بزرگ با نور طبیعی و منظره عالی و ایجاد امکان انتخاب گسترده ، جذابیت ویژه ای را برای مسافران ایجاد خواهد کرد.

امکان انتخاب ، دریافت احترام و آسایش از عناصر اصلی سالن بیزینس جدید فرودگاه لس آنجلس می باشد. مشتریان می توانند در سالنی آکنده از نور طبیعی و مشرف به راهرو بخش ناهار خوری استراحت کنند، مسافران در اطراف شومینه زیبا لم می دهند و ازبا هم از بودن در این مکان لذت می برند ، و یا روی صندلی های کلاسیک استراحت می کنند. صرف ناهاردر محلی که شبیه خیابان طراحی شده است و استفاده از منوهای تحت تاثیر غذاهای چند فرهنگی لس آنجلس که با کیفیت درجه یک آماده شده اند ، لذتبخش خواهد بود.

اینجا ظروفی را مشاهده می کنید که در آن ها، مواد غذایی با الهام از فرهنگ غذایی خیابانی جهت لذت بردن قرار داده شده است. سرویس کامل کوکتل بار خدمات ارائه شده را کامل می کند. پس از اتمام کار ساخت سالن ، میهمانان تجربه رسمی ناهار خوردن و ایستگاه های کاری مناسب برای آنان که به کارهای جاری خود وابسته هستند و یک بخش خانوادگی با سوئیت و حمام را که در خدمت میهمانان است تجربه خواهند کرد.
پس زمینه زیبا از نور و چوب تیره، سنگ و پارچه و گچ جلا دار و روبان و تنظیمات متنوع همراه با یک تجربه منحصر به فرد در لهجه ها و رنگ ها و مبلمان معاصر، که همگی در جهت یادآوری کلیه ویژگی های منطقه لس آنجلس خواهد بود.

محل : لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا
مساحت: ۲۵۰۰۰ متر مربع
ارزش تقریبا : ۱۱ میلیون دلار
وضعیت: در حال اجرا
تاریخ اتمام: ۲۰۱۵
کارفرما: کوانتاس ایرویز
تیم رهبری: تامارا وایت ، کریستیان کریلو

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد