روش‌هایی متفاوت برای نمایش عکس‌ها در خانه

14
۴
(۱)
قرار دادن عکس‌ها در کنار آینه‌های قاب‌دار
قرار دادن عکس‌ها در کنار آینه‌های قاب‌دار

۱-قرار دادن عکس‌ها در کنار آینه‌های قاب‌دار

یک ایده ساده و راحت برای نمایش عکس‌ها این است که عکس‌هایی که دوست دارید را در گوشه‌ای از آینه، جایی که می‌دانید هر روز جلو چشمتان است، بگذارید. اگر آینه‌تان قاب و یا لبه‌ای برای نگهداری عکس‌ها ندارد می‌توانید با کمک چند عدد گیره عکس‌ها را به گوشه آینه بچسبانید، خوبی گیره این است که به راحتی می‌توانید آن را جابه‌جا کنید.

قرار دادن عکس‌ها بر روی یک سطح مغناطیسی

قرار دادن عکس‌ها بر روی یک سطح مغناطیسی

۲-قرار دادن عکس‌ها بر روی یک سطح مغناطیسی

سطوح مغناطیسی به عنوان یک صفحه‌ای با قابلیت تغییر آسان، برای نمایش عکس‌ها بسیار ایده‌آل هستند، چرا که شما می‌توانید عکس‌ها را در چند ثانیه اضافه و یا حذف کنید. ایده یخچال یک ایده تکراری است که اکثرمان امتحانش کرده‌ایم، نظرتان برای نصب عکس‌ها بر روی یک دیوار و یا نرده‌های فلزی پله منزل چیست؟ صفحات فلزی کم ضخامت هر جایی قابل نصب هستند، به راحتی می‌توانید چند صفحه در کنار هم قرار دهید و از وجود عکس‌ها بر روی آنها لذت ببرید.

قرار دادن عکس‌ها در داخل سبدهای تزئینی و یا سینی

قرار دادن عکس‌ها در داخل سبدهای تزئینی و یا سینی

۳-قرار دادن عکس‌ها در داخل سبدهای تزئینی و یا سینی

قرار دادن عکس‌ها در داخل سبدهای تزئینی و یا سینی ساده‌ترین ایده‌ای است که می‌توان برای نمایش عکس‌ها به کاربرد. تعدادی از عکس‌ها را جمع کنید و آنها را در ظرفی زیبا در نزدیک‌ترین محل مورد علاقه خود برای نشستن و گپ زدن است، قرار دهید. زمانی که دوستان و یا خانواده‌تان به مهمانی می‌آیند، دیدن و گشتن میان عکس‌ها و مرور خاطرات سرگرم‌کننده خواهد بود و سوژه‌ای باشد برای آغاز صحبت و گفتگو.

قرار دادن عکس‌ها بر روی یک صفحه الهام بخش

قرار دادن عکس‌ها بر روی یک صفحه الهام بخش

۴-قرار دادن عکس‌ها بر روی یک صفحه الهام بخش

اگر یک صفحه الهام بخش دراتاق و یا محل فضای کاری خودتان دارید، سعی کنید تعداد کمی از عکس‌هایی که دوست دارید و مورد علاقه‌تان است را با دیگر یادگاری‌ها و اشیاء خاطره‌انگیز، کنار هم قرار دهید. اگر به سلفی گرفتن علاقه‌مندید می‌توانید فقط از عکس‌های خودتان استفاده کنید و رشد و کمال را در چهره‌تان در گذر ایام دنبال کنید. حتی می‌توانید گروهی از عکس‌هایی که در یک تم رنگی هستند -همانند عکس‌های سیاه و سفید- را برای این مجموعه انتخاب کنید.

عکس‌ها را به دیوار بچسبانید

عکس‌ها را به دیوار بچسبانید

۵-عکس‌ها را به دیوار بچسبانید

قاب عکس‌های قدیمی بدون شیشه‌ معمولاً در خانه همه ما وجود دارند و یا آنها را می‌توانید از مغازه‌های عتیقه فروشی و یا حتی سمساری‌ها و دست دوم فروشی‌ها با قیمت بسیار کم تهیه کنید. از یک قاب بزرگ برای قاب گرفتن چندین عکس استفاده کنید. با کمک نوارچسب به راحتی و بدون خراب کردن عکس‌ها، آنها را بر روی دیوار بچسبانید. از اینکه ممکن است همه عکس‌ها در قاب جا نشوند و تعدادی خارج از قاب عکس قرار بگیرند نترسید، این شکل جلوه هنری به عکس‌های شما می‌دهد و ظاهر کار را هنرمندانه می‌کند.

قرار دادن عکس‌ها بر روی آباژور

قرار دادن عکس‌ها بر روی آباژور

۶-قرار دادن عکس‌ها بر روی آباژور

قرار دادن عکس‌ها بر روی آباژور یکی دیگر از ایده‌های جالبی است که می‌توانید از آن برای نمایش عکس‌های خود استفاده کنید؛ اما این کار بر روی آباژورهایی عملی می‌شود که کلاهک آباژور از لامپ فاصله داشته باشد و لامپش کم‌مصرف و کم حرارت باشد. چرا که حرارت زیاد به عکس‌ها آسیب می‌زند؛ با کمک گیره‌های کوچک می‌توانید عکس‌ها را به لبه آباژورها بچسبانید و روز و شبتان را با دیدن آن‌ها آغاز کنید و به پایان ببرید.

قرار دادن عکس‌ها در زیر شیشه میز

قرار دادن عکس‌ها در زیر شیشه میز

۷-قرار دادن عکس‌ها در زیر شیشه میز

میز جلومبلی و یا میز عسلی که بر روی آن شیشه قرار دارد یک مکان ایده‌آل برای نمایش یک گروه از عکس‌هایی است که دوست دارید آنها را در معرض دید بگذارید. همیشه لازم نیست عکس‌های قدیمی را از آلبوم بیرون بکشید، می‌توانید جدیدترین عکس‌هایی که گرفتید را چاپ کنید و زیر شیشه میز قرار دهید، معمولا موقع این کار عکس‌ها می‌چرخند و زاویه‌شان تغییر می‌کند، اگر عکس‌ها قدیمی است بر صاف کردنشان اصرار نکنید، این خودش حس طبیعی بودن عکس‌های قدیمی را چند برابر می‌کند. البته اگر عکس‌ها را به صورت مرتب در کنار هم قرار دهید ظاهر مدرنی به خود می‌گیرند.

هدایایی با تزئین عکس‌های یادگاری

هدایایی با تزئین عکس‌های یادگاری

۸-هدایایی با تزئین عکس‌های یادگاری

اکثر ما همیشه دوست داشتیم هدیه‌ای که به کسی می‌دهیم را در داخل یک جعبه خاص قرار دهیم، شما برای خاص بودن هدیه خود می‌توانید از عکس‌های گیرنده هدیه استفاده کنید تا جعبه هدیه‌هایتان را شخصی و تکرارنشدنی کنید. می‌توانید عکس‌ها را در زیر روبان‌های تزئینی و یا قسمت بالای جعبه بچسبانید. این عکس‌ها مثل کارت پستالی اختصاصی بر روی جعبه کادو شما خواهند درخشید.

نمایش عکس‌ها به صورت کتابچه

نمایش عکس‌ها به صورت کتابچه

۹-نمایش عکس‌ها به صورت کتابچه

یک کتاب، پر از عکس‌های یادگاری می‌تواند همیشه برای شما ماندگار باشد. اگر کمی دست و دلباز هستید می‌توانید به چاپ کردن آلبوم‌های ژورنالی فکر کنید. این آلبوم‌ها می‌توانند عکس‌های عمومی‌تر شما را شامل شوند که تاریخ انقضاء ندارند و در هر زمانی برای هر کسی، چه آشنا و چه غریبه، دیدنی خواهند بود و معرف هنر و ذوق و سلیقه شما.

قرار دادن عکس‌ها در داخل ظروف شیشه‌ای

قرار دادن عکس‌ها در داخل ظروف شیشه‌ای

۱۰-قرار دادن عکس‌ها در داخل ظروف شیشه‌ای

چسباندن یک تکه از عکس‌های یادگاری شما در داخل یک ظرف و یا تنگ شیشه‌ای ایده خاص و متفاوتی است که باعث جلب توجه مهمانان می‌شود. می‌توانید عکس‌ها خود را در ظروف در بسته قرار دهید و بر روی میز اتاق نشیمن خود بگذارید.

حالا از شما می‌خواهیم که بگویید شما چه ایده و راه حلی برای نشان دادن عکس‌ها دیجیتالی و یا قدیمی خود دارید؟ آیا دوست دارید آنها را چاپ کنید، کتابشان کنید و یا مثل همیشه در کامپیوتر و آلبوم‌های خود باقی بگذاریدشان؟

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۴ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.